Тайната на дългата и здрава коса - 51

  • 43 524
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 123
  easter Здравейте, и аз отново тук- сега съм се наклепела здраво от мен направена маска, че чак започвам да тека отвсякъде.Забърках мед, изстискан кромид лук, лъжица ракия, жълтък, изстисках малко лимон и малко зехтин, омотах косата с найлонова торбичка.Миналата седмица си правих нещо подобно/без лимона и жълтъка/ и бях мнооого доволна.
/Помежду другото меда чудесно се разтопява в микровълновата/
 
 newsm09...Вече започват да се разнасят благоухания от мойта глава...

# 16
Аз пък бях на дерматолог и ми предписа шампоана на дюкре анафаз,хапчета анакапс и хапчета герикапс.Дано има ефект. Sad Cry И страхотно оформление. Peace

# 17
  • Мнения: 159
Да се включа и аз в новата темичка! newsm03

Доволна съм от "Сънсилк"-а. Вчера си сложих на влажна коса, а днес на суха.
Вечерта се надявам да ми качат снимки и ще ме видите. newsm53 

# 18
  • Мнения: 3 695
хоп и аз при вас  Peace

# 19
  • Мнения: 77
Хоп -троп и аз при вас   bouquet

# 20
Аз слагам балсам в маската, това дали по някакъв начин пречи на активните съставки?Разбърква се по добре и маската мирише по - приятно.
Чудя се дали ако сложа боя в маската ше хване.Идеята ми е съвсем леко да подсиля  цвета..

# 21
  • Мнения: 4 496
Съмнявам се, че ще хване боята.
Дежа вю ли имам? Познато ми е това. newsm78
Ужас. Съвсем изкукуригах вече. Да взема да си взема кратка почивка май ooooh!

# 22
  • Мнения: 112
И аз при вас Laughing!

# 23
  • Мнения: 17
И аз да ви похваля маската с лук,жълтък,коняк,витамин Е и  мед.Косата става великолепна,само дето като се намокри мирише малко на манджа,но определено е по добре от тази с чесън. newsm10 newsm03

# 24
  • Мнения: 2 492
Запис!
Какви са тези луци и чесъни, дето се плескотите по главите, момичета? Simple Smile
Прекрасни козметични маски си има за целта, даже мас не се препоръчва да се употребява вече. А аз съм все по доволна от стимуланта на Икаров и цялата плеяда масла, които използвам.

# 25
  • Мнения: 5 173
Запис!

Днес се клепах само със зехтин, че съм го закъсала откъм масла, 2-ра седмица не се сещам да си взема Thinking, че и балсам нямам, едва, едва си сложих на косата остатъците от един.

# 26
  • София
  • Мнения: 547
Знам, че е индивидуално, но искам да ви питам, колко време след като почнахте 3вит. маска и прием на добавки, спира косопада?
Аз започнах преди седмица; знам, че е рано да искам резултати, но поне се надявах падащите косми да са по-малко... Tired

# 27
  • Мнения: 3 050
Поне месец трябва да мине, за да има ефект.
Анелия, ползвала съм само веднъж 1 ампула- не мога да кажа нищо освен, че ми допадна защото не омазнява  Peace
От кои кристали за коса бяхте доволни?

# 28
  • Мнения: 2 110
Бях и все още съм доволна от тези !


Аз всъщтност харесвам цялата серия !

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 11:32 от si-si

# 29
  • Мнения: 1
аз използвам на биофарма и ми харесват Peace преди като си изправях косата си ги слагах, за да имам блясък, но много бързо ми се омазняваше, а сега спрях да използвам преса и си оставям косата да ми исъхне къдрава, ги ползвам за да ми се обособят отделни къдрички (поне така си мисля, че ми се получават Grinning )

Общи условия

Активация на акаунт