Сега в очакване на сърчица, а догодина - АВГУСТовски слънчица!

  • 12 536
  • 289
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 170
а още преди няколко дни бях забелязала, че след като си издухам носа в кърпичката ми остават кървави следи.
от 3-4 дена и аз съм така! не знаех че е свързано с бременността, мислех че нещо съм се разранила... явно е нормално  Simple Smile

# 76
  • Мнения: 0
da, testa go pokaza i lipsana na cikal sa6to!!!

# 77
  • Мнения: 0
GP-to mi me naso4i kam AG kabinet,no kaza da go posetya predi Koleda

# 78
  • Мнения: 9 973
nyakoy bi li spodelil kakvo triabva da se planira v tozi ranen moment. GP-to mi kaza predi koledna na AG kabinet ,ne po rano......
прочети 2-3 страници напред и ще разбереш WinkПиши на български(моля те Heart Eyes),по-лесно се чете Hug Знаеш ли вече за кога ти е термина?

# 79
  • Мнения: 9 973
Zdraveiteeeee. I az se prisuedinjavam kum foruma! Az jiveja sus shtastlivata novina ot 30 noemvri. Terminyt spored kalkulatorite mi e 4 avgust. Utre shte hodja na pyrvi ginekologichen pregled, no ne znam dali ne e tvurde rano. Vie kakvo mislite? Mnogo iskam da vidja dali vsichko e nared, no dali doktory shte uspee da vidi, dali ne e ranichko? Pozdravlenija na vsichki, s koito shte se radvam da si pishem tuk sledvashtite 7-8 meseca:))))))))))
една мама се разписа в старата тема.Явно не разбра,че я насочих към тази тема,затова копирам поста й тук

# 80
  • Мнения: 0
да, 04 август според калкулациите на доктора ще е събитиеторструва ми се че е след цяла вечност!

# 81
  • Мнения: 9 973
 Ivanana  бързо ще мине.
Мацки,тъй като съм с кратък цикъл и ранна овулация,много от калкулаторите(70%) ме изчислиха за 08.08.09г.Мисля да оставя тази дата в 1 стр. и в подписа,ама все още се чудя newsm78
Ох,днес и вчера се понапънах малко и сега имам зверски менструални болки.Имам чувството,че всеки момент ще цъфна Sad.Стах ме е да не съм се претоварила прекалено много.Влачих и детето на ръце Thinking

# 82
  • Мнения: 3 372
Деска, те калкулаторите изчисляват автоматично, най-вярно ще ни каже доктора Peace И аз може да си сменя датата след като доки каже тежката дума Flutter
Моите бременни симптоми са болки в кръста, гърдите и безсъние....само това Crazy

# 83
  • Мнения: 1 054
При мен калкулаторите са категорични.... между 19 и 31 юли  Joy Ама съм с доста дълъг, нередовен цикъл и късна овулация... това ме насочи към августинките Wink

# 84
  • Burgas
  • Мнения: 214
Здравейте Августинки! Много ми е приятно че съм тук.Аз съм Жужка, на 28г.от Бургас. Вчера си направих тест на 4-ия ден от закъснението и беше положителен. Днес направих нов и пак беше положителен. Това ми е втора бременност. Последно ми дойде цикъла на 27.10./искам да ви кажа че преди 8г. с сина ми ми беше пак същата дата на цикъла 27.10 Joyи го родих на 03.08 baby_neutral/
Вчера и днес имам малко по силни болки ниско долу в десния яйчник и  пия нош па като е по силан болката. Честно да ви кажа не си спомням преди 8г. но нямах тогава никакви болежки, бях като вятъра Peaceцял ден по разходки. Искам да попитам някои боли ли го като мен яйчничето. Утре ще си взема направление дано има час свободен на гинеколог.

# 85
  • Мнения: 1 569
Zdraveiteeeee. Desi mersi, che me izvesti za novoto mjasto, kudeto ste se premestili da pishete:)) Ta I az se prisuedinjavam kum foruma i kakto pisah i w predishnata tema jiveja sus shtastlivata novina za bebcho ot 30 noemvri. Terminyt spored kalkulatorite mi e mejdu 4 i 6 avgust. Utre shte hodja na pyrvi ginekologichen pregled, no ne znam dali ne e tvurde rano. Vie kakvo mislite? Mnogo iskam da vidja dali vsichko e nared, no dali doktory shte uspee da vidi, dali ne e ranichko? Pozdravlenija na vsichki, s koito shte se radvam da si pishem tuk sledvashtite 7-8 meseca:))))))))))

# 86
  • Мнения: 1 569
J80, zdravei, s teb mai shte sme po edno i sushto vreme:)) Mojat posleden cikul beshe na 28 oktomvri. Izchisljavat mi termina na 4 ili 6 awgust. 4-ti shtoto izchisljavat s 28-dneven cikul, a moja e s produlzhitelnost 30 dni. Toest po-realno 6ti:)) Kakto i da e de. Iskah da ti kaja, che do predi 2 dni i az imah bolki obache navsjakude nisko dolu, a ne samo v edinija jaichnik, vse edno shte mi doide . Vchera puk za kratko poluchih po-razlichna bolka - v levija jaichnik na spazmi. Az lichno mislja, che tova e normalno tui kato v momenta kakvo li ne stava tam dolu v telata ni, oshte ne mogat da se adaptirat i se promenjat vsjaka minuta bukvalno. No utre shte otida na purvi pregled i tova e edno ot neshtata, koito shte popitam dali sa normalni i shte pisha!

# 87
  • Мнения: 9
Добро утро, бъдещи мами!
Май аз съм най-ранобудна днес, но то е защото вече съм на работа по това време. Ако не беше така - бих останала в леглото цял ден. Чувствам се адски уморена  Tired , но то е защото от две седмици нямам почивен ден, само работя. Надявам се вие сте добре  Hug Аз забелязвам странна липса на апетит при мен-преди новината хапвах добре, а сега нищо не ми се поглежда. И при вас ли е така?
Хубав ден на всички.   bouquet

# 88
  • Мнения: 97
Добро утро и от мен!
При мен няма липса на апетит но пък така ми се спи че имам чувството че само да достигна до леглото и съм заспала Simple Smile

# 89
  • Мнения: 9 973
зверски болки нощес TiredПреуморявам се.От 5ет. без асансиор-детето,триколката

Общи условия

Активация на акаунт