Клуб "Без грим, без токчета, по бронзови медали!" 9

  • 27 631
  • 342
  •   1
Отговори
# 75
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Сърфи, картинките ти ме удариха в сърцето. Точно такива боти нося и обичам, а бялото палто-пелерина страшно ми харесва (даже съм си заплюла едно такова, ама чакам да го намалят драстично Laughing). На Guy Laroche e.
По въпроса с госпожа Бекъм - има някои дрехи, които бих носила с удоволствие. Самата госпожа ми се струва нечовешки грозна, извинете за грубостта.  Blush И мъжът й никак не ми се нрави. Не, че ги интересува мнението ми.  Joy
Рокерията на Имелда ми напомни най-голямото предателство. Моята рокерия я изоставих, защото колчем я облека, започват да ми казват "госпожо". Иначе съм "госпожице" или "момиче".  Mr. Green Пуста суета. Прости ми, мило яке.  Blush Вярно ми служи да не казвам колко години.  hahaha
И за "Наф Наф" мога да кажа това-онова.  Laughing В София имаше магазин, но го закриха. Във Варна (в молът, къде другаде Laughing) обаче има. Имам риза и рокля от там. Много са хубави като модели, но материята ме притеснява. Роклята се държи прилично (тя е трикотажна,есенно-зимна одежда), но копринената риза след няколко пранета малко заприлича на пижама.  Thinking

# 76
  • Мнения: 1 174
Ако си говорим за звезден стил на обличане, моята фаворитка е Кейт Мос. Обичам я тази жена Heart Eyes Като цяло много ми допада бритиш луук-а Grinning

 Hug Изпреварила си ме, днес точно ровичках, покрай Виктория, но така и не публикувах Кейт Мос за пример на любима визия.  Grinning
Някой от нас беше с нейни снимки за аватар...

# 77
  • Мнения: 4 120
Като си говорим за бритиш луук, да си покажа и аз моята любимка, Агнес Simple Smile
цък
цък
цък
цък

# 78
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
но копринената риза след няколко пранета малко заприлича на пижама.  Thinking
Нормално е коприната да се разплуе, образно казано. Имаше нещо за нишките на самата тъкан, че като се намокрят и после не могат да се върнат отново в старата си структура ....  newsm78 . Толкоз съм чула по биология Joy .
Иначе дайте идея за шапка за голяма грива. Винаги като сложа плетена шапка, след махането и косата ми изглежда оооще по-зле от преди ...  Crossing Arms

# 79
  • София
  • Мнения: 4 803
Ако си говорим за звезден стил на обличане, моята фаворитка е Кейт Мос. Обичам я тази жена Heart Eyes Като цяло много ми допада бритиш луук-а Grinning

 Hug Изпреварила си ме, днес точно ровичках, покрай Виктория, но така и не публикувах Кейт Мос за пример на любима визия.  Grinning
Някой от нас беше с нейни снимки за аватар...

и на мен Кейт Мос ми е любимка  Peace Също и Жизел Бюндхен.

# 80
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Някой от нас беше с нейни снимки за аватар...

Аууу, ive! Как така някой, Мери Лу, бре!   Simple Smile

bobz, затова не нося шапка. Иначе, да не се сплесква гривата, можеш да пробваш с такава плетена, но и с козирка. Ако намеря снимка, ще пусна. Мисля, че имаше по-напред в темите.

Харесвам много Кийра Найтли, особено в ролята, в която е на аватара ми. Както и тук.

# 81
  • Мнения: 1 174
Охх, момичета, много съм зле днес, не само с паметта! Sad  Embarassed
Нека Мария Лу не се сърди, а напротив - поздравявам я за добрия вкус, много добре си спомням коя от съфорумките е, просто днес изключих за ник...
Пък Кейт ми е любимка от времето на "големите", преди 17-18 години, точно защото беше нестандартна и своенравна, насред всички високи благовъзпитани каки из немско, американско и н'ам си още чия земя...
За мен тя си е...нещо като...индивидуалистката, жената-момиче без грим, без токчета, без ролки Wink и извън всякакви норми на красивото, но пък стилна до немай къде!... Simple Smile
На снимката по-долу си приличаме, а катo бях малка много се зарадвах, че ми е и зодия.

# 82
  • Мнения: 1 547
Е, не, това не е истина... Оказва се, че за celebrities имаме абсолютно различни вкусове  Laughing От гореизброените Агнес ме ужасява най-много, на второ място Кийра Найтли /не е ли туй лице на вампир, кажете?!/, а на трето - Кейт Мос. Точно тоз тип женици са ми антипатични. За Бюндхен нищо не мисля, безличие пълно. Ако ще е бритиш, Виктория и толкоз, па макар и да съм единствения и фен тук  Crossing Arms Mr. Green

Много важно е за мен жената да излъчва сила, непонятни са ми ефирната крехкост и погледът на кошута. Сигур в преден живот съм била колхозническа трактористка  Flutter

Харесвам дами като тази, тази или тази, само за пример. Също харесвам Мишел Пфайфър, Мерил Стрийп, Наоми и още милион, но трябва да има характер, трябва да има пламък. И най-важното, да не прилича на мъж  ooooh!

Охх, все едно попълних някакъв тийнейджърски лексикон...  Laughing

# 83
# 84
  • Мнения: 3 521
Иначе дайте идея за шапка за голяма грива. Винаги като сложа плетена шапка, след махането и косата ми изглежда оооще по-зле от преди ...  Crossing Arms

Държиш ли да е шапка? Кърпа от естествена материя, за да не наелектризира е предложението ми или каскет - те деформират най-малко фризурата. Peace

Василисо, хич не знаеш какво да носиш, ама хич! Laughing

В Кейт Мос име нещо, което ме отблъсква на първично ниво - изглежда ми някак мърлява и нечистоплътна. Основно заради мътния тен. Прощавайте всички от фен-групата Blush .

Любимки са ми - Скарлет йохансон, Ума Търман - чудя се тази жена как може да е хем крива, хем перфектна, фантастична е,
и 100% casual  Laughing Дрю Баримор

# 85
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ами като ще си мерим любимите знаменитости ето я моята най-любима двойка (екранна де) - Клайв Оуен и Моника Белучи  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 86
  • Мнения: 1 107
Аз в предните теми бях писала чий стил ми допада-дама номер едно и дама номер две.
Естествено има и много други, но тези двете най-много се доближават до моя собствен вкус.

Брей, наистина като лексикон става, но нищо Grinning

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 4 231
crazy chick, абсолютно подкрепям мнението ти. Харесвам точно тези жени, които си показала / без Бекъм/.
Безполовите същества трудно могат да ме накарат да ги забележа, още повече да ме провокират.
Харесвам жени, които освен красота, излъчват дух и интелект.

http://i.actualno.com/club.bg/files/2006/07/26/0f6031489a.jpg

http://imigliorimusicals.files.wordpress.com/2007/12/1372_553626 … a_6_h132611_l.jpg

http://www.picvalley.net/u/390/97420_840.JPG

http://sofiabynight.info/images/stories/Cinema/Actors/NicoleKidm … icole-kidman2.jpg

http://www.babble.com/CS/blogs/famecrawler/2008/08/01-07/nicole- … an-vanityfair.jpg


# 88
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Точно такива боти нося и обичам, а бялото палто-пелерина страшно ми харесва (даже съм си заплюла едно такова, ама чакам да го намалят драстично Laughing). На Guy Laroche e.


Мила ми Василиске, не искам да те отчайвам но е твърде малко вероятно да има намаление в Guy Laroche, още по-малко пък - драстично  Mr. Green Собственика на бутика ми е роднина, та знам от първоизточника.  Ако все пак остане някоя бройка - отива в аутлета в Младост.

Да знаеш къде да търсиш  Laughing

# 89
  • Мнения: 4 120
да си мерим знаменитостите:)това ме развесели...Агнес не ми е любима знаменитост,а любима англичанка, говорехме за бритиш луук. Сиена Милър също ми харесва от британките.

Знаменитост, която винаги харесвам как изглежда, но пък не харесвам като актриса например е Мила Йовович.
Мила
Мила
Мила

Общи условия

Активация на акаунт