крачетата на бебетата винаги ли са студени и влажни

  • 16 327
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 763
На моя син миналата зима ръчичките и нослето бяха постоянно студени, крачетата не съм ги проверявала толкова често. 

# 16
  • Мнения: 297
Крачетата трябва да са студенки,но за влажни не знам.Консултирай се с педиатъра на бебето

# 17
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
На моето са почти винаги. Знам от педиатърката, че нослето му трябва да е топличко. И че е нормално крайниците да са хладни  Peace
И при моето бебе имаше студени крайници, консултирах се с педиатъра, нормално било  Hug
Давам и вигантол и я извеждам на слънце, когато не духа  Peace

# 18
  • Мнения: 544
На моето дете не са студени, но понякога са влажни. Незнам дали е нормално, никога не съм се замисляла. Щом са ти казали че няма рахит, спокойно, Мисля че няма за какво да се тревожиш.

# 19
  • Мнения: 4 433
не са нито влажни,нито студени.

# 20
  • Мнения: 961
На моя син през първите 3 месеца краката му бяха непрекъснато студени, хем беше лято и жега. Така че явно е до дете. За свое успокоение говори с педиатъра ви.

# 21
# 22
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Когато са потни крачетата на бебето тогава стават студени. Чорапките трябва да са памучни.

# 23
  • Мнения: 9 973
мисля,че е нормално,ама.....

# 24
  • Мнения: 332
На моя син през повечето време са му врели крачетата, много рядко влажни  Peace
 Студени са само, когато сме навън и е студено времето, а ботушките не са успяли да го сгреят много  Confused

# 25
  • Мнения: 488
Мисля,че е нормално,особено за неходещи деца.............май беше свързано с оросяването....но знам със сигурност,че като проходи ще са значително по-топли крачетата!
Ивайла също е със студени крачета доста често,въпреки памучните си чорапи и топли терлички!

# 26
  • България
  • Мнения: 181
На синът ми също не са били винаги студени и влажни крайниците, разбира се, че се е случвало, но постоянно ми се стрева нередно- съдя и по големите хора. За всяко твое притеснение се съветвай с педиатъра си!

# 27
  • Мнения: 110
На синът ми също не са били винаги студени и влажни крайниците, разбира се, че се е случвало, но постоянно ми се стрева нередно- съдя и по големите хора. За всяко твое притеснение се съветвай с педиатъра си!
Е да, не винаги са студени и влажни, понякога са и топли.

# 28
  • Мнения: 2 401
Нашите бяха така в началото, не забелязах точно кога, но спряха да се потят и да са студени!

# 29
  • Мнения: 2 447
Нашите бяха така в началото, не забелязах точно кога, но спряха да се потят и да са студени!
Peace

Общи условия

Активация на акаунт