Мъжът Козирог

  • 129 356
  • 880
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 59
Мъж козирог  ooooh! вече 10 години съм с такъв екземпляр - никак не са лесни. Ще започна с добрите качества /по мое наблюдение/:работохолици,но само в службата,в къщи не особено,добри и то много,имат много приятели и са душата на компанията, готови да помагат при  нужда-на тях определено може да се разчита,добри любовници,моногамни са,държат много на семейството си.
Лошите качества са:много са инатести,егоисти,лъжат-предимно за елементарни неща,те никога за нищо не са виновни,мълчаливи и особени-да не кажа темерути.
Не е лесно съжителството с такъв добитък,аз също съм козирог...Mr. Green,затова сигурно се справям.

# 31
  • Мнения: 7
  МАМА ТОНИ    #CrazyТе с такова животно трудно се живее. Преди време имах връзка с такова добиче и тр. да ви кажа ,че след раздялата си с него се родих отново. Козирозите са някак саможиви,домошари,обичат да командват,да става все тяхното,нарцистични са,педанти,консервативни .Доста са грубички и мн. обичат да обиждат.
Това е мое впечатление,но може би си е и до човека.  #Crazy
Мила да не говорим за един и същ човек все едно описа на 10000% моя хубостник.
На 26 години е от 8 год. сме заедно и вече това започна да ми тежи.
Искам да съм булка , той дума не дава да се продума. Искаме но без подпис.
Виждам другите как се държат за ръце как се целуват без да ги интересува хората а моя, НЕМОЖЕ . Абе студен човек , а пък за сметка на това аз съм толкова обичлива . Все да гушкам , да целувам , да се раздавам , а няма къде . Нежен е само по време на с..с , после няма гушкане и там както си му е реда.
Започвам да се замислям дали той е човека !!!
Ама 8 години как да започвам отначало, а си го обичам !! Но ми липсва топлота  Cry Cry Cry
За съжаление моя не от моногамните .
Но пък държи на мен и ми помага , аз съм Водолей.

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 00:18 от Страдаща

# 32
  • София
  • Мнения: 13 206
Според мен водолеят трябва да се причисли към рогатите зодии, или ако не към рогатите, то поне от чифтокопитните, хайде от мен да мине.
Инак аз съм коза с майка и баща козли. Бащата е най-кроткият от тримцата.

Кротки рогати добичета нЕма...  Twisted Evil

Страдаща, а моят Козирог не е студен. При първа среща - да, но не е студен нито към мен, нито към дъщеря ни. Виж за 15 г. живота ни поочука и вече не се държим така както в началото, ама това не зависи от зодията.
Пропуснах да добавя, че е с широки пръсти Козирога. Ужасно широки... и за приятелите си в огъня влиза. Ако му се обадят в 3 посред нощ, че някой е закъсал за нещо, става и хуква. Досега аз съм видяла да си пати само от наивитет по отношение на хората. Все вярва в доброто, все е лоялен. Това дава повод на много хора да се гаврят с добротата му.

# 33
  • Мнения: 393
   Моят татко беше Козирог и искам да вмъкна нещо(лични наблюдения)-много привързан към родителите си.Може би това покрива семейството,но имаше слабост към баба и дядо.И наистина много добре разказват  рядко,ама все едно са били там...толкова ми липсва...
  А сега дъщеря ми е Коза,ама яка #CrazyАко това беше първото ми дете,а не сина ми Водолей,мнооого бих се замислила за второ-направо ми взима акълаа Joy

# 34
  • Мнения: 806
  МАМА ТОНИ    #CrazyТе с такова животно трудно се живее. Преди време имах връзка с такова добиче и тр. да ви кажа ,че след раздялата си с него се родих отново. Козирозите са някак саможиви,домошари,обичат да командват,да става все тяхното,нарцистични са,педанти,консервативни .Доста са грубички и мн. обичат да обиждат.
Това е мое впечатление,но може би си е и до човека.  #Crazy
Мила да не говорим за един и същ човек все едно описа на 10000% моя хубостник.
На 26 години е от 8 год. сме заедно и вече това започна да ми тежи.
Искам да съм булка , той дума не дава да се продума. Искаме но без подпис.
Виждам другите как се държат за ръце как се целуват без да ги интересува хората а моя, НЕМОЖЕ . Абе студен човек , а пък за сметка на това аз съм толкова обичлива . Все да гушкам , да целувам , да се раздавам , а няма къде . Нежен е само по време на с..с , после няма гушкане и там както си му е реда.
Започвам да се замислям дали той е човека !!!
Ама 8 години как да започвам отначало, а си го обичам !! Но ми липсва топлота  Cry Cry Cry
За съжаление моя не от моногамните .
Но пък държи на мен и ми помага , аз съм Водолей.
Ха и аз съм Водолей.  На първа страница ти изписах качества все вземани от моят мъж.  Аз намирам нашата връзка за удачна (макар да си абсолютно права колко са студени), аз хвърча много, ама много, той ме придърпва към земята.  Жената водолей по принцип не е удачна за брак с никого.  Все нещо ще му намери което не и допада.  Такива сме.  И все пак всичко зависи от характера на човека.
Да, Козирога е всичко описано до сега, студен е, не е много нежен.  Не ме прегръща и целува винаги, НО... верен приятел до край ми е, огромна помощ и упора.  Не може да лъже, ама хич (е поне моят мъж), знам, че ме обича, усещам го всеки ден.  Затрупва ме с грижи.  Всеотдаен е към мен.  Хороскопите казват, че водолей и козирог никога не си пасват! Ние за сега сме добре.  Много зависи от изискванията ти за мъж.  Той никога няма да се промени, както и ти.  Две силни зодии, много се сблъскват и правят заря.

# 35
И моят е козирог, но аз имам наблюдение над тях- защото баща ми и брат ми са също козирози
Но мъжа ми няма равен по инат, обича да спори, докато другият отсреща побеснее а той се хили, любимият му лаф :Аз карам влака, аз ще казвам какво да става тук" Grinning, ама че си и вярва, домушар, отговорен и честен.Но труден характер

# 36
  • Мнения: 1 475
Ами и аз съм водолей, писах, че моя не е като вашия, и сега както си описвате мъжете, май аз съм козирога, аз пък не обичам да ме целува и прегръща на обществени места, неудобно ми е, докато той умира да ме гушка и целува по всяко време и на всяко място, чак досадно да ти става по някой път,  раздава се напълно за мен, аз не, егоист съм Embarassed Аз съм тази, която не иска да се жени, той иска от втората седмица, аз неисках дете на този етап, исках след няколко години, той обаче много искаше и ето го резултата  в подписа ми!
Много е работлив на работа, а  и в къщи, но само ако го накараш вкъщи, така сам да се сети, без да му кажа, много рядко, но кажа ли му ти ще миеш чиниите сега, ти ще чистиш  го прави винаги без да ми противоречи!Много обича да ми помага в кухнята, когато готвя или  той самия да готви без да го карам!Пак казвам,  като слушам за вашите козирози, моя по-скоро ми наподобява зодия риби! Laughing

# 37
  • София
  • Мнения: 13 206
Колко водолейки сме се обзавели с козирози  Joy Joy
Моят пък послъгва. Обаче ме лъже като дете майка си  hahaha  за елементарни неща  Wink

# 38
  • Варна
  • Мнения: 242
  Козирозите са някак саможиви,домошари,обичат да командват,да става все тяхното,нарцистични са,педанти,консервативни .Доста са грубички и мн. обичат да обиждат.

Това е напълно вярно! Особено това, че обичат да обиждат, трябва все на неговото да става, да не говорим за развлечения и срещи с приятели. Доста затворен е /говоря за мъжа ми специално/, и като чуе че ще имаме гости /или някаква уговорка за излизане/ се изприщва Laughing. Работи нон-стоп, без почивка и някакси ни липсва вкъщи. Но това е положението с мъжете козирози. Забравих да кажа че и аз съм КОЗИРОГ  Mr. Green, но както се досещате има огромна разлика между мъже и жени от една зодия. Приличаме си по това че и двамата сме инати и се караме заради това, че всеки иска да стане по неговата, но по нищо друго.

# 39
  • Мнения: 7
Абе че и аз не съм лесна като характер- ФАКТ. Ама и той е един ама такси го БИЧКАМ  Hug Heart Eyes
Дано се напаснем с времето не си го давам ама много ми е инатес милия че и аз така , но пък лесно ми минава. Колкото и да сме скарани максимум час и пак се лигавим. Остава ми да се примиря , с характера му. Ох мили дами това за брака ми е болна тема, вече се отчайвам , а така ми се иска да съм булка  Praynig. Дали да направя компромис с това или да се разделим това ме мъчи от няколко дена от както мина 8-та ни годишнина и си направих равносметка.
Хората 1-2 години и бебче семейство , ние нищо  #Cussing out
Благодаря ви за отзивите , поне си дадох сметка че не само моя е такъв рогат добитък Crazy
И щом има дама като мен водолейче -козироче има светлина в тунела.
За всички  Hug Hug Hug

# 40
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Еи това е готина тема .Аз съм  8 год.по-голяма от козироз4ето ама познаите кои командва в къщи (И КОИ Е НАИ МЪЛ4ЕЛИВИЯ).Абе странна зодия са ,а  аз не съм 4овек да се влиая от ;звездите ми говорят

# 41
  • Мнения: 115
Остава ми да се примиря , с характера му. Ох мили дами това за брака ми е болна тема, вече се отчайвам , а така ми се иска да съм булка  Praynig.

Не мисля, че нежеланието за брак е характерно за зодия Козирог. Това е до мъж и индивидуалнocт, който може да е всяка една зодия.  Козирозите изобщо не са студени, но са сдържани с непознати. Под маската са абсолютно желе! Thinking  Grinning 

# 42
  • Мнения: 285
Всеки човек е различен.Това дали е рогат или риба не мисля, че има значение.Моите родители са родени на един ден,съответно една зодия ,но нямат нищо общо по между си. ooooh!Така  че всеки е индивидуалност.
а за това, че мъжете козирози не искат да се женят-пак си е различно, един иска, друг не ще и да чуе.

# 43
  • София
  • Мнения: 13 206
Остава ми да се примиря , с характера му. Ох мили дами това за брака ми е болна тема, вече се отчайвам , а така ми се иска да съм булка  Praynig.

Не мисля, че нежеланието за брак е характерно за зодия Козирог. Това е до мъж и индивидуалнocт, който може да е всяка една зодия.  Козирозите изобщо не са студени, но са сдържани с непознати. Под маската са абсолютно желе! Thinking  Grinning 


Това за желето е абсолютно вярно и много готино  Joy
Страдаща, ние също нямаме брак... имаме дете. Ние също имахме мноооого дълга връзка до този момент - 9 г. И аз реших, че ще имаме дете, че е време. Не се е дърпал. Е, имало е момент на колебание, но както се каза по-горе сам стигна до извода, че го иска. И така.. стана от раз бебето и сега се радваме на вече 5 и половина годишна калпазанка. Е няма друг човек, от който мъжа ми да става истинско желе, както от щерка си  Joy

Така че според мен действай за бебче. Аз така направих и пак бих го направила. После ще си булка. Козирога ще се съгласи, бъди сигурна! Аз не съм имала таква сантименти да се видя булка и си живеем така. Важна е дъщеря ни.

# 44
  • Мнения: 3 818
Като ви чета и стигам до извода, че явно мъжът ми  ме е излъгал за рождената си дата и не е възможно да е козирог Laughing
Та, човекът е изключително романтичен, чувствителен и открит в чувствата си. За студенина не става и дума. Най-много мрази обидите, все си мисли, че той е виновен за всичко, а за нежеланието за брак пък какво да говорим - беше на 17 г. като ме пита дали искам да се омъжа за него Laughing В никакъв случай не е инатлив, нито пък темерут, в началото като се запознахме, мълчеше, но сега не спира, докато не сподели всичко, що му е на душата. Изобщо, коренна противоположност е на всичко, което изчетох дотук  Laughing
Обаче и аз съм козирог, та сигурно аз съм събрала негативните черти на тази зодия и за него не остава възможност да се вреди Laughing

Общи условия

Активация на акаунт