ескапел

  • 8 888
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 946
Тестът отчита най-рано 14 дни след евентуално оплождане!  Naughty

Малка поправка-7дни след оплождането

Склонна съм да поспорим!  Crossing Arms

Чичко гугле каза тъй:
Как действат тестовете за бременност?
Тестовете за бременност измерват наличието на определен хормон в урината, наречен човешки хорионгонадотропин (human chorionic gonadotropin или съкратено hCG). Този хормон се произвежда от клетки, които принадлежат на плацентата, той навлиза в кръвообръщението когато оплоденото яйце се прикрепи към матката (около шестия ден след оплождането). Нивата на hCG в организма нарастват стремително през следващите няколко седмици, удвоявайки количеството си на всеки два дена. Около четиринадесетия ден след оплождането (приблизително по времето, когато би трябвало да се очаква месечния цикъл) някои тестове вече биха могли да отчетат повишеното наличие на този хормон в урината и да дадат положителен резултат. Въпреки рекламните им послания обаче, повечето тестове не са достатъчно чувствителни, за да гарантират акуратност на този етап. В действителност е доста по-вероятно да бъде получен верен резултат, ако се изчака седмицата, следваща тази, през която би трябвало да започне месечния цикъл.

# 16
  • Мнения: 498
Въпросните хапчета са ефективни до 3 дни след секс. Теста за бременност показва резултати не по-рано от закъснението на цикъла ти.
Peace

# 17
  • Мнения: 553
Защо не попиташ гинеколога си дали можеш да изпиеш сега тези хапчета?
За тест и аз мисля, че е рано  Peace

# 18
  • Мнения: 961
Не е късно за ескапел, дано да не си бременна и другият път се пази сама ...
Peace

# 19
  • Мнения: 1 103
толкова рано теста няма да ти покаже дали си бременна а за тези хапчета мисля че се пиеха до 72 часа след секс
И аз така знам

# 20
  • Мнения: 9 438
Ами вардете се,бе!Не искате бебе,а свършва в теб.Доста безразсъдно ooooh!

# 21
  • София
  • Мнения: 1 946
Що ли продължаваме да го обсъждаме като тя работата е свършена още в петък?

# 22
  • Мнения: 1 428
Поредната такава тема.............. ooooh!

# 23
  • Мнения: 773
Такава тема има в здравен справочник.

# 24
  • Мнения: 13
Моето " ескапеле" е на 4 месеца  hahaha . Върши работа, но го вземи веднага. Ако нямаш възможност да го пиеш до 2рия ден,просто не го купувай. Аз го пих на 3тия и както казах резултата в момента реве Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 1 946
Моето " ескапеле" е на 4 месеца  hahaha . Върши работа, но го вземи веднага. Ако нямаш възможност да го пиеш до 2рия ден,просто не го купувай. Аз го пих на 3тия и както казах резултата в момента реве Simple Smile
   Много ме развесели това, да ти е живо и здраво 'ескапелето', спайс 11!      Joy

# 26
пих ескапел на третия ден след акта и 4 дена след като го изпих ми дойде,но беше по-различно от преди,много малко ми течеше,беше много бледо на цвят,по-някога беше кафеникаво,даже едния ден ми течеше малко,на другия ден не ми течеше,после кафеникаво стана....като цяло не беше както обикновенно....

# 27
  • Мнения: 247
Днес май взеха форума за "клуб екстрасенс"..... Thinking

# 28
  • Мнения: 354
Извинявайте, ескапел не убива ли бебето, което евентуално е било заченато?

# 29
  • Мнения: 2 111
пих ескапел на третия ден след акта и 4 дена след като го изпих ми дойде,но беше по-различно от преди,много малко ми течеше,беше много бледо на цвят,по-някога беше кафеникаво,даже едния ден ми течеше малко,на другия ден не ми течеше,после кафеникаво стана....като цяло не беше както обикновенно....
Нормално е след приема на ескапеле да се получи някакво кървене наподобяващо цикъл.Все пак това е хормонално лекарство.
Но защо чак след 3 дни си го изпила?Така ефективността му доста е намаляла.

Общи условия

Активация на акаунт