''Дневникът 54'' - да отслабнем всички заедно

  • 9 549
  • 326
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 6
Добро утро на всички нови  Hug и всички ветеранки  Hug във форума ! Отново на линия!

Първо закуката  Simple Smile
Отчет: миналата седмица - 4 дена житна и 3 дена лунна. Резултат -2кг.  bowuu
Днес 2 чая до момента. Ще има ябълка и картофено пюре за обяд. След обяд май само вода. За довечера мисля да си правя ориз с праз и маслини, може и гъбки, още не съм решила.
Слънчев ден на всички!  Hug  Hug  Heart Eyes

# 256
  • Мнения: 1 027
добро утро, мадами!
айде дружно да пием по една чаша вода.
Днес менюто ми е кофти...започна кофти- форнетки( май с 'о', не идва от фурна,нали  Embarassed )
Каниха ни за кумове( Party ) началото на лятото и от януари започвам сериозно режим, та да сваля 8-10кг...
поздрави на всички и се извинявам, че съм толкова нередовна, но все нямам време...
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
трудно издържам ...

Последна редакция: пн, 15 дек 2008, 09:55 от ros4enka

# 257
  • Мнения: 1 254
добро утро
мога да потвърдя че вече закотвих на 64,5 (-1кг от седмица)  Mr. Green Супер съм доволна, като се има предвид, че лекинко прегрешавах и не съм спортувала последните 2 дни.
Отчетът за вчера:
закуска: фреш, кис.мляко с трици и сусам, 2 малки бухти със сирене
обяд: купичка телешко варено, салата зеле /4-5 вилички/
сл.закуска: 2мандарини, парче кекс Embarassed
вечеря: сиерне в гювече, 1/2 наденичка, салата зеле, малко парче кекс Embarassed
направо се чудя от де се взе тоя минус Simple Smile

сега си хапвам млякото с трици, пих фреш и кафе
Смятам и днес да не тренирам,утре дано да съм достатъчно добре да подновя спорта  Peace

Росченка, страхотно събитие ви очаква. Ще влезеш във форма до тогава  Peace
петинка, направо не мога да повярвам каква воля имаш да изкараш толкова драстично Shocked
иле, много хубаво си го казала  Hug Измисли ли вече подарък за любимия?
сисли, има доста начини за "подбутване" на метаболизма. Някои от тях са да хапваш по начесто малки количества, да спортуваш, да пиеш повече вода и т.н.
Крейзи, учиш ли още, кога ви пускат във "ваканция"?
Лиде, къде ти е отчетът? Simple Smile

# 258
  • Мнения: 40
Днес без отчет за уикенда!
1. Вече и на новия кантар съм 62, а предполагам по стария (макар да не съм го използвала) 58 #Crazy
2. Не си актуализирам линийката, защото МЦ-то още не е дошло и тя пак няма да е напълно вярна.
3. Купих си нови дънки с тиранти newsm44, днес на работа съм като ученичка с две рибени плитки, блузка на квадратчета и дънки с тиранти smile3502
 smile3534 на лошото мнение и отношение към себе си Joy
Днес ябълки, една активия и гъбена супа за вечеря.
Дръж се  дядо Коледа, тази Коледа няма да съм топка върху елхата....

# 259
  • Мнения: 38
хехе мацки добър вечер и от мен.

MissCaprice отидох днес и си взех някакво двд с пилатес (фет бърнинг пилатес), пия изключително много вода,приемам витамини,че някъде бях чела,ако няма достатачно калций при диета се губи костна маса и метаболизма е бавен

Дюканският отчет за вчера: 3с.л. трици+активия
пилешко на фурна(тандури)
3 парчета шунка,извара,4парчета пастърма,кис. краставички
кафета,чай,1/2 кока кола лайт

# 260
  • Мнения: 6 958
Здравейте момичета  Hug Hug Hug

Липсвах уикенда, щот имахме служебен банкетУ... диетата се развали със замаХ  Mr. Green ся пак от нулата...  #Crazy

Много работа се очертава тази седмица, ще се опитам да намеря време да Ви прочета и да попиша повечко  Peace

Целувки на всички  Heart Eyes

# 261
  • Мнения: 3 050
за днес
закуска кафе с мляко с филия със сирене
обед картофена супа с хляб, сирене, кис.мляко
следобед прясно мляко с овес.ядки и 1 орех
вечер 5-6 вилички пица, половин салата Ъндърграунд (ходихме на Годзила Crazy ), малко айран
 Peace Peace
Дано утре е по-добре Grinning Mr. Green

# 262
  • Мнения: 4
Здравейте дами, записвам - 2,00 кг. от лунната диета. Това като че ли ме успокои и днес попрекалих с яденето. Срам ме е, но ще пиша:

закуска: овесени ядки 2 с.л. + 1 бр. банан
обед: руска салата 100 гр + мариновани чушки 50 гр. + 3 листчета пушен врат + 1 ф. хляб
следобед; 1 парче кекс + 1 чаша доматен сок
вечеря: 1 бр. голяма ябълка
Дано да се вмъкна до 1500 ккал дневно меню. 

Освен това днес цял ден тичах по задачи, уморена съм.

За всички  Hug Hug Hug

# 263
  • Мнения: 1 599
  Здравейте момичета,

  Днес деня мина диетичен : зак. 1/2 активия ; 1 банан; обяд телешка пържола със зелева салата; след обедна зак. 1 ябълка, вечеря 2 варени картофи с малко сирене . Вече го зарязах кантара не искам да знам колко килограма съм , важното е че вече не ме стягат така панталоните и се чувствам добре Flutter
   

♥ iguanka ♥ благодаря за кафенцето!


petinka_vd  благодаря за ябълката и браво за минуса



ros4enka  успех със свалянето, за да си най - красивата и сексапилна кума Crazy


double hot  честити дънки искаме снимка  Grinning


Миранди    Flutter как мина банкета Party


elinkata  честит минус Confused за днешното меню Rolling Eyes не искам да го чета ... особено тази част с кекса и руската салата Peace


успех

# 264
  • Мнения: 6

Добро утро! Вече е 9,30, а никой не е писал още.
Отчета за вчера 2 чая, към 11ч. ябълка,11,30 - картофено пюре (в малко бурканче от лютеница "Олинеза"). За вечеря си готвих ориз със праз и маслини и малко кисело зеле  Embarassed и няколко хапки питка  ooooh! . Днес не се мерих, но пак в бурканчето съм си взела остатъка от ориза (дъщеря ми се набърка в моето хапване и само толкова ми остана).
Днес и утре съм на банкети, но не съм си поръчвала нищо - на място някаква салата и незнам какво  newsm78
Това е от мен.
Успешен ден и много минуси!  Hug  Hug  Heart Eyes

# 265
  • Мнения: 1 384
Добро утро и от мен   bouquet


Добро утро! Вече е 9,30, а никой не е писал още.


Така като гледам народа почва да разпуска предпразнично вече  Rolling Eyes

Аз не съм диетична и така както се е видяло близкия половин месец няма да съм май  Embarassed

Мерси за кафенцето  Hug

На всички желая хубав слънчев ден   bouquet

# 266
  • Мнения: 352
Ха здравейте и от мен!
Мъжът ми е отпуска и не ми дава да припаря до компютъра.
Режимна съм,стискам зъби ,защото ме тресе ужасен ПМС,от много време не ми се бе случвало.Иначе и аз от няколко дни се въртя около 65 кг. като се от цикля ще падне още 1 кг. поне.
Честито на свалилите!Честито на прегрешилите!
Сисли,много се радвам ,че избра Дюкан,няма да съжаляваш!В ударния период не прекалявай с добавките/лук,кис.краставички/ по мъничко само за овкусяване на месото.3 лъжици трици на ден максимум,консумирани до обяд.
Не се отказвай и резултатите няма да закъснеят.Колкото и кила да свалиш,задължително се захрани за да ги запазиш/трета фаза/.
Ако мога с нещо друго да ти помогна питай смело.
Аз през ударната фаза свалих само 2 килограма,но после за месец и половина още 7.
Лек ден !

# 267
  • Мнения: 1 027
привет, привееет  wavey
MissCaprice, браво за минусчето Hug оф, а за спорта- мн се радвам на хората, дето го практикуват...ама пусто- защо съм толкова несериозна- нищо не докарвам докрай. започнах фитнес, зарязах го след месец, после водна аеробика-бях редовна и сега пак ме домързява... ooooh! Tired
double hot, браво, мацка! Hug
sissleyy, ако си на стриктен Дюкан, трябва да ограничиш или направо да махнеш кис.краставички и активията Peace
Миранди, еее то по банкети трудно се удържа фронта Simple Smile)
♥ iguanka ♥ , интересно меню... Flutter  Hug
elinkata , честит минус!   bouquet
Aia, мн искам да се вталя и да изглеждам добре, че пък и булката ни е една мъничка и слабичка...да не едрея мн до нея Simple Smile))
А това за кантара и видимото отслабване е мн правилно Hug Важно е да се чувстваш комфортно и да не ти е тежко, пък че кантарът е инат..... ooooh!
petinka_vd, мн въглехидратно меню...как ти се отразява?
crazy_tikva, нищо...след НГ, с нови сили и право към успеха Peace Hug
Силваната,   hahaha 
...Честито на свалилите!Честито на прегрешилите!...

А иначе и аз в ударната на Дюкан, свалих 2,5 кг...не е болка за умиране...
Сега ви пожелавам хубав ден и  отивам да се трудя пак...

# 268
  • Мнения: 352
Здравейте пак.
Току що приключих с ушиването на новогодишната си рокля.Качила съм снимки в нашия албум,вижте и си кажете мнението!Само да кажа ,че съм много добра в тая работа Mr. Green

# 269
  • Мнения: 38
добър ден дружина Hug

Силваната повярвай ми изключително съм щастлива ,че избрах дюкан днеска ми е 4-ти ден с него,до петък ще ми е първата фаза,всъщност имам въпросчета към втора фаза,но на ЛС ще ти пиша.А кис. краставички не ги хрупам,слагам 2 примерно миниатюрни краставички в кис. мляко и яйцата,като за сос.Аз не очаквам да отслабна много,защото се знам,сигурно и аз ще сваля 2 кг толкова очаквам,а другото после.Заредила съм се с търпение,до лятото се надявам да съм в 4-та фаза
ros4enka абе седя си аз с една активия 0%-плодова и се замислям,че плодове не се ядат и се зачудих дали изобщо трябва да я консумирам,щях и това да питам,но ти ми отговори вече махам я от менюто Flutter
ами направих си дюкански чийзкейк вчера и си мислех,че ще му се нахвърля днеска вместо 3-те с.л. трици,но  Naughty  не ми се яде сладко,направо съм в шок.Аз със сладкото бях първи другар  Laughing
Абе забелязох,че много от мацките не пишат вече,що така? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт