Гоблени-36

  • 38 622
  • 398
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 439
neznainata,моят съвет е да разшиеш накапаното и да го избоцкаш наново...не е чак толкова много,а другото на панамата също няма да се вижда,след като го избродираш...успех!

и моята "жертвичка" нещо не пише newsm78

# 376
  • sf
  • Мнения: 10 197
аз имах впредвид - какъв цвят ще шиеш върху накапаното?

# 377
  • Мнения: 1 369
Може ли схема и ключ за котешките сезони, страхотни са! Simple Smile
П.С. Всичките ти гоблени са чудни! Обаче може ли и схемата и ключ на котето на черна панама? Със светещ конец ли е шито то? Луда съм по котета и кучета... Да добавим към списъка и зимни пейзажи  Mr. Green

 Нямам нито една схема в електронен вариант, та не знам как бих могла да ги дам newsm78 Котето на черната панама е шито с обикновени конци, с които си беше окомплектовано- то е само един контур и помня, че го уших за два дена Crazy Сега имам негатив да шия- на бяла панама:) А пък на тези котета: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=304050&pid=9238738 имам да им шия аналогичен, но с кучета. Много са ми весели, а и се шият лесно. Макар че покрай бебката не ми остава много време.
 Честито на рожденичките!  bouquet  bouquet

didkin , джуджето е страхотно Peace

 Като прочетох за проблема с восъка и се присетих, че аз пък не един, а два пъти изпадам в ужас след катоо съм ушила 1/3 от гоблена и установявам, че не съм го центрирала като хората... слава богу и двата пъти ги уших и стигнах почти до края на панамата, ама вътре... Предполагам, че ако разшиеш накапаното и го ушиеш наново, всичко ще се скрие. Най-много ако е бяло над него да даде лек лилав нюанс, ама това пък ще го направи уникален Thinking

# 378
  • Мнения: 161
Честито на рожденниците и именниците! Да сте живи и здрави и да имате повече време за любимото хоби!    bouquet

ето ви и третата дама от Золотое Руно:)
Шакира се казва

Хипатия - Благодаря за схемата! Страхотна е тази мадама! А другите две мацки кои са, че някъде съм бляла  Embarassed

KikiNiki - страхотни са ти котараците !!! Сезоните на каква панама са шити, че много ситна ми се вижда нещо... Оригинали ли са или сама си ги комплектова?

Последна редакция: вт, 09 дек 2008, 17:39 от vvvitality

# 379
  • София
  • Мнения: 9 850
цвета е като този наоколо - кафеникав, бежов май се води... Няма как да го разшия, но карай.. Аз май станах досадна с тоя восък Simple Smile Та гоблена ще е уникален с леко лилавеещи няколко бода и толкова.. Simple Smile
KikiNiki, схемите можеш да ги сканираш или снимаш с цифров фотоапарат, за предпочитане е сканирането, естествено Simple Smile Така можеш да създадеш електронна картотека на шити гоблени със схеми, конци и т.н. Simple Smile Ако можеш да сканираш схемите, или да дадеш на някого да ги сканира, ще е супер, предполагам ще има и други желаещи за схеми Simple Smile

# 380
  • Мнения: 2 927
Мога ли да помоля ketri или някой който има схемите на тези сезони
http://images19.snimka.bg/003655668.jpg
да ми ги даде. Че аз ги дърпах отдавна, ама ми се затриха всички схеми и други неща. Разпечатах си ги преди да зачезнат, но един знак нещо ми се губи и сега бих искала да сравня.


моите схеми не са много ясни, виж ги сама- тук са



Обаче тук ти слагам преработените с Паттерн макер

# 381
  • Мнения: 161
цвета е като този наоколо - кафеникав, бежов май се води... Няма как да го разшия, но карай.. Аз май станах досадна с тоя восък Simple Smile Та гоблена ще е уникален с леко лилавеещи няколко бода и толкова.. Simple Smile
neznainata - на мен ми дойде следната идея - незнам в какъв цвят са ти розите, но защо не избродираш едно червено сърце точно върху лилавото - да не е много голямо, само колкото да се покрие лилавия цвят. Или в цвета на розите можеш да го направиш. Като го гледах ми се видя точно във формата на сърчице  Rolling Eyes Така можеш от дефекта да направиш ефект!

Последна редакция: вт, 09 дек 2008, 17:58 от vvvitality

# 382
  • Мнения: 2 927
Честито на рожденниците и именниците! Да сте живи и здрави и да имате повече време за любимото хоби!    bouquet

ето ви и третата дама от Золотое Руно:)
Шакира се казва

Хипатия - Благодаря за схемата! Страхотна е тази мадама! А другите две мацки кои са, че някъде съм бляла  Embarassed

KikiNiki - страхотни са ти котараците !!! Сезоните на каква панама са шити, че много ситна ми се вижда нещо... Оригинали ли са или сама си ги комплектова?

Тази е Диана


Тази Кармен

# 383
  • Мнения: 161
Вярно бе! Видях ги , ама не разбрах, че за тях става въпрос... Ама Шакирата най ми харесва - прилича много на мен - преди да си подстрижа косата  Laughing  Blush

# 384
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Благодаря Хипатия, точно в такъв вариант съм ги теглила.  bouquet

# 385
  • Мнения: 643


Ей ме на , Венито-пух ти докъде стигна , защото си ми голям стимул  Rolling Eyes

# 386
  • Мнения: 2 927
Вярно бе! Видях ги , ама не разбрах, че за тях става въпрос... Ама Шакирата най ми харесва - прилича много на мен - преди да си подстрижа косата  Laughing  Blush

е, тя и без коса ще е красавица:)

Кой искаше сезоните - котета на Дименшън?

Тук ги сложих

# 387
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Здравейте момичета,
с тия темпове на писане и шиене скоро ще имаме нова темичка май. Аз днес купих подаръка за моята жертвичка и утре ще го пращам. Дано да й хареса. Аз уж я проучвах, но май нищо не съм направила. Купих й подаръка по мой вкус.
А ето и моите вече рамкирани последно ушити гобленчета.
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9301708

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9301700

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=9301698

То май нищо не остана за първа страница на новата тема.
Приятно шиене на всички и весели празници на тези, които имат!
  bouquet

# 388
  • Мнения: 3
Дуданка-Лейка със слънчогледи е много красиво  newsm10 Поздравления

ina221-Май ще успееш до Коледа с този дядо  newsm62

Хипатия-Ти си супер.Благодаря ти  за котенцата newsm51

# 389
  • Мнения: 131
   Ааа,ето го и моят дедо Коледа.Надявам се до коледа да го свърша.

Общи условия

Активация на акаунт