Магнитчета Данонино - размяна

  • 55 209
  • 1 326
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 520
Аз за сега само търся. Две мами от продавалника се обадиха, за тези, които имахме повтарящи. Чакам адреси да пращам.

Търсенето продължава Simple Smile

# 16
  • Мнения: 367
letsgo,мога да ти помогна за цифрите от старата промоция-и на лъжики и на магнитета. CrazyПиши на лични адреса,за да ти ги пратя.Мойте каки им се наситиха пък и имаме много повтарящи се.Ще се радвам ако мога да ви зарадвам Grinning

# 17
  • Мнения: 367
Deja Vu,разгледай какво имам и ако те интересува и още не си ги заменила С и Ф,кажи да ти пиша адреса,и аз какво да ти пратя съответно Hug
Хайде някой с А Б В Е Д ,няма ли да ми прати адреса си,нищо ат мен ли не искате?!?!?!

# 18
  • Мнения: 2 232
picaso -Ок.,  дай да разменяме.Аз искам  Еи Б и ще ти пратя С и Ф.
 Peace

п.с. редактирах, днес ни се падна А, така , че искаме -Е

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 22:08 от Deja Vu

# 19
  • Мнения: 1 324
letsgo,мога да ти помогна за цифрите от старата промоция-и на лъжики и на магнитета. CrazyПиши на лични адреса,за да ти ги пратя.Мойте каки им се наситиха пък и имаме много повтарящи се.Ще се радвам ако мога да ви зарадвам Grinning

Picaso много ти благодаря!  Heart Eyes  Ще ти пиша по-късно. Искаш ли Ч и Х за О и К?

# 20
  • Мнения: 1 324
Давам Т за Л!

# 21
  • София
  • Мнения: 310
айде и аз тука, ние имаме Л и [color=red Ч, Ц,/3броя/[/color]
а търсиме Б, Г, Е ,Ж ,С, Т, У, Щ, Ю

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 10:24 от marinap

# 22
  • Мнения: 1 324
Marinap писах ти в продавалника.

# 23
     Az vse oshte tursia "Ъ"-prosto go niama  :cry:taka si mislia veche
Ako na niakoi mu se padne povtariashto-molia :pray:da pishe

# 24
 Az vse oshte izdirvam " smile3511 Ъ"-ako na niakoi mu se adne povtariashto molia da pishe-da razmeniame newsm03

# 25
  • Мнения: 367
Няма ли някой който да иска Й?За сега това ми е останало,или пък лъжички с цифри и магнити с цифри от старата промоция?А също така имам доста магнити с букви от старата промоция/с професиите?!?! Grinning/-ако някой го интересува,да не се притеснява да "драска" направо на лични-че времето тече....... Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 13 153
търся М. От старите с професиите и цифрите ми останаха ненамерени цифрите 0,2,4, знака "-" и буквите В,Г,Д,О,Р,Ц.
Разменям А,Б,Д,Ж,З,К,Л,Н,О,С,Т,У,Ф,ч,Ь,ю.  От старите също имам повтарящи се.
Давам и по повече от една буква при размяна. Предпочитам да разменям с майки от София, за да не  е по пощата.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 155
значи, послено, имаме в повече: Л, И, З.
Повечето ги нямам, така че, ако някой се интересува от горните -  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 310
значи последно търсиме Б, Г, Е, Ж,У, Щ, Ь, Ъ, Ю
а имаме повтарящи се  Р, Ч, Ц, Н /три броя/

# 29
  • Мнения: 1 324
значи последно търсиме Б, Г, Е, Ж,У, Щ, Ь, Ъ, Ю
а имаме повтарящи се  Р, Ч, Ц, Н /три броя/

Marinap имам Ж, а търся Р. Ivaaa ми пази Ю, но то вече ми се падна. Ако не ми даде друга буква вместо него ще ти го дам.

Общи условия

Активация на акаунт