Смях от страх

  • 4 298
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Мисля, че ако бебето го е страх от нещо реве а не се смее.

# 16
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Хвърлете и свекървата да види, че не е страшно.  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 257
Бабите много ги е страх да не им стане нещо на децата, сякаш са от стъкло, пък ние сме толкова безотговорни, че не можем да разберем кое е правилно и кое - не.  Rolling EyesИ моята свекърва ного пъти се е опитвала да ми внушава страх за едно или друго нещо, което съм правила с малката.  Не е от страх този смях, децата са толкова чисти, че веднага можеш да разбереш по реакцията му какво чувства.  Peace
Напълно съм съгласна Hug
Гого също се смее,но веднъж го подхвърлих по нависоко и той се стегна-това вече приех че е от страх  Thinking

# 18
  • Мнения: 2 013
Не съм виждала бебе,което да не се радва на "хвър"  newsm30 По-скоро свеки прекалено се вживява,що не пробвате наистина да я хвърлите и нея,че да види колко е "страшно"?!   newsm53 newsm62

# 19
  • Мнения: 411
Склонна съм да се съглася. Детето изпитва несигурност и най-често се смее в момента, когато самото движение, в което е почувствало дискомфорт, свърши. "Хвър" с бебето е по принцип опасно забавление.
Хубаво е да се вземе под внимание!

# 20
  • Мнения: 349
Щом бебето се смее, значи не го е страх. Peace  Всяка майка би разпознала стараха на бебето си.

# 21
  • Мнения: 1 512
Когато на бебчо нещо не му е приятно то не се смее,а плаче.Така че щом се смее значи му харесва.

# 22
  • Мнения: 4 496
На моята дъщеря не ́и харесва да я подхвърляме. Но не плаче, а се вдървява някак. Не знам как да го обясня. И прави ужасена физиономия, като очите ́и стават огромни  и изпълнени с ужас.

Така, че смятам, че смехът на децата не е от страх, а от удоволствие.  Joy

# 23
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
И дъщеря ми забелязвам, че понякога, когато я е страх се смее с една особена физиономия. Но никога не правя "фъррр" с бебето си - знам, че дори е опасно.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 946
На моята дъщеря много й харесва да я вдигам нагоре като самолетче. Аз го правя бавничко и тя се смее. Веднъж брат ми я вдигна твърде рязко и тя се разплака от уплаха. Ако твоето бебе, го беше страх, щеше да плаче, а не да се смее.  Peace

# 25
  • Мнения: 11 006
Бебетата са прекалено малки, за да знаят що е това нервен смях. Или им е хубаво и се смеят, или ги е страх и реват. Дъщеря ми много обича да я люлеем и подхвърляме леко, но веднъж при едно по-силно подхвърляне се стегна и спря да се смее. За мен това е признак за страх и безпокойство.

# 26
  • Мнения: 961
Вероятно  не се смее от страх, но наистина подмятането на бебето си е опасно и то опасността не е само в риска бебето да падне! Бебето може да аспирира храна, което може да доведе до сериозни последствия!

# 27
  • Мнения: 550
Ама че развинтена фантазия има твоята свекърва! Joy

# 28
  • Мнения: 961
Когато бебето се страхува, то плаче, а не се смее. Само възрастните хора могат да се смеят при страх, за да прикрият емоцията си. Но този нервен смях, както вече са ти писали, се разпознава.

# 29
  • Мнения: 1 919
Когато бебето се страхува, то плаче, а не се смее. Само възрастните хора могат да се смеят при страх, за да прикрият емоцията си. Но този нервен смях, както вече са ти писали, се разпознава.

подкрепям много добре казано!

Общи условия

Активация на акаунт