Какви съдове използвате за да храните бебетата си?

  • 4 440
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 521
Ползвам стъклена(дуралекс)купичка.Все пак попарката се прави с топла вода и стъклото е за предпочитане Peace

# 16
  • Мнения: 910
давам направо от бурканчетата или използвам пластмасови или порцеланови купички

# 17
  • София
  • Мнения: 1 946
Предстои ми захранване и мися да ползвам стъклени или порцеланови купички.  Peace
ИСКАМ ДА ПОПИТАМ МАЙКИТЕ КАКВИ ЛЪЖИЧКИ ИЗПОЛЗВАТ? ТЕЗИ ПЛАСМАСОВИТЕ/ГУМЕНИТЕ НЕ СА ЛИ ВРЕДНИ?

# 18
  • Мнения: 6 713
ИСКАМ ДА ПОПИТАМ МАЙКИТЕ КАКВИ ЛЪЖИЧКИ ИЗПОЛЗВАТ? ТЕЗИ ПЛАСМАСОВИТЕ/ГУМЕНИТЕ НЕ СА ЛИ ВРЕДНИ?

Пластмасови ползвам! Simple Smile

# 19
  • Мнения: 50
Използвам стъклени купички (или давам направо от бурканчето). People Santa

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Използвах и все още използвам контейнерите на Авент за сутрешното хранене или стъклена купичка. Останалите хранения са от детската кухня и са в еднократни опаковки. Не пресипвам храната никъде. Давам му я от тях и после ги хвърлям.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Хранех го направо от бурканчето с пластмасова лъжица.Използвала съм пластмасови купички.Сега вече се храним заедно и използва нашите купи, чинии, вилици, лъжици.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 567
Използвам нашите съдове!

# 23
  • Мнения: 165
Аз използвам стъклени и порцеланови купички, пластмасови- не. С тях загрявам в микровълновата, докато с пластмасовите не бих. Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 4 294
Използвах и използвам все още ето такива купички


# 25
  • Мнения: 27 524
Ползвам всичката възможна посуда в къщи. Не съм купувала индивидуални съдинки за Калоян (само лъжички).

Също   Grinning

# 26
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Лъжички ползвам пластмасови.

# 27
  • Мнения: 1 080
Стъклени, но не са специални бебешки някакви, а от нашата посуда!!!

# 28
  • Мнения: 188
от бурканчето

# 29
  • Мнения: 194
Когато няма нужда от затопляне давам направо от бурканчето.
Ако пюрето е било в хладилника пресипвам го в контейнерче на Авент(и на мен ми са боядисани Grinning) и затоплям.
Кашите ги правя в пластмасова купичка.


и аз така правя Peace

Общи условия

Активация на акаунт