Почивка на море в Резово

  • 17 931
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 606
Кати,личи си,че сте си изкарали чудесно,Миташкин как е отдавна не сме се засичали
Екстра е, благодаря. Напоследък е на бабин дом. Simple Smile А не сме се засичали, защото нещо от работа няма време за нет.
Надявам се, че и при вас нещата са ОК. Вики е станала голяма хубавица.

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Току що се връщам от местата, за които става въпрос - за почивка в Резово, ако нямаш собствена вила или приятели забрави - ако сте само с таткото да обиколите екзотиката и скътаните плажчета е Рай, но за бебе или дете и един ден е много - ще се изгубите сред овцете. 
Синеморец - Каса Доминго е номер едно - стаи, цени, обслужване! Но свободни места има за втората половина на септември.
Кръчми - Скрития мъж и Зафо! В Синеморска среща с обособенно внимание - поднесоха ми вмирисани миди!
Храната в Синеморец е по-скъпа от тази в Ахтопол. В Ахтопол прехваления нов хотел Франц е на Макчу Пикчу една къщурка. Но стария добър Валди още работи и цените и обслужването са си класика от соц време!
ЗА мен лично си за Ахтопол, за да ходиш на плаж с малко дете си трябва, разбира се кола.
Варвара е много шум за нищо.
Царево - става. Кръчмите са пълна скръб - в две от тях чакахме Годо пет часа за елементарни поръчки, детето изгуби всякакъв апетит. А и сервитьорката най-откроленно призна, че пресните им неща са хляба и кашкавала.
Созопол и Несебър - си ги знаете. За тези, които държат на повече шум и глъчка. В Несебър и Стария и Новия град не е проблем да немериш квартира и то за 10, 15 лв. легло. В някои по-скъпи хотели също има места.

Стагнацията си казва думата и по цялото Южно ч-е не е никакъв проблем да намериш сносна, дори добра квартира за прилична, да не кажа смешна цена. Не е така, обаче с хубавите и удобни за дечковци хотелчета - там почти навсякаде е резерве.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 062
В Каса Доминго бяхме юни месец. Хареса ми много. Чудесен хотел за семейства с деца. А иначе Синеморец и Резово са просто едни селца. Но пък с малко бебе за какво ти е лудница? По-добре да си е спокойно. Ако отидете все пак в района, задължително минете по Велека, нещо уникално е.

# 48
  • Мнения: 6 243
Още един глас за Каза Доминго. Бяхме там преди три години - още беше чисто нов, точно на рождения ден на сина ми. Естествено, аз бях помъкнала торта, но забравих свещи. Само попитах на рецепцията къде да търся свещи в селото и познайте - обясниха ми, че един техен служител точно тръгва от Бургас и по-лесно ще ми е да ми ги донесе от там. Естествено, се съгласих на драго сърце. Донесоха ми свещ с цифричката, пакетче свещи от неугасващите, един гъзарски кибрит с дълги клечки и отказаха да им ги платя. Беше супер мило и много ме трогнаха.

# 49
  • Мнения: 285
Да ви кажа че преди две години бях в един семеен хотел, точно зад "ДОМИНГО".
Направо останах възхитена, но никъде в интернета не намирам нищо за него.
Собственичките бяха майка и дъщеря,много печени мадами!
Стаите са долепени Г - образно, всяка със собствен санитарен възел и тераска и страхотна градина!
НАй - голямата атракция и за деца и за големибеше един огромен говорящ папагал - Папи.
Децата го побъркваха. Но много говореше, никога небях виждала чак толкова говорящ.
Предлагаха закуска, обяд и вечера по желание и готвеха каквото си поискаш, ефтино и страхотно.
За съжаление съм загубила телефоните.
Все си мисля че дъщерята се казваше Боби.....
Ако някой е ходил там и има координати много ще ми помогне!  love001

# 50
  • Мнения: 5 370
Да ви кажа че преди две години бях в един семеен хотел, точно зад "ДОМИНГО".
Направо останах възхитена, но никъде в интернета не намирам нищо за него.
Собственичките бяха майка и дъщеря,много печени мадами!
Стаите са долепени Г - образно, всяка със собствен санитарен възел и тераска и страхотна градина!
НАй - голямата атракция и за деца и за големибеше един огромен говорящ папагал - Папи.
Децата го побъркваха. Но много говореше, никога небях виждала чак толкова говорящ.
Предлагаха закуска, обяд и вечера по желание и готвеха каквото си поискаш, ефтино и страхотно.
За съжаление съм загубила телефоните.
Все си мисля че дъщерята се казваше Боби.....
Ако някой е ходил там и има координати много ще ми помогне!  love001
Да не би да говориш за Къща Цвета? Собственичката е една мъничка,с къса руса коса,симпатична??? Или за Хотел Хоризонт? newsm78

# 51
  • Мнения: 285
Ми дъщерята беше "дребничка", руса, спортна стегната фигура.
МИсляче работеше в х-л Хемус в Обменното бюро, пък майката и тябеше руса, но с къса коса- по къдрава, дъщерята беше с дълга права на опашка!

# 52
  • Мнения: 5 370
ААа,не,на къща Цвета собственичката и майка и не са млади-майката е ....еми баба е.Значи,не се сещам тогава.Ама гледам,че за Домингото има яко позитивни мнения-а за първи път ще сме там. Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 285
Ами може и те да са!
Тя дъщерята мисля че е омъжена и има дете! Просто е спортна фигура ...Майкщата е примерно на 50-60!
Кажи ми нещо по - подробно за къща "Цвета".
Там където съм ходила е: както е входа на "Доминго", комплекса е с Г - образно разположение и това се намира залепено на Г то на малката чертичка, а на гърба на дългата минава улица, но такава..неасфалтирана. От нея се влиза там.

# 54
  • София
  • Мнения: 7 242
А някой да я знае вила Малина http://vilamalina.hit.bg/
Май се минахме - трябваше да си идем в Домингото, ама се полъгах по дворче, барбекю и липсата на хазаи /дават се двата етажа под наем - ние ще сме на 2-ри/

# 55
  • Мнения: 15
Ние пък сме си харесали хотел "Анкор", но досега никъде не прочетох нещо за него. Някой има ли впечатления?
www.hotelanchor.com

# 56
  • Мнения: 1 547
не можах да се сдържа, засърбяха ме ръцете като видях темата за Синеморец. от години ходим там, но от миналата година е тотално осрано, без извинение. този празник на кича Бела Виста баба им трънкина е пльоснат точно на прекрасния плаж Бутамята. нямам думи. розови кулички, динозавърски физиономии...отврат безподобна. да не говорим, че цените навсякъде са безобразно високи и общо взето почиват на старата слава на Синеморец като уединено и диво място.

миналото лято бяхме първо във вила Фани с предварителна резервация.там не е толкова гадно като изключим пералнята пред вратата на стаята и това, че не всички стаи имат балкон. обслужване де факто няма, защото е супер самостоятелно, не срещаш никого и това съвсем ни устройваше. те са част от международна система за резервации и заради това имаше доста чужденци. цената беше 15 лв/ легло в стая с веце, баня, телевизор, хладилник. гадното е, че леглата са много неудобни и аз се поизмъчих с 5 месечния си корем. има хубава градина, където могат да си играят децата.

после попаднахме на много по-добра къща - къщата на Георги Диков, който се оказа роднина на Фани. там хората бяха много по-мили и гостоприемни. предлагат и закуска срещу 3 лв.  можете да я видите тук http://www.sinemoretz.net/. мисля, че е подходящо място за семейство с деца. има всички условия.

Каза Доминго е страхотно, но там традиционно си е скъпо, но винаги е пълно.
Има още много вили, но не знам къде е уместно да се ходи на плаж с малки деца, при положение, че само Бутамята е охраняем, а там е пълна лудница.

Зафо е супер за ядене, но ако ходите на вечеря там, се заредете с Аутан. няма да ви казвам за какви комари става въпрос. готино място за хранене е и бирария Хелиос, която е точно на кюшето до детската площадка и кметството. в Синеморска среща по-добре не ходете. ужасна храна. никакво обслужване.
най-доброто място за хранене беше едно заведение, на което обаче не помня името. като вървиш от селото по главната, се пада от дясната страна. горе е хотел, а долу има тераса, където е ресторанта. беше препълнено, чакаше се за маса, но храната беше идеална, прясно и вкусно сготвена и на много ниски цени.

стана мноооого дълго. а, има и аптека, санитарен магазин, дори лекар - все неща, лукс до преди година две.

а, и пийте по едно в гъбките. мента+грейпфрут е добра идея.

ех, а косата на Велека...фантазия.

но много хора чуха, че е модерно да се ходи в Синеморец и вече не е толкова вип, колкото беше.

а на уше - в Ахтопол не ходете, отчайващо е. част от бунгалата още нямат канализация и попадате в царството на "говнянките".  Mr. Green освен това всички почиващи в Ахтопол се изсипват на плаж в Синеморец.

а като си спомня, че преди 2 години ловяхме лефер при косата през септември.... ribolov и нямаше никого, ходехме голи....мечта. но беше. вече свърши.  Sad



хубаво изкарване и да кажете как е. че тази година пропускаме  Sunglasses

# 57
  • Мнения: 5 370
най-доброто място за хранене беше едно заведение, на което обаче не помня името. като вървиш от селото по главната, се пада от дясната страна. горе е хотел, а долу има тераса, където е ресторанта. беше препълнено, чакаше се за маса, но храната беше идеална, прясно и вкусно сготвена и на много ниски цени.
Говориш в случая за ресторант и хотел "Хоризонт". И ние там се хранехме миналата година-обед и вечер. Наистина се чака мноого понякога,особено вечер. Държи го братът на собственичката на къща "Цвета". Ехххх..както се вижда по тикерчето ми-само 9 дни хорааааа..и аааах,морееетоооооооооо
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 1 426
тази година строят още три комлекса тип Люлин, така че Синеморец не е това което беше, а цените на апартаментите в новите комлекси са направо смехотворни за това село.

# 59
  • Мнения: 2 255
Марси,Сърдечко,лекси благодаря на всички ви,за вила Виктория някой може ли да ми каже актуални цени,,за места надявам се септември да има тъй да се каже да хванем последния влак да идем само с тати Flutter,сега с Вики другата седмица отиваме в Созопол

Ео цени за Вила Виктория - Копнах ти мейла дето ми пуснаха
****
Вила Виктория - Синеморец

Изпращам Ви цените за всички периоди на лято 2005:

20.05.15.06.  -  20 лева,   16.06.30.06.- 25 лв,    01.07.-10.07.  -  35 лв,  11.07.-25.08.-45 лв,    26.08.-10.09.   – 35 лв и  11.09.30.09. 25 лв

Това са цени на стая.   

С поздрав: Дора и Николай.   088 9939240  ;    089/ 741 85 00
****

Дано да ти свърши работа

Калоян - 29 септември 2004 г.
Кристиан - 8 ноември 1992 г.

http://www.bgphoto.net/viara_bg/

Общи условия

Активация на акаунт