''Дневникът 54'' - да отслабнем всички заедно

  • 9 507
  • 326
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 599
Здравейте момичета,


petinka_vd  благодаря за кафето


crazy_tikva  защо бе слънце??? Защо няма да си режимна?? Аз така се изпуснах ядосвах се че съм станала 50 кг и като почнах... та 55-56 кг.. стягай се не се отпускай. Аз мога да се похваля , че вече 3та седмица няма мърдане от режима... но не съм се мерила  Heart Eyes



Силваната  браво за режимноста  Peace Роклята е сладка и ти седи много добре  Peace Нашето новогодишно тържество мина.. и съм сложила и аз снимки 


ros4enka  еми не знам като почна много да се меря се вманиачавам ... искам да съм режимна, пък някой ден ще се премеря във фитнеса , че моя нещо не е верен  Flutter

успешен ден

# 271
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, милички! Hug

Не съм писала, но съм режимна /по мой си режим/ - не мога да се добера до компютър нито в къщи нито в работата  Sad

Лиде, къде ти е отчетът? Simple Smile

Днес : закуска варена тиква, в 10 ябълка, обяд кюфтета , сл.закуска мляко с мюсли, а вечерята пак ще е кюфтета. Спорт - ходене пеша и малко по-късно ще карам кростренажора. Вчера също бях по мой си режим - през деня плодове, чай и кафе, вечерята ми беше шунка, зеле/кисело/ и няколко картофчета. Peace
Сутринта нямах време да се меря, защото закъснявах, дано утре се организирам по-навреме. Praynig
Иначе днес получих страхотен комплимент от колежка, която не ме е виждала 2-3 месеца - каза, че едва ме е познала толкова съм отслабнала  Laughing , а и едни дънки , които не ги бях обувала скоро малко по-свободно ми стоят, така че утре каквото и да каже КантарЮ - визията е по-важна Mr. Green


Приятна вечер на всички Hug
Много ви  Hug Hug Heart Eyes всички - няма да мога да пиша индивидуално, дано скоро да имам повече възможност да съм при вас   bouquet

# 272
  • Мнения: 4
Привет и от мен! Днес менюто си го бива, взех си поука от вчера. Embarassed (Ая благодаря ти!)
Отчет:
закуска: овесени ядки + банан
обед: фреш от портокал (направих си коледен подарък цитруспреса, то било много готино Party)
следобед: салата марули и краставици + риба

Момичета, кажете ми къде се гледат тези снимки?  Confused

Що се отнася до активията, действаше ми разхлабващо, но напълнявах от нея. Не знам защо, не ми отваряше апетита, но си качвах кг.

  Two Hearts Two Hearts



# 273
  • Мнения: 3 050
за днес
купа прясно мляко с овес.ядки и мед
1 ябълка
купа картофена супа с хляб, сирене и кис.мляко
купа прясно мляко с овес.ядки и мед
Доволна съм  Mr. Green Mr. Green

# 274
  • Мнения: 1 254
добър вечер

минавам и аз на отчет, признавам, че не съм обмисляла менюто, така се получи
закуска: кис.мляко с овес, трици и бадеми, фреш
обяд: пиле с картофи, салата краставици
сл.закуска: 4 малки мандарини, лъжица мед
вечеря: риба със салата зеле, мандарина, лъжичка снежанка и руска салата ooooh!
спорт обособен нямаше, но цял ден не съм се спряла  Peace

лиде, ето това е хубав режим. Не виждам защо се покриваш с него Thinking Напомняш ми за спорта  Whistling А коментарът на приятелката ти е невероятен, ако го бяха казали на мен сигурно много щях да си вирна носа  Crazy
иле, много добре  Peace Спортуваш ли?
Елинка, хубаво е да обядваш нещо. Може дори да е самия портокал, а не само сокът му  Peace
sisley, това 0 процентово мляко звучи много съмнително. То мляко ли е въобще?
силванче много си отслабнала. Правя сравнение с онази снимка от предишния ти аватар. И роклята ти стои страхотно  Peace Напомняш ми, че нямам какво да облека за НГ

# 275
  • Мнения: 1 599
    добър вечер и от мен,


ето и менюто за днес зак. 1 активия, 1 банан; обяд  2 варени яйца и салата от зеле , след обедна зак. банан; вечеря зелева салата (а трябваше кисело мляко със зеленчук , но нямах мляко  Rolling Eyes ) спорт няма ! В петък ми се пада свободният ден и по - добре понеже вечерта ще съм на гости а не знам какво ще е менюто Mr. Green В събота ще си прави ме пак екскурзия и няма да ме има около 1 седмица , но мисля да съм на диетично хранене  Praynig а сладко не съм яла....ехеееее не помня от кога  май сега ми е 3 седмица  Flutter



lideto70  само такива комплименти да получаваш за напред  Hug искаме снимки да гледаме  Flutter



elinkata  ауу аз активия много обичам и много добре ми влияе.. за албумите в снимка.бг .. инфо на лични


 Hug Hug лека нощ



# 276
  • Мнения: 38
Аиа и аз съм фен на активията,даже без нея не мога май,незнам как изобщо бих я отказала.
МissCaprice ами 0% пише на опаковката мазнини,а иначе си има 100 кал. незнам и аз как става номера,тук в канадско явно по някакъв изкуствен път го правят или лъжа знам ли newsm78
аз си минах пореден страхотен ден с дюкан,ще раздавам отчет за кг-те в събота,а днес ядох следното:
-2 парчета шунка с нискомаслено крема сирене,филаделфия продават,друго не изнамерих
-1 крем ванилия с нискомаслено мляко и подсладител
-кис.мляко
-телешко във гювече с лук и чесън,без мазнини
-1 малко парче дюкански чийзкейк вместо трици
-кока кола лайт,много вода-със сигурност повече от 2 л., кафета и сега един чай преди лягане

е това е от мен мацки,лек и успешен ден утре Hug

# 277
  • Мнения: 3 050
Добро утро!
Каприсче няма спорт за сега (не ми остава време, а днес спорта ще е, поне се надявам, следобеден сън, сега станах защото имам контр. ама толкова съм уморена)  Peace
Хубав ден  Hug

# 278
  • Мнения: 6
Добро утро и от мен!


ros4enka аз постя и затова менюто ми е такова - основно въглехидрати.

Вчера банкет - преди банкета хапнах у дома ангелска супа+малко бобец  Embarassed , а на банкета само салата домати и краставици. Малко алкохол  #2gunfire и 3 кока-коли  ooooh!

Днес пак съм на банкет и  Shocked  Mr. Green

Утре ще отчета.

 Hug  Hug  Heart Eyes

# 279
  • Мнения: 17
Здравейте и аз искам да се присъединя към вас  имам много кг за сваляне

# 280
  • Мнения: 38
добро утро и от мен душици,макар и ненаспата вече за поредна нощ в 5 сутринта се чувствам някак щастлива  Hug
та petinka_vd, iquanka `чудесно кафенце и чайче
гюли добре си ни дошла,сподели колко кг си,какъв режим ще спазваш и колко искаш да свалиш Flutter

почвам си аз с овесените трици от сутринта,че съм леко гладничка,успешен ден ви желая на всички

# 281
  • Мнения: 40
Олеле, олеле добрах се най-после и до Вас.
Милички, липсвахте ми, но направо ще полудея от работа - МРАЗЯ Я ТАЗИ КОЛЕДА, ако скоро всичко не свърши аз ще се свърша ( е преувеличавам малко, разбира се).
Така:
1. Диетична - хронично  Joy ябълки и кис. мляко пррез деня, някаква супа или лека храна за вечеря, тук-там по забежка (но се случва).
2. Снимки - леле не ми споменавайте. Днес съвсем случайно видях една моя снимка от лятото в сайта на един хотел, с който поддържаме професионални контакти - лелелеле, за малко да им се обадя да я махнат с обяснението, че много хора са получили инфаркт, като са я видяли и ще пуснат оплакване в Комисията за защита на потребителите!!!! Joy
А ! И аз искам да видя снимки на Силваната и на Ая - плийс, пуснете линкче или никче на лични, много ви са мола...
3. Друго, друго... леле друго не остана. Никакъв социален живот, освен един концерт в понеделник в НДК - заприличала съм на зомби.
4. В полицията само ме въртят за документите (онези откраднатите), още си чакам служебната бележка за личната карта, а трета седмица оххххххх горките имат толкова работа и пушат толкова много, че не могат да видят записа от МОЛА #2gunfire
Здравей Гюли, добре дошла в редиците ни!  bouquet
На всички персонални целувчици и стискане на палци да ви вървят режимите. Ей, вземете се в ръце, че от това стискане на палци (заради вас) ще ме изгонят от работа Joy Wink.

# 282
  • Мнения: 4
   Здравейте момичета, ето го и днешният отчет:
закуска: овесени ядки + половин грейпфрут
следобед: салата маруля с домати + пилешка пържола филе + 1 филийка ръжен хляб
вечеря; чай с мед

  Момичета не знам за вас, ама мен много ме притесняват идващите празници, то като се заоформят едни софри. От къде толкова воля??
Гледам вече някой са започнали с банкетите.  Момичета давайте идеи, хитренки как да устоим на трапезите.

 А пък за Активията и аз много е обичам, но не ми се отразяваше добре на фигурата. Иначе си вършеше работата.


sissleyy   кога ще се мериш? Чакам с нетърпение резултата.

гюли добре дошла

petinka_vd и аз слабея основно с въглехидратно меню, няма лошо според мен, пак се постига резултат, стига въглехидратите да са само от зеленчуци.

lideto70 браво това наситена е най-важно да изглеждаш добре, а кантара да си гледа работата. Мен никой на ме забелязва, че съм смъкнала почти 10 кг. и сериозно се замислям след НГ да измисля начин малко да по спортувам.

ros4enka подкрепям те напълно, аз кумувах, два месеца след като бях родила, добре че младоженеца е по височък, та компенсираше симетрията

За всички дами  Hug Hug Hug



# 283
  • Мнения: 38
elinkata ами да си кажа аз преди дюкан бях качила на 72.800 кг макар че линийката ми показва друго Embarassed,за 3 дни с дюкан смъкнах 1.800 кг,вчера се претеглих сутринта,събота пак ще се претегля,че петък ми е последен ден на ударният период,много як режим,кара ме да се чувствам щастлива,не съм гладна,напротив едно щастие ме е обляло да се чудиш чак Party

# 284
  • Мнения: 22 479
Здравейте и от мен момичета. ))))

Аз не пиша, защото ме е срам. Не съм никак режимна, а точно обратното.
Днес решавам да се премеря на кантара, който е в забвение от 2месеца (качвам се чат-пат, за да се поуплаша, но и така не ми действа за съжаление). Меря се аз, виждам една очарователно голяма цифра. Слизам, качвам се пак и явно се е мръднал лекичко - този път ме тегли с близо 5кг. по-лека. Качвам се пак, пак същата работа. Та сега се чудя - дали съм станала прасе, или е било грешка. ))))) Защото по-ниската цифра определено е по-добре. )) А и гащите все още ми стават. ))))

Днес бях решила да си купя нещо, че с мъжа ми сме на парти в петък, но нищо не успях да си харесам. ) Или по-точно каквото си харесам е за мацки по 40-45кг и съответно аз не се числя към тази категория. )))))

Общи условия

Активация на акаунт