"АВГУСТинчето стачкува, на майка си главата то надува!"

  • 18 817
  • 295
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 31
Едно момче попитало майка си, „Защо плачеш?"
„ Защото съм жена?", отговорила му тя
„Не разбирам", казал той. Неговата майка само го прегърнала и казала „ И никога няма да разбереш"
По-късно малкото момче попитало баща си, „ Защо мама сякаш плаче без причина?"
„Всички жени плачат без причина", само това могъл да каже баща му.
Малкото момче пораснало и станало мъж, но все още се чудел защо плачат жените.
Най-накрая попитал Господ:„Господи, защо жените плачат толкова лесно?
Господ отговорил: „ Когато създавах жената, тя трябваше да е специална.
Направих раменете й достатъчно силни да поемат тежестта на целия свят, и въпреки това достатъчно нежни за да даряват удобство.
Дадох й вътрешна сила да издържи раждането на дете и отхвърлянето, което много пъти идва от децата й.
Дадох й твърдост, която й позволява да продължава напред, когато другите се отказват и да се грижи за семейството си дори при болест и изтощение без да се оплаква.
Дадох й чувствителност да обича децата си независимо от всичко и въпреки всички обстоятелства, дори когато детето й я е наранило много.
Дадох й сила да помогне на мъжа си да преодолее грешките си и я създадох от неговото ребро за да защити сърцето му.
Дадох й мъдрост за да знае, че добрият съпруг никога не би наранил жена си, но понякога изпитва нейната сила и нейното решение да бъде до него непоколебимо.
И накрая, дадох й сълза, под която да се приюти. Това е нейно уникално право, за да го използва, когато има нужда.
„ Виждаш ли, сине.", казал Господ, „красотата на жената не е в дрехите, които носи, фигурата, която има или в начина, по който си сресва косата.
Красотата на жената трябва да бъде в нейните очи, защото това е пътят към сърцето й - мястото, където любовта обитава."

# 31
  • Мнения: 1 410
Цитат
Как какво, ясно е, че няма да сме с премяната на Снежанка, така че остава костюма а Дядо Коледа  Mr. Green
Същото си мислех и аз днес - с това шкембееее!

# 32
  • Мнения: 2 376
Всичко ме боли. Носих То/п/чица в слинга. Струва ми се че пак не го връзвам както трябва защото тежестта пада от едната страна, а и тя изглежда наклонена към нея...   bouquet

Много ще сме дядо коледите тази година  Mr. Green  Mr. Green Като си гледам косата скоро и по тоя показател ще го докарам  Crazy

# 33
  • Мнения: 207
Здравейте мамита  Hug

Влизам много набързо само да честитя месечинките на всички бебоци


П.П. Дано утре имам повече време .............  Tired

# 34
  • Мнения: 1 266
Дони и кой беше още  newsm78, дето разказвахте учебните подвизи на батковците. Та в този ред на мисли... оная вечер Марулята заспа, аз станах и седнах да превеждам; по едно време отидох да си я гушкам. И то всичко хубаво, на другата сутрин взех да редактирам и какво да видя  #Crazy

"... с единствената цел да съперничи на френците, португалците и испанците..."

Та не знам кой е зле с българския  Joy

Пухи, по принцип влагата от овлажнителя не е мъгла, но може би е добре да го пускаш само няколко часа на ден и то, докато баткото го няма. Как се отоплявате? През нощта пускаш ли отопление?

# 35
  • Мнения: 955
...Маалллеееее какво ще обличам на Нова Година  newsm78  ooooh!

Как какво, ясно е, че няма да сме с премяната на Снежанка, така че остава костюма а Дядо Коледа  Mr. Green
Стели, вземи ме за джудже rotfImbo

stella_a, мен след ваксина ме карат да правя компреси риванол. Пробвай, дано бързо й мине на малката душичка!

# 36
  • Мнения: 7
Честити месечинки на всички беб4ета празнуващи днес.
Благодаря за хубавите думи.
Асе, мила като си на линия и имаш време, моляте драсни един ред на лични или на скайпа  Praynig, ще те помоля за нещо , ако можеш да ми помогнеш

# 37
  • Мнения: 1 266
stella_a, мен след ваксина ме карат да правя компреси риванол. Пробвай, дано бързо й мине на малката душичка!

Не  Naughty това е БЦЖ-то, то е различно от другите ваксини.
Не трябва да се пипа, но ако Стела много се тревожи, да звънне на педиатърката си.

# 38
  • Мнения: 2
запис и от мен в новата тема Hug

честити месечинки на бебоците днес Heart Eyes

ние пак имаме драма със заспиването, направо вече не знам, ако така ще е занпред винаги направо си подавам оставката, иЗтощена съм отвсякъде Sick

Стелка, нашата ваксина от болницата също се възпали така-стана като голяма гнойна пъпка, не съм я пипала, сама се е пукнала, стана на коричка която падна. после казах на педи и тя ми каза че това било най-добрата реакция, каквото и да значи това, но каза, че това гноясване е нормално. на нас ни се случи преди около месец Peace сигурно и при вас така, просто не го пипай.

аз уж имам баба помощник, ама не ми е по-леко Sad утре ще взема да изляза да се помотая сама, без количка, да подишам че вече направо  #Crazy ако си намеря и някой неработещ френд да съчетаем мотането ще е супер Grinning
и аз се записах в анкетата- кърма с вода- макар че вода пием веднъж на 2 седмици например, аз си му давам понякога, не мисля че е чак толкова лошо, аз толкова много вода пия, и все си мисля че и на него му се приисква да оплакне устата от време на време..

хайде лека нощ от мен, дано при вас е тихо, тук се дерат все едно живи ни колят

# 39
  • Мнения: 955
stella_a, мен след ваксина ме карат да правя компреси риванол. Пробвай, дано бързо й мине на малката душичка!

Не  Naughty това е БЦЖ-то, то е различно от другите ваксини.
Не трябва да се пипа, но ако Стела много се тревожи, да звънне на педиатърката си.
Леле Коте, добре че си ти, че иначе едни съвети давам Embarassed. Извинявам се на stella_a, исках да помогна Rolling Eyes.
malkabubi и аз писах кърма с вода, въпреки че вода почти не пие. Аз всеки ден му правя вода или чай и така си го хвълям на вечерта.

# 40
  • Мнения: 82
Благодаря много на Котето и всички останали за съветите-няма да пипам мехурчето и ще чакам само да си мине
Дара заспа в 10,което за нея е рано,да видим в колко ще се събуди сутринта,напоследък става 6-6.30,а преди спеше с час повече.Иначе много се радвам ,че и хванах цаката на спането през деня-в количката на терасата откарва по 2-3 часа  Simple Smile.А пръстите са и нон стоп в устата,явно са много вкусни  Laughing и си бърка в гърлото и се дави  Mr. Green

а сетих се нещо важно-за нощната среща след 15 декември пишете ме и мен-моето предложение е за Брилянтин някой четвъртък,аз мога да направя резервация,но ми трябва точна бройка

# 41
  • SZ
  • Мнения: 10


Коте,отопляваме се с климатици.Нощем не го оставям на повече от 20градуса.Понеже преди да си взема овлажнителя си взех влагомер,май ще следя по него и ако има нужда ще влючвам овлажняването.Може би като стане по-студено навън и климатика започне да се включва по-често повече ще се изсушава въздуха,засега е горе долу добре.

Украсихме си и ние елхичката,стана много хубава.Бях забравила,че съм накупила една камара украса,без малко щях да се юрна да купувам още.Нямаме обаче венец,тази година може това да взема.
Сега ми е интересно как ще реагира Митко утре като види мигащите лампички!

Нали ви бях споделила за нашият батко,че имал конфликт с едно момченце в училище и беше много притеснен.Та днес вече си говорели пак. LaughingНакрая и приятели ще станат!

Лека и спокойна нощ на всички!!!

# 42
  • Мнения: 1 488
Шийла,   bouquet

Благодаря на Миши, Теди и Барабар за отговорите в предишната тема. Ще ми изпратят чая и хапченцата от БГ. Тук няма никакви чайове на Хипп, само пюрета  Close
Миши, малката разбойничка е много сладка.
На анкетата отговорих кърма + вода (или чай против колики).
За приспиването да ви кажа, като почнем от 21 та до 23-0 се приспиваме. А през деня ако не спи в количката на разходка, у нас спи на гърда. По друг начин не става просто  Crazy А такива филми като да я оставя отвън в количката няма. Трябва да сме в движение!!

честити месечинки на всички празнуващи!!   party023

# 43
  • Мнения: 544
Отговорих на анкетата - на АМ и пюре сме.

# 44
  • Мнения: 187
Steli Meli, kakто е писало Котето капките са за потискане на кашлицата, но помогнаха. Но гледам, че ти вече си ги взела, та така че какво да ти обяснявам. Wink

Коте Марта, а относно Мукопланта пише, че е за деца над 2 години. Може ли да се дава и на бебета?

Гледам говорите за дрехи- аз проблеми с килограмите нямам, но нямам време да изляза по магазините. Майка е на работа, а свекито гледа племенника, та на кого да го оставя newsm78. И на каката подаръци не съм вземала- един за градината, по един от двете баби, един за под нашата елха Crazy.

Но днес гледам, че понапече, ако не е и много студено, направо излитам afwitch

Айде хубав ден от мен!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт