''Дневникът 54'' - да отслабнем всички заедно

  • 9 537
  • 326
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 254
добро утро, момичета!
От днес Крис пак е на ясла, запознах се с майките на другите дечица (за първи път отиваме толкова рано Simple Smile
Много са организирани, купили са подаръци за всички дечица и Дядо Коледа ще им ги раздаде  Mr. Green
Надъхала съм се да се стегна, има точно 20 дни до Коледа и 3 кг ми се виждат съвсем постижим резултат. Мисля и спорт да започна, но да не обещавам, че все ми се прецакват нещата  Wink
Днес не започна добре, но поради спешно възникнали ангажименти съм на 2 кафета +фреш/прекалявам с кафето, пия конски дози. Вчера една приятелка щеше да припадне като и сервирах кафето. Каза, че такова голямо кафе не е виждала/. Обядът ще е яйца+салата.За вечеря ще видим, че хапваме семейно и е трудно Simple SmileЗа мен големият проблем е в периода 15-17 часа когато омитам света и се чудя как да си укротя апетита по това време. Освен да го запълня със спорт и/или рбота  Joy Joy Joy
Вчера имах доста работа и не можах да се натъпча следобед. Нямам кантар, пей сърце  Joy Здраве да е, ще се тегля след празниците  Party

# 76
  • Мнения: 22 511
Здравейте и от мен, хич не съм редовна тук, както и не спазвам режим. (((( Трябва да поправя и двете грешки. ))
Два дни съм в София за едно обучение, съответно хубаво хапване, утре ще се тегля да видя какви са пораженията. ))

Момичета, 5кг до Коледа е много оптимистична цел само за 20дни. ) Трябва яко да се понапънете и пак при някой ми се струва невъзможно - тези, които имат малко кг за сваляне. Но всеки си знае. )))

Киара' , когато тръгна да отслабвам съм на плодове и чай. ) Може също да се използва захранването на този режим като диета, погледни в темичката "Плодове и чай". )) Резултатите са гарантирани, но човек трябва да е стриктен.
Аз в момента не съм пример. ((

# 77
  • Мнения: 40
Ама добър ден милички ,
много сте изписали, а аз последно ви погледнах късно снощи.
Отчет за вчера:
- сутринта - чай, ябълка
- обяд - кьополу, две картофени кюфтета
- към 17.00 ч. ябълка
- късна вечеря  Embarassed, щото имах много премеждия вчера...задушени картофи
- вода около 1.5 л.

Радвам ви се на всички за поставените цели и ви стискам палчета Hug

# 78
  • Мнения: 0
Оооооооохххх, каква съм само... newsm45..пак си наруших диетата, а едва я бях започнала. smile3518..Направо голяма съм лакомия smile3511. Признавам си Weary...Сега ще потърся нещо друго да поразнообразя....Кажете ми само, ако знаете нещо за моно диетите, какви мнения имате, особено, ако някой е правил някаква. Благодаря ви предварително....  bouquet

# 79
  • Мнения: 6
Най-после се включвам.
Ура за синия форум. Кафявия беше меко казано кофти.
Аз уж съм режимна, а кантара не мърда. Което като се замисля е добре, защото можеше да се качва нагоре  Thinking
Аз искам поне 5 кг да сваля до Коледа, ама тоя кантар не ми съдейства. Мислех си дали да не направя и някой житен ден, но каго?? на 16 и 17 съм на банкети. Поне ги предупредих да ми поръчат постно, ама дали ще стане?
А може да си правя жито само за обяд, но дали ще има ефект?????  Thinking  ooooh!
Днес само мрън-мрън от мен така че спирам.
Желая ви успешен минусов ден на всички  Hug  Hug  Heart Eyes

# 80
  • Мнения: 288


Момичета, 5кг до Коледа е много оптимистична цел само за 20дни. ) Трябва яко да се понапънете и пак при някой ми се струва невъзможно - тези, които имат малко кг за сваляне. Но всеки си знае. )))



Е, как ще е много оптимистично? Това са 20 дни - почти месец. За 1 седмица можеш да смъкнеш 3 кг. с правилен режим (храна и спорт). Все пак, принципно дават за здравословно отслабване и напълно реално на месец с 5 кг., а да не говорим, ако си решил с повече и си по-активен.  Къде е месец (30 дни), къде са 20 дни - изглежда напълно реално 5 кг., но естествено с активност някаква Peace Simple Smile

# 81
  • Мнения: 621
petinka_vd Благодаря,че ме подсети да си поръчам и аз салата без сирене по нея в ресторанта. той бил и рибен и ще има какво да се яде Simple Smile

А знаете ли какво ми хрумна днес....Видях пързалката на Ариана и от малка карам кънки и реших,че може да позаменя някоя и друга скучна тренировка във фитнеса със зимни кънки - забавно е и е натоварващо Wink

Иначе аз най-общо съм на "постна" диета.
 welcome на Киара и успех!
Днес само да кажа,че наистина съм хипер мега мотивирана Simple SmileЩе дам отчет как е завършил денят довечера.
  love001

# 82
  • Мнения: 1 254
Кантрел, по принцип е много наистина. За да се избегне йо-йо ефекта се препоръчва свалянето на 500гр на седмица, максимум килограм. Не говорим за хотата,които имат да свалят да речем 40кг, при тях в началото наистина се сваля доста.
Не искам да ти охлаждам ентусиазма, но просто не може да имаш за смъкване около 15 кг да речем и да ги свалиш в рамките на месец (освен с почти пълен глад) и след това да ги задържиш. Абсолютно невъзможно е. Ти каза, че сваляш по килограм на два дни. От колко време си на диета? От скоро, нали? Организмът има вградена система за контрол на теглото и автоматично се включва на режим "паника" при рязко спадане на тегло. Това е жизненоважно, за да може да се съхрани организмът при липса на храна максимално дълго. Обменните процеси се включват на режим "намалена консумация" и метаболизмът се забавя. Получава се застой и т.н.
Най-здравословно е да сваляш по малко за един по-дълъг период от време, за да може да си задържиш сваленото Peace

П.С. Огледай форума и колко много момичета диетуват. Нали не мислиш сериозно, че ако за месец можеха да се простят с излишните си килограми завинаги щяха да висят тук. Аз лично спазвам режим на хранене от около година и 9 месеца и успешно си задържам свалени 20кг. Не стана бързо, повярвай ми  bouquet

# 83
  • Мнения: 40
Кантрел, по принцип е много наистина. За да се избегне йо-йо ефекта се препоръчва свалянето на 500гр на седмица, максимум килограм. Не говорим за хотата,които имат да свалят да речем 40кг, при тях в началото наистина се сваля доста.
Не искам да ти охлаждам ентусиазма, но просто не може да имаш за смъкване около 15 кг да речем и да ги свалиш в рамките на месец (освен с почти пълен глад) и след това да ги задържиш. Абсолютно невъзможно е. Ти каза, че сваляш по килограм на два дни. От колко време си на диета? От скоро, нали? Организмът има вградена система за контрол на теглото и автоматично се включва на режим "паника" при рязко спадане на тегло. Това е жизненоважно, за да може да се съхрани организмът при липса на храна максимално дълго. Обменните процеси се включват на режим "намалена консумация" и метаболизмът се забавя. Получава се застой и т.н.
Най-здравословно е да сваляш по малко за един по-дълъг период от време, за да може да си задържиш сваленото Peace

П.С. Огледай форума и колко много момичета диетуват. Нали не мислиш сериозно, че ако за месец можеха да се простят с излишните си килограми завинаги щяха да висят тук. Аз лично спазвам режим на хранене от около година и 9 месеца и успешно си задържам свалени 20кг. Не стана бързо, повярвай ми  bouquet

Миличка, според мен си много права...но какво да се прави, като всички сме толкова нетърпеливи Laughing Сигурно на всички ни се иска да сваляме без да връщаме по 5 кг. наседмица Joy
little_mermaid   супер, че си намираш начин да спортуваш и да изпитваш удоволствие...ех, как хич ме няма по тези неща...
петинка - успех с житото, ако се решиш...аз не бих се наела отново, а този мор....

rainfall правила съм една моно преди да започна Страхотната, мисля, че беше добър старт за мен newsm78
4 дни - х 150-200 гр. ориз (варен, без мазнина, без подправки) - аз слагах малко зехтин и чубрица Blush
4 дни х 500 гр. риба (бяла, варена, без мазнина, без сол) - аз слагах малко зехтин и една подправка, която е за риба, без сол.
4 дни х кисело мляко (не си спомням по колко е максимума на ден) аз изяждах макс. по две кофички и по една ябълка...
Не помня обаче колко свалих тогава, но беше пистово навлизане в диетуването...
Малко е глад, ако издържаш - опитай!


# 84
  • Мнения: 352
Здравейте момичета!
Добре дошла на Киара  bouquetНе се отказвай от Дюкан намали млечните продукти и наблегни на месото и ще има резултат.Аз в началото почти не свалях ,ама после като захвърчах на долу няма спиране.7 кг. за месец и половина.
Миранди,Reinfall,Mirama бързичко на някакъв режим,че разваляте дисциплината.
Сигурна бях,че Мис каприз ще ви дърпа ушите.Това е с единствената цел да няма после разбити илюзии.По пет не знам дали ще свалите ама по три всички ще можете.Аз ще съм първа Mr. Green.
Скорпи вчера съм ти изпуснала една буква от името и за това днес целувката е два пъти по сочна и мокра!
Тиквичке мен ако ме питаш и на тия килограми си перфектна,но е важно как се чувстваш ти и след нова година да почнеш пак ще е добре.
Ая снимката е правена преди 2 седмици там съм даже 67 кила,не знам да ли ми личат ,но ми тежат.
Страхотно сутрешно кафе Сислей
Little marmaid закуската си я бива ма повече мръвки трябва да добавиш да има за всеки по нещо.
Ако някой пропускам, получава голяма 65 килограмова прегръдка.

# 85
  • Мнения: 1 384

crazy_tikva какъв режим беше твоя, та не смъкваш.  newsm78


Не съм на никакъв определен режим. Менюто ми най-често представлява - кафе с мл., кис.мл. с трици и ябълка за закуска, обяд сандвич /2 пълнозърнести филийки хляб с шунка и сирене/ след. закуска - плод и кафе понякога и вечерята ми е салата и после мушвам по някоя друга мандарина  Blush

Ти хареса ли си диетка? Аз моно съм правила, ама беше многооо от одавна и не помня резултатите  Whistling

Силваната  Hug  bouquet

# 86
  • Мнения: 0
crazy_tikva ами все още се чудя, но засега съм се спряла на " Да отслабнем с плодове" и "Житна диета".....Ще помисля още малко и ще видим Wink

# 87
  • Мнения: 38
радвам се,че ви е харесало кафенцето.Ами аз днеска смятам да лунувам за 3 дни съм се записала в лунната тема и днес менюто ми би трябвало да е следното или подобно- 1 ч. кисело мляко, 1 ябълка, цок от портокал,чаша зеленчуков сок,билков чай с мед, цитрусов сок, преди лягане чай общо взето и вода в големи количества,нека господ ми е на помощ Praynig

# 88
  • Мнения: 38
да забравих да добавя долу горе как смятам да я карам до коледа да се отърва от тея 5 кг ако почвам в понеделник то трябва да изглежда така
1 ден- протеини (с две думи каквото ядат дюканките)
2 ден-зеленчуци всякакви без картофи и бобови може и 2 с.л. зехтин за деня
3 ден-плодове всякакви
обикновено лунуването се пада всеки петък смятам да правя 3-дневки това означава че всеки четвъртък до събота(3 дни)-ще лунувам
последен ден(неделя)-захранване със супички,нетлъсти меса или салатки нещо по леко и така да редувам уж,но дали ще успея си е друга тема Laughing

# 89
  • Мнения: 1 254
сисли, лунуване всяка седмица по 3 дни  Shocked Не мисля, че е добра идея. По-добре си хапвай от останалите храни дето си ги изброила и направи едно лунуване до Коледа

Няма да коментирам повече, но наистина,момичета, не мисля,че това е начинът за отслабване  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт