Декември вече стартира, късмет тук всеки намира 01.12-07.12

  • 9 927
  • 242
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 422
Ники-пики на това лека закуска ли му викаш ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 226
  • Мнения: 1 768
Еййййй от кога не сте писали , то стана време за вечеря  newsm78
Хайде салатката е от мен  Laughing Laughing Laughing
ордьовъра също  Laughing Laughing Laughing основното също  Laughing Laughing Laughing
и винцето  Laughing Laughing Laughing Наздраве  Wink

# 227
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Маринекс, благодаря за вечерята  и наздраве!
Леле, утре съм на новата работа и то шеф трябва да съм, дали ще ме приемат добре  Rolling Eyes
Въпреки ,че съм учила мениджмънт, имам нужда от опресняване и сега отивам малко да почета разни материали за добрия мениджър. Дано да стана такъв.

# 228
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
Момичета, честито на всички, с поводи за празнуване!  bouquet
Благодаря за палците Hug Ние вече сме си в къщи. За сега ми се очертава дълго лежане, надявам се да е до февруари. Ще пиша скоро пак, че моя мъж ме пъди от компа Embarassed

# 229
  • Мнения: 1 284
Гея,добре дошла Hug Hug HugДано до края да нямаш повече проблеми Praynig Praynig Praynig
Силви,успех на новата работа Hug
Маринекс,малко винце няма да откажа Wink

# 230
  • Мнения: 4 700
Гея, добре доШла. Радвам се, че си добре.  Hug

Силви, успех утре. Ще видиШ, че Ще те приемат добре. Чакам да се похвалиЩ.

# 231
  • Мнения: 2 382
Гея, радвам се , че си в къщи Hug Hug.Стискаме палците и на краката всичко да е наред до края Hug Hug.Взимаш компа в леглото и никакво мърдане Laughing!
Силви, успех утре  bouquet!След една седмица няма да ти прави впечатление, че си на ново място Peace

# 232
  • Мнения: 965
Боже колко съм.................. чак сега се зачитам и виждам че пише Свраче,аз знам че си е нашата сврачица,ама  как съм могла толко време да не обърна внимание  Embarassed Embarassed
Свраче извинявай миличка  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed не е нарочно.. Hug
Гея добре дошла,много да си почиваш и да те глезят  Naughty
Прегръдки от мен  Hug

# 233
  • София
  • Мнения: 2 908
Гея добре дошла и дано повече не се случват такива работи Praynig

Силви успех утре на новата работа  Peace

Цецитоо не се шашкай,беше ни забавно  Laughing

# 234
  • Мнения: 1 768
Ох , абе аз забравих да ви кажа защо почерпих вечеря  Laughing Laughing Laughing Моля мил работодател на който печелех куп пари ме освободи по взаимно съгласие на  мига .Днес  ми се обадиха да ми го кажат." Нали така съм искала" хихихихих  , аз просто им дадох право да избират или по 326 или по 325 от КТ да ми приемат молбата  Joy Joy Joy Няма такъв купон от утре съм free и ще се отдам на много мързел игри с кучо и дращене тук  hahaha
Геа , много се радвам , че си добре и малкото ми късметче е добре  Hug

# 235
  • Мнения: 2 382
Мацонче, за новото начало cheers!Една промяна води след себе си и други!от сърце ти пожелавам най-хубавата Hug!

# 236
  • Мнения: 4 589
Гея радвам се, че сте си у вас вече. Сега да лежиш и да пазиш бебо и му прати много поздрави от всички нас.

Силви, успех утре, сигурна съм, че ще се справиш добре. Аз съм била няколко години мениджър, а съм завършила френска лингвистика и се оправих идеално. Не ти трябват книги за да си добър мениджър, просто случай и уважавай подчинените, те сами ще те носят на ръце.

Маринекс супер, сега можем да се видим когато си искаме и да си направим една разходка с кучо.

Аз гледах Дукесата, много ми хареса, даже си и поревах, нещо тия дни на рев го карам, ама ще се оправя.

Цунки по муцунки и много успешна седмица.

# 237
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Гея,добре дошла,радвам се че си у дома вече  HugДано всичко до февруари е наред и да влезеш в болница чак за раждането  Praynig Praynig Praynig

# 238
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Геяяяя,добре дошла слънце и чак февруари да ти казваме пак "добре дошла" Praynig
Силви,късмет,миличко Peace
Маринекс,честито ново начало Simple SmileС пожелание да си намериш супер работа Peace

# 239
  • Мнения: 491
Hug Гея, добре дошла мила !
Силви, честито ти новата длъжност и успех !
Маринексче пожелавам ти скоро и ти да се похвалиш !
Мира, къде се изгуби ?

Общи условия

Активация на акаунт