Отново ужастният цистит

  • 128 042
  • 97
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 98
Привет на всички!
Бих искала и аз да се включа с молба за съвет. Този ужасен цистит ме спохожда за трети път - всеки път ми правят антибиограма и намират различни гадини, лекуваме ги със съответния антибиотик, и положението се оправя, но само временно. Та дали някой би могъл да ми препоръча добър уролог в София, по възможност и да работи с каса? Предварително благодаря!

# 16
  • Мнения: 17
Бях на уролог и ми изписа Мовалис свещички за дупето 6 вечери по една,но вече сложих 3 й ефекта е нулев - болките продължават.Каза ако това не помогне да си пусна микробиология на урина и с изследването пак при него.Лошото е ,че болките не спират, а и се появи сърбеж в областта на уретрата ббез секрети течение и друго.Момичета това не е живот направо ми идва да се гръмна ,ако някой има някакви съвети да пише моля ви  Cry Cry Cry.

# 17
  • Мнения: 680
Мионурала го има в България и цената му е около 15 лв. за прахче. Освен това не е точно антибиотик, но пък е страшно ефективен. Монурала няма аналог-единствено по рода си лекарство е. Внася се от SCS. И ако те притеснява, че е антибиотик, то тогава Ципрофлоксацина какво е? Просто едното е в пъти по-ефикасно от другото. Пробвай и после пиши какво е станало.
Не мога да повярвам,че никога не съм чувала за този Монурал???? #Crazy
Боря се с цистит от 10г и нито лекари,нито хомеопати,дори тук във Форума не съм чела за него??? newsm78
Надявам се, renci да е права за действието му.  bouquet

А има ли отношение взимането  му към това,че в момента пия Уростим?
Моля,ако някой знае да сподели. bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 2 521
Мионурала го има в България и цената му е около 15 лв. за прахче. Освен това не е точно антибиотик, но пък е страшно ефективен. Монурала няма аналог-единствено по рода си лекарство е. Внася се от SCS. И ако те притеснява, че е антибиотик, то тогава Ципрофлоксацина какво е? Просто едното е в пъти по-ефикасно от другото. Пробвай и после пиши какво е станало.
Не мога да повярвам,че никога не съм чувала за този Монурал???? #Crazy
Боря се с цистит от 10г и нито лекари,нито хомеопати,дори тук във Форума не съм чела за него??? newsm78
Надявам се, renci да е права за действието му.  bouquet

А има ли отношение взимането  му към това,че в момента пия Уростим?
Моля,ако някой знае да сподели. bouquet


И аз съм на това дередже.
Точно преди 3 месеца уж излекувах цистит с ципрофлоксацин, след лечението изследвах стерилна урина и беше чиста, и миналата седмица пак ме сви - ужасни болки. И пак си купих ципрофлоксацин, снощи го свърших - 10 дни го пих.

Този монурал може ли сега да го пия или да си пусна стерилна урина и после да го пия?

Направо ме е страх вече да не ме повтори пак.

И от тоя ципрофлоксацин последните 2 дни така ми се повръщаше, ужас!

Чела съм много, но защо досега не съм попаднала на мнения за този монурал?

Може ли някой да сподели повече?

# 19
  • Мнения: 2 005
И аз от днес сутринта съм с ужасни болки  #Cussing outВзех да пия Ципрофлоксацин и Уростим  Sad Но ще питам за това прахче непременно  newsm78

# 20
  • Мнения: 4 068
Бях на уролог и ми изписа Мовалис свещички за дупето 6 вечери по една,но вече сложих 3 й ефекта е нулев - болките продължават.Каза ако това не помогне да си пусна микробиология на урина и с изследването пак при него.Лошото е ,че болките не спират, а и се появи сърбеж в областта на уретрата ббез секрети течение и друго.Момичета това не е живот направо ми идва да се гръмна ,ако някой има някакви съвети да пише моля ви  Cry Cry Cry.

Еми аз нали написах. МОНУРАЛ! Защо не четете бе хора? В крайна сметка няма да ти навреди да пробваш я. Едно прахче се пие. Само ако е хроничен цистита се пият две прахчета-едно вечерта и едно сутринта. И не пречи да се взема заедно с Уростима. Не е толкова скъпо бе хора. Пробвайте поне. Не разбирам как я търпите тая болка и това неудобство.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 521
Аз днес си купих 1 прахче МОНУРАЛ, струва 8 лв и стотинки.

Сега се чудя да го пия ли, уж нямам вече симптоми /след 10 дни на ципрофлоксацин/,

страх ме е след 2-3 месеца да не се възобнови пак гадния цистит!  newsm78  newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 1 508
Изпий го при първата поява на симптоми  Simple Smile

# 23
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Смени мъжа.  Laughing Не мога да си спомня източниците, отдавна беше, но четох, че тези проблеми са вид отрицателна реакция. Ако партньорът ти не е подходящ, един вид.  Rolling Eyes Да, да, знам как звучи.  Laughing Между другото, преди години и аз бях с такива оплаквания. Преглеждах се, лекувах се (с лекарства, чай какъв ли не, нагревки и всичко), пак се появяваше. Бях се отчаяла. Разделих се с гаджето и от тогава вече десет години (да чукна на дърво) нищо ми няма. Имам още примери в "архива", но са на мои близки и познати жени, та не е редно да го обсъждам.
П.П. Е, доста крайни мерки, но пък върши работа. Човек какво ли не прави за здравето. И за щастието си. 

# 24
  • Мнения: 680
Смени мъжа.  Laughing Не мога да си спомня източниците, отдавна беше, но четох, че тези проблеми са вид отрицателна реакция. Ако партньорът ти не е подходящ, един вид.  Rolling Eyes Да, да, знам как звучи.  Laughing Между другото, преди години и аз бях с такива оплаквания. Преглеждах се, лекувах се (с лекарства, чай какъв ли не, нагревки и всичко), пак се появяваше. Бях се отчаяла. Разделих се с гаджето и от тогава вече десет години (да чукна на дърво) нищо ми няма. Имам още примери в "архива", но са на мои близки и познати жени, та не е редно да го обсъждам.
П.П. Е, доста крайни мерки, но пък върши работа. Човек какво ли не прави за здравето. И за щастието си. 



Василиса,това не е много умно дето го казваш,а уж си Умница??? Mr. Green

# 25
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не е умно, не е.  Laughing Но аз от цистит вече не се оплаквам.  Mr. Green
П.П. Между другото, статията (онази, в която ставаше дума за неподходящия пратньор) беше в медицинско списание, наУчен труд. Laughing За съжаление, не помня нито чия беше, нито подробности. Много отдавна съм я чела...

# 26
  • Мнения: 2 005
И аз днес си купих прахче Монурал и още тази вечер ще го изпия , защото стана 7 дни пия Ципрофлоксацин - но не помогна , а съм с ужасни болки  Cry Не издържам вече  ooooh!

# 27
  • София
  • Мнения: 2 521
И аз днес си купих прахче Монурал и още тази вечер ще го изпия , защото стана 7 дни пия Ципрофлоксацин - но не помогна , а съм с ужасни болки  Cry Не издържам вече  ooooh!

Пиши после моля те как ти е подействало и как се чувстваш!

# 28
  • Мнения: 680
Хора,купих го тоя Монурал.

Взех си 2 сашета,защото аз съм с хроничен цистит.
Изпих първото вечерта и на сутринта имах доста подобрение,но все пак лекичко ме придърпваше,на края на пишкането.Затова на втората вечер изпих и второто.
През ноща ми стана лошо,гадеше ми се,корема ме болеше,абе....ужас. smile3518
Реших,че съм го предозирала и започнах да пия вода в 2 през нощта,за да го изхвърля.
На сутринта,освен,че имах разстройство,паренето и болката си бяха на лице.
Понеже в листовката пише,че Монурала е за неусложнени пикочни инфекции,подозирам,че просто не е бил за моя случай,а не ,че няма да помогне на някоя от Вас.

Това беше моят пореден опит да се справя с гадното нещо-цистит!!! newsm50

# 29
  • Мнения: 351
Хора,купих го тоя Монурал.

Взех си 2 сашета,защото аз съм с хроничен цистит.
Изпих първото вечерта и на сутринта имах доста подобрение,но все пак лекичко ме придърпваше,на края на пишкането.Затова на втората вечер изпих и второто.
През ноща ми стана лошо,гадеше ми се,корема ме болеше,абе....ужас. smile3518
Реших,че съм го предозирала и започнах да пия вода в 2 през нощта,за да го изхвърля.
На сутринта,освен,че имах разстройство,паренето и болката си бяха на лице.
Понеже в листовката пише,че Монурала е за неусложнени пикочни инфекции,подозирам,че просто не е бил за моя случай,а не ,че няма да помогне на някоя от Вас.

Това беше моят пореден опит да се справя с гадното нещо-цистит!!! newsm50





Честито  Sad просто си една от малкото!

Всичко необходимо ви го пише в листовката. От мен само едно допълнение - принципно най-ефективен е при първично остра форма на цистит , хроничните са по упорити поради факта ,че най-често при тях се изолира L формата на E.Coli, която е по-устойчива гад.Затова при втория случай се препоръчва приема на две дози от по 3гр , вечер на празен стомах след изпикаване и сутринта след пикане пак на гладно.Лично мое мнение е ,че поради концентрацията , която има препарата в тялото , разстоянието между приемите трябва да е 24 часа.

Успех!

Общи условия

Активация на акаунт