"АВГУСТинчето стачкува, на майка си главата то надува!"

  • 18 823
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 187
Ами то и аз току що отговорих на Steli Meli в старата тема smile3555

# 16
  • Мнения: 0
stella_a на нас само ни се е зачервявало Rolling Eyes ама пък тази последната още не сме я били Thinking

# 17
  • Мнения: 3
Ехоооо  wavey мацки!
Вече сме в нова тема,а?   newsm78
Шийла  newsm51 newsm51 Страшна си и темата също!   love001 за теб и Валентина!
При нас нищо за отчет, само се записвам. В синхрон със заглавието на темата и Денис е крив тия два дни, ама и аз като вас най-накрая май ще му опухам памперса!  Laughing
Миши и у нас този сценарий със скарлатината мина  ooooh! Имах чувството, че черната серия няма край!  Sick А малката е голяма беля (кефи ме максимално!)  newsm44
Стейс  welcome добре завърнала се! Наглеждай ни и се включвай по-често!
В този ред на мисли ми липсват: Гица, Сибер, Ковачева, Деси, Диди-2, Интрига и още куп готини мацки, които отдавна не са писали!
Честита месечинка на порастващите днес: Христо, Ясмина, Емчо и Максим! Да са живи и здрави, бързо да наддават и пълни памперси
Лек и спокоен ден на всички ви!  Peace

# 18
  • Мнения: 0
момичета много се извинявам че рядко влизам, но просто нашия татко е постоянно на компа и ние не можем да се вредим Shockedи не мога да ви изчитам всички book надявам се скоро да си вземем още един комп  newsm81 за да мога да се впиша ..... hit

# 19
  • Мнения: 2 376
Я да се запиша. аз още гледам старата тема, а вие .. Crossing Arms
Шийла ощ веднъж темата е трепач   bouquet

# 20
  • Мнения: 1 410
мамадона ,Магарийка ти я харизвам - след 20-тина години!Аничка е вече обещана!А каката е голяма!

# 21
  • Мнения: 3
Миши взимам я! Каквито сме си шантави и двете ще си ходиме по дискотеки и ще строяваме мъжете! Че сега съм сама овца сред кочове и имам нужда от другарче. Може и да не са 20, давай я още от сега че да свикваме една с друга, та след 20 години като се заженят да не се караме!  Wink Laughing

# 22
  • Мнения: 1 410
И да ви кажа ,че Миши не само за кожата си се грижи ,но и на прическа го докарва!Ето ,моля - филма "Артур и минимоите"Гледали ли сте ?


Ето още снимки  - извинете за интерирора ,ама още си дооправяме къщата ,а с децата малко трудно и бааавно става !  

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=237851&pid=9188982

# 23
  • София
  • Мнения: 1 139
Хайде и аз да се запиша Simple Smile

Шийла,темичката е страхотна и както винаги с актуално заглавие.
Специално за теб  bouquet

Честити месечинки на Христо,Ясмина,Емил и Максим!!!Много да папкат и слушкат мама!

П.П. Миши,малката фурия е страхотна Grinning

П.П.Забравих и да гласувам в анкетата EmbarassedТа,да кажа само на кърма сме засега Peace

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 15:12 от PINKI_81

# 24
  • Мнения: 1 266
Стели-Мели, Синекод е за потискане на кашлицата, няма смисъл да го даваш. Проспанът е с извлек от бръшлян и не е толкоз безобиден. Може да опиташ с Мукоплант, но аз пледирам за инхалатор  Peace

Стела, нищо умно не мога да кажа - нормално е, даже задължително, да има реакция на мястото на ваксината. Доколкото аз знам, и забирането ще мине от само себе си, но помня, че и при други бебета се беше получило така, нека да кажат мамите - правихте ли нещо, за да извлечете гнойта? Аз мисля, че няма нужда.

Ние днес нямаме вода - никаква  Cry, сменят абонатната станция на блока.

На мен ми трябва някаква дрешка за "по-така" и ужасно се вкиснах от това, което пробвах - с тоя бюст всичко изглежда кошмарно  Cry

После пак ще се включа  Hug

# 25
  • SZ
  • Мнения: 10
Здравейте сладурки и сладурковци!

Шийла,страхотна е темичката!Видя ли,че не е сложно и е голяма занимавка!Радвам се ,че си продължила Коледната тематика от предходните теми! smile3501

Честити месечинки на Христо,Ясмина,Емил и Максим!!!Много здраве и усмивки!

Асе,давам го Монката,че как няма да го дам.Тъща ще има един път!!!И да си го похваля и той като Стефи е много грижовен батко!
Ох,като стана въпрос за него:вчера си идва от училище с увиснал нос.Ударил се в чина и едно момченце му се присмяло и нашия го цапнал по носа.После му се извинил даже,че го е ударил.Обаче много ми е притеснен миличкия,че на момченцето баща му щял да му се кара днес.Което едва ли ще се случи,но той се притесни много.Искаше да го отписвам от занималнята.Голяма душичка ми е и той!

Коте,да те питам нещо:взех си овлажнител за въздух,ултразвуков с йонизатор(този от метро с Мечо Пух) newsm78Включих го преди две вечери,обаче ме достраша да го оставя цяла нощ.Въздухът в стаята ми се стори,незнам как точно да го опиша,като мъгла.Баткото ни прави астматични пристъпи отвреме навреме и се притесних да не стане беля.И сега се чудя да го ползвам ли изобщо.Ти какво ще ми препоръчаш,удачно ли е в нашия случай?Мони е на Singulair и Simbicort.Не прави често пристъпи,последния беше през пролетта,но все пак...Ако искаш ми отговори на лични,незнам дали ще е интересно за другите.Не е спешно,когато имаш възможност,засега просто не го пускам.

Миши,ама наистина голяма магария твоето Мишенце!Сладур!!!  love001


Олеле,голям рев се дере Митко цял ден.Заспива за максимум половин час и се събужда и се почва рев,направо пищи.Спи му се на малкото глупаче ,а не може да заспи,голям зор! Weary


# 26
  • Мнения: 15
...................................................

Стела, нищо умно не мога да кажа - нормално е, даже задължително, да има реакция на мястото на ваксината. Доколкото аз знам, и забирането ще мине от само себе си, но помня, че и при други бебета се беше получило така, нека да кажат мамите - правихте ли нещо, за да извлечете гнойта? Аз мисля, че няма нужда.

.................................................

На мен ми трябва някаква дрешка за "по-така" и ужасно се вкиснах от това, което пробвах - с тоя бюст всичко изглежда кошмарно  Cry




Марти също има червена подутина на рамото си. Понякога се пълни с нещо бяло( незнам дали е гной), на следващия ден няма .... Понякога има изсъхнала кожа ....

 Марта, ти поне един бюст ти пречи , а на мен всичко  #Cussing out. Свалих 13 кг., остават ми още 5, а като се погледна в огледалото направо  Sick  Все едно не са 5, а 50! Нищо не ми става! Сега спазвам УЖ един режим на хранене, но понякога... Като днес например... спретнала съм 2 тави сиропирани охлюви.... Ако някой му се прияде -  ще го почерпя... Wink


Шийла, темата е стра'отна   bouquet

Честити месечинки на всички празнуващи! Hug



# 27
  • Мнения: 3
Малчева уж вече не сме бременни, а устата ми се напълни с лига!  Sick Ти тъй и тъй няма как да почерпиш, ами поне дай рецептата та и другите дебелани да намажат. Аз имам да свалям още 15, така че ти си добре. Маалллеееее какво ще обличам на Нова Година  newsm78  ooooh!

# 28
  • Мнения: 990
Ами то и аз току що отговорих на Steli Meli в старата тема smile3555

А аз пък ти отговорих в старата  ooooh!

Коте, взех Синекод-а, но и от него, ако не мине до ден два - спирам всичко, да си се изчисти самО детенцето, АБ твърдо реших да не давам!!! За инахалатора, сега ще проуча въпроса, от къде как колко и т.н.  Flutter

# 29
  • Мнения: 990
...Маалллеееее какво ще обличам на Нова Година  newsm78  ooooh!

Как какво, ясно е, че няма да сме с премяната на Снежанка, така че остава костюма а Дядо Коледа  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт