Лунна диета - 05.12.08, 23:25 - ПЪРВА ЧЕТВЪРТ

  • 2 251
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6
Не се шашкайте. Не е толкова трудно. Проблема е:
1. Пада се събота и неделя, когато сме си у дома и има хапване по цял ден. Не е като да си на работа и да избуташ деня.
2. Събота е Никулден и след толкова диети да пропуснем рибката..........
Аз лично мисля да хапна вечерта малко рибка пък да става каквото ще.
Успех на всички!  Hug

# 16
  • Мнения: 1 142
Не се шашкайте. Не е толкова трудно. Проблема е:
1. Пада се събота и неделя, когато сме си у дома и има хапване по цял ден. Не е като да си на работа и да избуташ деня.
2. Събота е Никулден и след толкова диети да пропуснем рибката..........
Аз лично мисля да хапна вечерта малко рибка пък да става каквото ще.
Успех на всички!  Hug

Ето един човек,който е от моята партия.Аз си го мислех същото за Никулденыама се притеснявах да го споделе,че повечето сте стриктни в диетата.Сега си признавам,че аз не се справям винаги,но не се притеснявам особено от това.
Все пак стискам палци на всички,които искат да издържат до края. newsm10

# 17
  • Sofiq
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен Hug Аз отслабнах с тази диета и мога да ви я препоръчам. Последните 2-3 месеца не съм я правила/малко почивка/, но пак ми е време. Привърженик съм на 3-дневната. Свалила съм доста килца без никакви физически натоварвания.

# 18
  • Мнения: 2 199
Къде без мен  Laughing
Предполагам само 1 ден ще я правя.
Почти винаги тройка, страх ме е...

# 19
  • Мнения: 564
Запис и от мен за 24 часа, въпреки, че в последно време  Embarassed хич не се справям  Rolling Eyes До 18 часа лесно изкарвам, но после  ooooh! ooooh! ooooh!

# 20
  • Мнения: 84
И аз пак ще се запиша че на предната изкарах само 24часа  EmbarassedСега дано да имам повече воля че много обичам риба newsm17
Р.Р. Може ли само да попитам дали може сутрин на гладно ленено семе с молко кисело мляко или без мляко или и без ленено семе?(извинявам се за въпроса обаче нямам време да чета старата тема)

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 10:13 от dididani

# 21
  • Мнения: 1 380

Р.Р. Може ли само да попитам дали може сутрин на гладно ленено семе с малко кисело мляко или без мляко или и без ленено семе?(извинявам се за въпроса обаче нямам време да чета старата тема)
Moже кисело мляко с ленено семе...

# 22
  • Мнения: 38
записвам се за 3 дни от днес дано се смили апетита над мен и господ помага Praynig хах

# 23
  • Мнения: 15
записвам се поне за 36 часа  Laughing-започвам утре сутринта,продължавам в събота и докато издържа Crazy,имам си една тайна-винаги когато се записвам тук успявам да издържа.дано и този път успея Hug

# 24
  • Мнения: 413
 Hug tedinka - дано и аз като теб.
бум в групата за тридневка  Grinning
...а ако се спази твърдо тридневката колко средно тегло се губи? /питам тези, които имат вече опит/ - на мен ми е сефте  Grinning

# 25
  • Мнения: 4
 Здравейте лунички, ние бяхме една семица на гости, добре си похапнах Embarassed, та сега е ред да се поразтоваря малко.
 Записвам се за тридневка!

# 26
  • Мнения: 1 380
Aз днес съм на ориз и банани.Според луната не е подходящо да се гладува, а да се ядат въглехидрати. Peace

# 27
  • Мнения: 4
 Аз на варена тиква с мед, и банани, но мисля вече да приключвам с яденето, към 18 часа ще си направя един чай с мед и това ще е.

# 28
  • Мнения: 7 746

добро утро с фреш от портокали

честит имен ден на всички празнуващи   bouquet

# 29
  • Sofiq
  • Мнения: 10
Hug tedinka - дано и аз като теб.
бум в групата за тридневка  Grinning
...а ако се спази твърдо тридневката колко средно тегло се губи? /питам тези, които имат вече опит/ - на мен ми е сефте  Grinning

     Около 2 кг.

Добро утро и от мен. Честит имен ден на всички именници  bouquet И да не похапвате днес много Grinning

Общи условия

Активация на акаунт