първи (декемврийски)ЯНУАРЧЕТА на път, нека още малко потърпят...

  • 12 919
  • 308
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 270
Запис и от мен в новата тема!
Лорини,благодаря за което и страхотно заглавие,дано с Лили всичко е наред.Лилиииии,още малко Hug
Аз така прилично се наспах Whistling Не помня от кога не съм спала така като пън,може да е защото червено вино снощи пииих Blush една чашки с вечерята. Моите гости още спят,а аз съм в леглото.Кофтито е,че те спят там където е хлдилника и кафето Mr. Green и сега съм изстрадала гладна хипопотамнка hahaha Ама надявам се скоро да  станат,че имам поръчка да им правя пържени филийки с яйца.
Хайде момичета,после пак.И никой да не ражда още Naughty

П.П. Съни страхотно парти,чудесни приятели.А ти изглеждаш перфектно Peace Успех на прегледа и да пишеш после Hug

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 09:37 от daninceto

# 16
  • Мнения: 52
Добро утро!
Съни, страхотно парти, честити придобивки!

# 17
  • Мнения: 52
Сега ще пробвам и аз да ви почерпя с кафенце, ако не стане - извинете ме!

# 18
  • Мнения: 865
здравейте,
аз снощи не спах много добре,за разлика от предишната вечер,а и вчера станах в 12ч Blush.нали ми казаха да лежа само на ляво,та по някое време ми изтръпва хълбока,завъртя се на дясно и по някое време се стресна и пак на ляво и чакам да мръдне..... Crazy Crazy Crazy
вече взе да ме намързява и да излизам,добре че като ходя за Дари,виждам какво е времето Mr. Green
хайде приятен ден  bouquet

# 19
  • Мнения: 917
Ммммммммм вкусно кафенце! 10ххххххххх
Съни, страхотно парти са ти направили. И аз си падам по такива неща и ме е яд, че няма такава традиция в Българско. Дето ще ти подаряват глупости след дъжд качулка гостите един куп ненужни неща хиляди пъти по добре да си харесаш и предварително да си подготвена. Ама нали 99% от пустите му българи са суеверни, не ги е срам. Аз затова всичко накупих предварително. Остана кошарката и количката, но съм ги харесала и ще хвана таткото, като се прибере от поредната командировка. И тъй като всичко съм изпрала и изгладила вече, даже мисля сега да си приготвя сака за болницата, да съм готова аз, а бебка като иска да идва като й е кеф.

# 20
  • Мнения: 387
Добро утро красиви мами...Честита ни тема и дано наистина да нямаме бебета в нея...нека малкото КОПРИВЧЕ изчака още малко...то е ясно че вече иска да се гушка в мама, ама няма как...

Момичета да си призная аз пуснах темата, ама почти нищо не съм пипала по нея, че много ме домързя снощи, та днес ще гледам да я поукрася коледно, коледно...да ни е хубава и весела...ако някой има идеи и желание да работи по нея...ще съм много благодарна...

# 21
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
Добро утро дами!
bubi4ko  верно са суеверни...при нас таткото се суети и не ще нищо да купува,ама аз действам през главата му Twisted EvilКупих поне малко дрешки и някой неща за болницата.Ама и майка ми е виновна...не купувай вика ние всичко,ще купим!Ама няма да я бъде тая! Twisted Evil Twisted Evil
КОПРИВЧЕ,колкото и да е трудно...мисли позитивно!Всичко,ще е наред! Crazy

# 22
  • Мнения: 61
 О-о-о Зола, ние с таткото бяхме решили твърдо - ще купуваме чак след 34 седмица. Бабите обаче не издържаха, заявиха да не ги занимаваме с "бабини диветини" и започнаха покупките. Едната купува големи неща, другата се метна на дрешките. Дори прабабата се включи в купона и изплете терлички и ританки. Накрая излезе, че само ние сме поне малко суеверни.  Laughing Само комплекта за изписване сме се разбрали всички заедно да не го взимаме предварително.

# 23
  • Мнения: 429
Добро утро,

И на мен много ми харесва заглавието на темата, все се надявам поне още 1-2 седмици да нямаме бебета, е ако нетърпеливата принцеса на Лили реши да ни изненада..ще и се радваме Hug Лили, дръж се!
suny4, страхотни снимки! Пу пу много си хубава! Да те радват много бебчо и каката, и баткото и таткото Hug И на мен ми харесва идеята за Baby Shower, изобщо  USA е особено място...ние с моят мъж не пожелахме да останем там, но определено някои от порядките са ни по-близки от колко българските! Толкова идеи откраднахме и реализирахме на сватбата си и беше страхотно :о)

# 24
  • Мнения: 30
Ха, добро утро!

bilqna мерси за кафенцето!

Честита ни нова темичка и дано да ни е на късмет!

Копривке дръж се!  newsm17 Още малко остана, дано да поиздържат бебоците.

suny4 много хубаво парти, жалко че при нас няма такава традиция. А ти си много хубава бременна.  smile3501

Аз да ви се похваля, въпреки разкритието, което имам, още не съм родила.  newsm68 Вече го избивам на майтап, че тия дни ми бяха потънали гемиите, ама престанах да се притеснявам. Каквото е писано - ще стане. Гледам да не се натоварвам и толкоз. Мъжа ми готви, чисти, горкият, ама и той се е притеснил яко.

Жалко че не успях да дойда на срещичката и на лекцията, ама ме хвана шубето. Реших да не рискувам.

Иначе да си призная, поне досега си бях много добре. Нито ми е много голям корема, не ми пречи, обувките си връзвам спокойно, абе май ако не знаех за това разкритие щях да си ходя наляво-надясно и хич нищо да не разбера. Ама сега като съм се шашнала, добре че сте вие, че ме успокоихте. Само дето с всеки изминал ден все по силно ме рита малкото човече. Докторката каза, че заради неговата активност може да предизвика контракции и раждане. Та сега гледам максимално да не го притеснявам, че да не се бунтува.
За всеки случай си стегнах чантата за болницата. Вчера си поръчах и бикини за еднократна употреба. Дано днес да ми ги докарат и вече ще съм спокойна, че поне за болницата съм набавила нещата.

Не помня кой, май Сиси, се оплакваше, че нищо не е купувала за бебето и няма идея какво да купи - еми и аз съм така. Ама само да мине 10-11 декември и ако още сме удържали ще взема да накупя поне чаршафи и дрешки за първо време. Доки каза, че след 11-ти спокойно мога да родя при нея във болница Вита.

Хайде лек ден на всички, после пак ще пиша.

# 25
  • Мнения: 63
Само се записвам, че съм на работа. По- късно повече!  Grinning

# 26
  • Мнения: 211
Привет и от мен!
Lorini, мерси за темичката!
Аз напредвам с пазаруването бавно , но славно. Сега съм се насочила към кошарка и кошница за кола, а количка реших напролет да купувам. Дотогава ще се носим в слинг и кошницата. Нали живеем в къща с двор и за първите разходки няма да ни е нужна количка. А сега само място ще заема , пък и в няколко магазина ме "светнаха" , че от януари почвали намаленията на тазгодишните модели.
Слънчице се показа, айде на разходка Simple Smile

# 27
  • Варна
  • Мнения: 932
Честита ни темичка и дано да я изпишем , преди да се яви първото ни човече!

# 28
  • Мнения: 656
Здравейте и от мен!

Аз първо да се извиня, че не вземам дейно участие по изготвянето на темата, но нещо ме засилиха на работа тези дни... Явно ще е така до края, но съм си казала - давам им да ме експлоатират тая седмица и толкоз.. Другата трябва да си свърша разни административни нещица преди да изляза в отпуск, така че ще се поозоря още малко и стига толкова...  Hug

Лорини, а пък на теб да благодаря, че се занимаваш с тези неща  Hug  И още - заглавието е супер, и аз тази сутрин си мислех, че трябва да е обвързано с Копривката, та ти направо си ми прочела мислите (или по-скоро аз твоите, че темата беше пусната вече Wink )


Доки каза, че след 11-ти спокойно мога да родя при нея във болница Вита.

Зачудих се сега  newsm78 - терминът ти нали е на 01.01. и вече си в 9-тия... Защо чак след 11-ти е вече спокойно да родиш във Вита?  newsm78  Хайде, споко - виж, че може с разкритие да се ходи Wink А тоя док в Токуда на отворените врати каза, че раждането почвало след 4 см разкритие, така че имаш още 3 Wink  Peace  Та кога си пак на преглед при Илиева?

Танитка, не знам как е в тоя магазин дето са ти казали така, но в Прима Папа, от където ние ще си вземем количката казаха, че правят намаления, но преди тях вдигали леко цените, така че реалното намаление не е толкова намаление... Не знам - може при твоя магазин да е различна политиката...

Хайде и аз да се оплача още малко и ви оставям Wink Снощи така ме стягаше коремчето... чак се замислих дали да не се втурвам към някоя болница... Ама се прибрах и като си полегнах ме отпусна...  Simple Smile Ух, в петък съм на док, дано да не се присъединявам към Сладурчеста, че ми е мнооого рано още... Wink

И сега да ви се похваля (хубавите неща за последно Wink ) - купих си зимни ботушки  newsm53

# 29
  • Мнения: 104
Добро утро мацки. Копривке стискай кълки, лежи и си почивай. Дано всичко да е наред и да си гушнете една хубава бебека на финала. Praynig
Аз да се оплача. До сега спах, понеже снощи се будих през час от киселини. Вече нищо не ми помага - нито газ.вода, нито кола, нито обикновени бисквити, кисело мляко. Изобщо нищо. Ще се побъркам вече. Кажете ми какво да правя, дайте ми съвет. Не издържам. това е нещо отвратително, никога през живота си не съм имала киселини и сега чак ми се плаче  newsm45 smile3511

Общи условия

Активация на акаунт