омега 3 и бременост с повишени нк клетки

  • 15 823
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 212
Здравей, ето какво ми отговори моя лекар (копирам дословно) - защо не трябваше да пия Омега 3 Форте?- мазнина, нямаш нужда, ти я наблавяшот храната, обмяната ти е нормална за млад човек, ни тямаш и хоестерол.

Беше ми казал, че всеки ден трябва да ме вижда слъцето по малко.

# 16
  • Мнения: 170
Извинявай, но доводите на лекаря ти ми се струват несериозни.
Аз от своя страна също имам 1000% доверие на моя лекар, който може да не ми е роднина, но е един от най-добрите в страната, и съм сигурна, че не би ми изписал нещо безсмислено.
Приемам Омега 3 форте, капсулите са по 1000 мг., а фирмата производител е Адифарм. Опаковка за 1 месец струва 9.80 лв. 

# 17
  • Мнения: 212
Шери, всичко е строго индивидуално... аз трудно се доверявам на лекари. В случая той си ме следи от години и си ме познава като организъм и заболявания. Не е АГ, но всяко нещо си се консултирам с него, дори и за вливанията. Омега 3 форте ми предписа имуноложката , според АГто ми е излишно в случая и да не го пия... аз лично се чудих и реших да не го пия... Купих си го и го пих 3 дни и го захвърлих.... верно за 15 лева не мога да очаквам много или чудеса, но ако пък в моя случай е излишно защо да си товаря организма.

# 18
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Аз пия ето това: http://nutrilife.bg/show/Omega-3-leneno-maslo.html/. Течно е и си спестявам желатина от капсулите  Wink. Пише по 1 чаена лъжичка 2 пъти дневно, а при бременност и кърмене 3 пъти дневно. Разбърквам го с кисело мляко и става много вкусно и приятно за приемане.
Не съм бременна в момента, но се боря с повишени НК клетки, Хашимото и целя успешна бременност. Вливам и интралипид.

# 19
  • Мнения: 252
извинявам се. грешка.

Последна редакция: ср, 17 юни 2009, 19:05 от Бубе

# 20
  • Мнения: 1
Мили дами,потърсете на GOOGLE RSI и там ще намерите информация за продукт с омега 3 и вит.Е на д-р Fеrster.Моята дъщеря имяше рискова бременност,през цялото време пи капсулите и сега имаме едно огнено момиченце. Kапсулитеpomagat при киста,гонартроза,стабилизиране на имунната с-ма и др.проблеми.

# 21
  • Мнения: 1 325
бременна съм в 8г седмица.Току що ми пристигнаха изследванията и нк клетките ми са доста завишени 26,81 при нормални стойности 2-11, съответно пък т-лимфоцити  са ми доста понижени.
чехот доста за вливанията, много доктори са против, някой смятат, че все още не е доказано , че нк оказват пагубно влияние на бременността.
 viliandar , къде се продава този продукт?

# 22
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
В аптеките  Peace. Търси течно ленено масло на Granovita. По-големите аптеки го поддържат в наличност. Пожелавам ти уюлека бременнсот и да си гушкаш сладичко бебч на финала  Hug

# 23
  • Мнения: 1 325
 viliandar , много ти благодаря, днес си го купих и започнах да го пия.
 Дано да има ефект  и  нк клетките ми влязат в норма Praynig

# 24
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Само да ти кажа как е най-добре да го пиеш за да не се мъчиш да го пиеш чисто. Аз го забърквам в 2-3 суп лъж. кисело мляко-така по-добре се усвоявало от организма и е по-вкусно. Пробвай  Wink

# 25
  • Мнения: 1 325
И аз така запонах да го пия, в комбинация с кисело мляко.
А дали пречи , че пия и аспирин протект, тъй като прочетох в упътването , че има долу-горе същите функции подобни на аспирина newsm78

# 26
  • Мнения: 1
Здравейте ... Купих си Омега 3 но във момента съм на антибиотици ако знаете можете ли да ми кажете мога ли да приемам антибиотика и омега 3 защото не съм на ясно рових в нета но така и неоткрих нищо  Peace

Общи условия

Активация на акаунт