Любопитни четива за хора без работа

  • 4 408
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 191
Не е точно четиво, представлява доста добра колекция на Херлуф Бидструп:

http://www.geocities.com/Paris/Arc/6990/content.htm

# 16
# 17
# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 743

„Родопи, морето и обратно”

Ей това четиво с приложените снимки ми напълни душата  Hug
Искам и аз такава екскурзияяяяяяяяя, ама на 4 колела  Mr. Green

# 19
# 20
  • Мнения: 25 633
И аз, но изводите са интересни.  Laughing

# 21
  • Мнения: 11 747
А, да, интересни са изводите Simple Smile , но аз нямах представа, че само такива 'книги' се купуват вече. Мислех си, че хората са се усетили..  Thinking

# 22
Радва ме факта, че ви е харесала мотообиколката из Родопите. Сигурно сте видели и другите обиколки- до Гърция, от 2007-ма, и от тази година- до Турция. Давам линк за всеки случай  Grinning

И нещо за четене от един любим мой автор. Гаджетата имат нежна кожа. САН АНТОНИО (скролнете надолу, за да видите текста)

# 23
  • Мнения: 1 283


И нещо за четене от един любим мой автор. Гаджетата имат нежна кожа. САН АНТОНИО (скролнете надолу, за да видите текста)

 И мой любим автор newsm10. Прочетете "Аржентсвински истории" от същия автор. Още на първата страница ще се скъсате от смях. Аз я препрочитах три пъти, за да разбера смисъла на увода  Joy Joy Joy

# 24
  • Мнения: 740
При мен линка дава Page Error

# 25
  • Мнения: 48
„Родопи, морето и обратно”

Искам и аз  WinkПрекрасно направено ,браво.

# 26
  • Мнения: 2 013
много тъпо, но... запис...

# 27
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574

„Родопи, морето и обратно”

Искам и аз такава екскурзияяяяяяяяя, ама на 4 колела  Mr. Green

Историята е наистина добре написана. Що се отнася до снимките и екскурзията не е трудно нито скъпо да се видят тези красоти на живо.
Ние с мъжа ми и малкия тази година издебнахме три почивни празнични дни и обиколихме язовирите из родопите. Хотели и ресторанти има навсякъде, пътищата са приемливи и за лека кола. Никъде не са ни оставили да спим в колата и навсякъде е било по-евтино от София и от морето през лятото.

# 28
  • Мнения: 1 318
Имам да чета... за съжаление времето не стига, но колкото може Grinning

# 29
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762


Напълни ми душата Hug!!! Израснала съм в Гоце Делчевския край, в годината ходя поне по 2 пъти там, но всеки път затаявам дъх пред красотата на този край Heart Eyes!!!
п.п. пътя вече е оправен-има чисто нов асфалт и маркировка, може да си направите още една обиколка, не пропускайте Скребатно, Осиково и Рибново Grinning

Общи условия

Активация на акаунт