Неприятните, неочаквани подаръци

  • 5 391
  • 99
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 71
Що ли ми трябваше да го гледам това?  Tired
Догади ми се.
Peace

 #Cussing out Особено ЖЕСТОКО изпълнение... от тяхна страна... Я някой само да ме светне това родителите на детето ли са ( нямам звук на комп. та гледах само картинат... и май по-добре)...

# 16
  • Мнения: X
Мдаа, тъжно...още не мога да преживея огромните кюлоти с лепнат отгоре им хартиен етикет- подарък послучай 8-мия ми рожден ден от леля... Tired.... и как се спуснаха като завеси пред погледите на целия клас

# 17
  • Мнения: 1 878
Как може родители да се подиграват така на едно детенце, е.аси идиотите смотани!  

Аз много мразя подаръци, с които само се отбива номера-да подарявам и да ми подаряват! Може да е нещо не толкова скъпо, но да е желано от човека. Така се разбира дали наистина държиш на този човек и  колко ти е близък!

# 18
  • Мнения: 270
Мдаа, тъжно...още не мога да преживея огромните кюлоти с лепнат отгоре им хартиен етикет- подарък послучай 8-мия ми рожден ден от леля... Tired.... и как се спуснаха като завеси пред погледите на целия клас

Олее...  ooooh!

# 19
  • Мнения: 2 448
Е, ужасно са натъжих от този клип.  Sad Да го погодиш на дете такъв кофти номер!!!  Sick

Иначе и на мен са ми подарявали подаръци, които за нищо не стават, е така само за отбиване на номера, но не и като дете.
Сега най кофти ми е ставало някой като подари на детето ми дреха за рожден ден и тя да му е малка. Ами като не могат да преценят да му вземат играчка!  ooooh!

# 20
  • Мнения: 169
Ужасно е да постъпиш така с едно дете!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 21
  • някъде
  • Мнения: 979
Не виждам нищо от клипа,кажете с две думи какво става с детенцето?

# 22
  • Мнения: 11 607
Тъжно....много тъжно.....

Или правя подаръци като хората, или не подарявам. Не обичам отбиването на номера......

# 23
  • Мнения: 2 099
Пишете за неприятни и неочаквани подаръци.Аз съм имала Коледа без подаръци.Не защото майка ми е нямала финансови възможности.Винаги ще помня Коледата в която исках много много кукла Барби.Бяха точно станали хит,бяха с дълги коси,извиващи се леко в коленете крака и много,много красиви.Бях на около 11-12 години.Отчаяно я исках тъпата Барби.Годините са 91-92.
А майка ме наби и нарочно си купи най-скъпите италиански ботуши в магазина-черни кожени с облечен ток.На ивици-черно и златисто с рисунък.И ботушите ще помня.Каза ми,че ще си ги купи ,ей така,за да не ми купи на мен кукла.Не ревах,просто още една гадна случка от гадното ми детство.Поредната гадна.И досега помня някои случки.Не обичам майка,безразлична ми е.Звучи грозно,но е истина.Не помня РД на който да съм получила подаръка който съм искала.Все дрехи и обувки.

Аз винаги избирам дълго и дебна кой какво ще си хареса.Ако имам възможност го купувам.А на деца никога не купувам дрехи-все играчки,играчки които аз не съм получавала.Много се радвам да видя дете което се радва на играчката.Все едно съм аз това дете.Готино е.

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 10:45 от Рибозом

# 24
  • Мнения: 3 521
Не виждам нищо от клипа,кажете с две думи какво става с детенцето?

Подаряват му подарък, разопакова хартията, вътре е кутията от някаква игра (желана явно), но в кутията има дрехи.

Като дете винаги се ядосвах, когато познати и разни лелки ми подаряваха дрехи. Сега гледам винаги, когато нося нещо за детенце, ако е дрешка да има и добавка нещо за игра.

Не съм имала кой знае какви разочарования от подаръци като цяло.  Peace

# 25
  • Мнения: 270
Не виждам нищо от клипа,кажете с две думи какво става с детенцето?

Разопакова си подаръка и вижда кутия с картинки, предполагам на някаква игра,която много е искало и направо не може да повярва, че му го подаряват. Възхитата,обаче бързо преминава в разочарование, после болка и сълзи. Накрая всички възрастни около него почват да му се смеят и подиграват....

# 26
  • Мнения: 342
Ех,че гадно ми стана... Аз нямам спомен за подобно изпълнение или лоша играчка. Сега гледам и аз да намеря най подходящата за даденото дете.

# 27
  • Мнения: 11 607
Рибозом Hug

# 28
  • Мнения: 154
Отвратително! Изумена съм как е възможно някой да проявява дебилното си чувство за хумор върху дете! По темата - да, получавала съм нежелани подаръци, в детството си рядко ми подаряваха играчки - такива бяха времената. Но никой никога не се е гаврил така с мен!

# 29
  • Мнения: 3 521

Рядко пиша по форумите нещо толкова крайно, но ако засека майка ти на улицата няма да натисна спирачките.
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт