Честита половин годинка на сговорната Юнска дружинка!

  • 13 316
  • 289
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 12
  Добро утро и от нас с бебчо Вики,естествено че и аз съм с вас,ние сме от групата на кротките деца и палави родители Wink,та за косата и ние сме така с дълъг перчем,но отстарни вече изпадна,ама с подстригването ще изчакаме до 1 год,понеже косичката му стърчи нагоре и не ни пречи.
  А относно пюренцата ние папаме и плодови и зеленчукови,много обичаме оризова каша+пасиран банан в нея,вчера му правих пюре от тиква,нали е полезна.. и така с кърменето ми е по лесно понеже залъгваме глада и с каши, пюренца и сокчета.

# 226
  • Мнения: 657
Момичета, аз пак ровичкам в профилите на отдавна не писали мами и открих една тъжна новина.. Имаме едно малко ангелче..  Cry За съжаление, мама Билка е загубила своето детенце на 2 месеца. Не пише причините или подробности.. Незнам дали трябваше аз да го съобщавам, но ще взема да сложа една розичка на първата страничка до името на бебчето..  Tired

# 227
  • Мнения: 36
В подобни моменти и новини,човек не знае какво да каже. Всяка дума тогава е излишна.....  Мир на праха на детето.  Flowers Rose    Flowers RoseConfused

rozi_ozi  давах му,но не му харесват и категорично тогава отказва млякото си. smile3515

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 19:43 от silviyd

# 228
  • Мнения: 256
Леле, Мимченце, това за Билка... Кураж и много сила за майчето! Моите съболезнования!



След тази новина никак не върви да пиша, исках да поздравя Гали и koon, Нека малките съкровища растат здрави и щастливи! Гали страхотно е стихотворението.

Петуша  Hug

# 229
  • Мнения: 11
Мимченце- това е много тъжно  Cry мисля че идеята за розичката е много добра ако има и снимчеца на малкото ангелче може също да сложиш най отгоре. Просто нямам думи  Sad дано има сили да се справи Flowers Rose Flowers Rose

# 230
  • Miami
  • Мнения: 413
 Flowers Rose Flowers Rose за ангелчето на Билка.

# 231
  • Мнения: 510

 Flowers Rose Flowers Rose за ангелчето на Билка. Мир на праха му.

 Това е наистина най-лошото... Cry Cry Cry

# 232
  • София
  • Мнения: 201
Съжалявам за Билка,
....
най-страшната загуба!

# 233
  • Мнения: 194
Не знам какво да кажа... мир на прахта му и много сили на майката  Flowers Rose Flowers Rose

# 234
  • Мнения: 28
 Flowers Rose Flowers Rose    почивай в мир малко ангелче
Билка, силно те прегръщам ...

# 235
  • Мнения: 11
 Flowers Rose Flowers Rose

Мир на праха му!

# 236
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
Олеее,много гадно ми стана от тази вест  Cry , дано Билка има сили да го преживее .  Flowers Rose Flowers Rose

# 237
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 150
Ех, момичета...  Cry Това за бебето на Билка го знаех, а и още няколко майчета, но не исках да съм носител на лоши вести.Когато разбрах много плаках и ми беше много гадно.Дано милото детенце е на по-добро и по-хубаво място, а майка му да немари сили да продължи напред... Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose 

# 238
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Почивай в мир малко ангелче  Flowers Rose Flowers Rose!

# 239
  • София
  • Мнения: 388
Едва ли има думи,които могат да утешат майка, загубила детето си. Дано намери сили да превъзмогне огромната болка и да продължи напред. Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт