101 DEлматинки

  • 16 846
  • 286
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 521
Ми6ок, мръвка, мръвка и пак мръвка. Червена.
Зеленчуци (цвеклото), но те са богати на нехомово желязо, което се абсорбира частично. Т.е. и много вит. С, защото иначе няма как да се усвоява.
Избягвай богатите на целулоза зърнени храни, соята и млякото.

# 76
  • Мнения: 434
А, бях ги ковнала на 8,8 вчера. Че и колата карах сама.

Сърфи, златни ти уста, много хубава тая българска дума "мръвка" - напомня някак на свинско погребение, на специфични предколедни аромати из селата, на едни романтични пържоли. Обаче аз със свините отдавна приключих, а и от две седмици ме влече неутолимо към моркови и цвекло /Гея, при мен явно не помага/.

Ей ся ми се допи и червено вино. Сърфи е виновна.

# 77
  • Мнения: 3 521
Обаче аз със свините отдавна приключих

Подкарай, Гано, гУведата Laughing.

Някой знае ли защо Лиска е с дълбоко замразен акаунт?

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 15:57 от surfline

# 78
  • Мнения: 2 907
И аз само моркови хрупам по цял ден, ама не съм бременна  Wink

Мишке, хайде черпя те с едно   Wine Glass

# 79
  • Мнения: 1 817
Мишок, чай от коприва-има го в ДМ (може и супа), яйчен жълтък и третото е капсули със спирулина от някой био магазин, но не знам дали тези водорасли са полезни за бременните! newsm78 Аз това ползвам, но без да съм бременна  Wink . Пък ти с 8,8 не си много критична  Wink ! Майка ми си щъка с 6,5 - това като й е ок желязото.  Naughty  О, забравих - ако пиеш кафе, го спирай веднага! То изтегля много желязо...

# 80
  • Мнения: 1 242
Весе, добре си се завърнала!

Сърфи, един се завръща, друг - тръгва. Така е и в живота, и във форума. Има край и той е твърде прозаичен.

Шоши, да ти е здрава и щастлива щерката!  bouquet

Чудесни снимки! Браво на фотографките и техните производни. Grinning

Риен, много ми мирише на провлачена пневмония. Дано случите скоро, ама скоро на читав лекар!

Мишок, захапвай сериозно желязото! С вода, без вода, все тая. Захапвай го до ръждясване ако трябва!

Мен ме е хванала една въртележка, не ви е работа. Баткото тръгна на футбол. Да видим, докога ще му е ентусиазмът.
Само малката се е взела в ръце. Наддава момичето като за рекорд на Гинес. Party

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 16:25 от Мамунката

# 81
  • Мнения: 434
О, забравих - ако пиеш кафе, го спирай веднага! То изтегля много желязо...

Опа, забравих да пиша по-горе - питам за хуманни решения  Mr. Green. Ся ми кажи да спра и секса и мога сама да си скокна в ковчега. Шегувам се - пия по едно мъъъъничко само за настроение.

Това с чая е интересно....

# 82
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Абе хора, на мен все още не ми е ясно - мога ли да тегля от бг торрент - примерно замунда, от тук?? Да не ми се курдиса някой проверка на главата?? Аз съм голямо шубе

  bouquet

# 83
  • Мнения: 3 521
Сърфи, един се завръща, друг - тръгва. Така е и в живота, и във форума. Има край и той е твърде прозаичен.

Е това ми изясни всичко.

Днес съм много тъпа явно, трудно схващам. Отивам да си тейкна един няп. Поне да съм красива след него.

# 84
  • Мнения: 71
За  желязо в  края на  бременността  ми  наваксвах със  спанак , чай  от  коприва  и  дробчета
 На  малката  ртожденичка  ЧРД!!! Най-  добрата  ми  приятелка  също  празнува  днес-  най- добрият човек  когото  познавам! 
На  Мая  на  Риен  стискам  палци  всичко  да  се  оправи  бързо! ей  така  babydust7

# 85
  • Мнения: X
Риен, лоша работа. Дано се намери къде е проблема и го разрешите бързо.

Последно попитване за желаещи за щъркел, че време не остана. Вчера 8 часа бях с контракции на 5 минути, но се кротнаха. Сега ще видим доки какво ще каже. Подозирам че дамата ще бърза.

# 86
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 865
Последно попитване за желаещи за щъркел, че време не остана. Вчера 8 часа бях с контракции на 5 минути, но се кротнаха. Сега ще видим доки какво ще каже. Подозирам че дамата ще бърза.

Ами ако никой не иска - ще ти бъда щъркелче, поне са хубави новините Wink Да ти пратя ли талифона Mr. Green

# 87
  • Мнения: 3 521
Пропадна ми дрямката. Усмирих звяра, легнах, завих се и ррррррррррррррррррън. Звънецът откачи. Пощальонът остави в коридора пакет с размерите на Хеопсовата пирамида, изтръска ме 108,80 евро, защото върху етикета стои името на Сърфов и си замина. Много съм му ядосана на моя мъж - как пък поне не ми каза, че чакаме нещо, ами ако нямах пари в мен?! Пфу! Twisted Evil

Поздрав от мен http://de.youtube.com/watch?v=nsOgzD58QI0&NR=1

Сбъдваща, леко раждане Hug

# 88
  • Мнения: 2 907
Боже, в България най-голямата мода е да се заливат с киселина.
Не ми харесва мутрата на съседката - хопла малко киселина. Сумати народ се обезобрази. Взех да се замислям дали да си ходя догодина, ще вземе някой да ми завиди за дебелото дупе  ooooh!

# 89
  • Мнения: 7 605
Някой знае ли защо Лиска е с дълбоко замразен акаунт?

Аz  Embarassed  Забравих да ви кажа  ooooh!  Embarassed  Т.е. не zнам zаЩо, но в4ера ми каzа 4е напуснала форума окон4ателно и да съм каzала много zдраве на моми4етата от таzи тема.  Sad

Общи условия

Активация на акаунт