Матю Макконъхи

  • 2 054
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 271
Той е уникален мъж, има една сцена в Контакт където той гледа Джоди Фостър как излита. С едно черно поло е, е, как отива черно поло на такъв рус красив мъж. Няма такъв хубавец.

Toчно в 10-ката! Това е РОЛЯТА му за мен. Преди не го бях забелязвала толкова, но там... Може да е заради пристрастията ми (огромни!!!) към книгата, филма и героя му. С Джоди Фостър са невероятни там!

# 16
  • Мнения: 3
Препоръчвам ви "Фалстарт"от 2006, Комедия
Млада дама съблазнява мъже, над 30г., които все още живеят при мама и татко, с цел да ги накара да излязат на квартира и после ги зарязва.

    * Актьор:  Matthew McConaughey, Актриса: Sarah Jessica Parker

Трип (Матю МакКонъхи) живее с родителите си откакто се помни. По една или друга причина изнасянето му от къщи и началото на самостоятелен живот винаги се е отлагало. Но отчаяните му родители са решени да предприемат крути мерки...
Те наемат момичето на неговите мечти, или поне момичето, отговарящо на това описание (Сара Джесика Паркър), с едничката цел тя най-после да измъкне сина им от топлото гнездо и да го накара да поема сам отговорностите в своя живот.  Филмът е разкошен.

# 17
  • Мнения: 284
Фалстарт -готин филм
Харесвам също-Как да разкараш гаджето за 10 дни-много приятно филмче

# 18
  • Мнения: 2 149
Не ми харесва единствено,че е русоляв.
Но тялото му е страхотно,убииствено,точно мой тип,има и хубави трапчинки и очарователна усмивка.Heart Eyes
Тук върви една реклама за парфюм с него,гол е от кръста нагоре,сладост за окото е Wink
Моето мнение е ,да захващай се здраво,скоро да се похвалиш с резултати Wink

# 19
  • Мнения: 73
Перфектния мъж за мене!!! И Джон Траволта в кюпа!

# 20
  • Мнения: 4 292
Харесвам го и то много. Точно по такива мъже си падам - високи, руси и със страхотно тяло.  CrazyВ моята класация, този мъжага по десетобалната има девятка (десятка все още не съм срещала).  Wink
Успех, дано постигнеш някакъв резултат.

# 21
  • Мнения: 24
Правя-струвам...все същия грозник си оставам. Ще взема да се откажа!

# 22
  • Мнения: 2 149
Правя-струвам...все същия грозник си оставам. Ще взема да се откажа!
Joy Нали знаеш,че всеки си е уникален сам по себе си Wink

Общи условия

Активация на акаунт