Винаги ли се съветвате с педиатъра си?

  • 2 365
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 814
Не съм се съветвала с него преднамерено.
Просто на консултациите освен са теглото, ръста и психо- моторното развитие на бебето сами били давани и съвети за храненето.

# 16
  • Мнения: 264
Аз още не съм почнала захранването, но бих се вслушала в съвета на педиатъра, защото му имам доверие. Дори той ме посъветва да не давам сокчета, защото кърмя и детето наддава добре. 

# 17
  • Мнения: 498
С първото дете следвах инструкциите на педи,с второто по мое усмотрение

# 18
  • София
  • Мнения: 44 115
За храненето - всичко аз съм решавала, само съм я уведомявала до къде сме и как се движим.
За здравословни проблеми - винаги съм се съветвала с нея.

# 19
  • Мнения: 199
Не,сама решавам кога и какво да дам на детето си. Peace
Купила съм си книжки за захранването и там има ориентировъчни възрасти за различните видиве храни.Не се придържам сляпо към тях,сама преценям.

Hug

# 20
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Повече се съветвам със форума  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 298
За храненето - всичко аз съм решавала, само съм я уведомявала до къде сме и как се движим.
За здравословни проблеми - винаги съм се съветвала с нея.
И аз така процедирам.

# 22
  • Мнения: 290
Аз понякога съм я слушала,друг път не-моята педиатърка не е за ранното захранване.
аз си решавам какво да дам и какво не.

# 23
  • Мнения: 6 713
съветвам се с форума, с разни книжки, които имам. него го питам за някои неща Simple Smile

# 24
  • Мнения: 4 433
слушам я,но ако нещо ми звъчи абсурдно НЕ Wink

# 25
  • Мнения: 249
Специално за захранването не се съветвам с педи. Чета тук, но не следвам всичко, а си преценявам.
слушам я,но ако нещо ми звъчи абсурдно НЕ Wink
Peace

# 26
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
С педиатърката ни се консултирам, когато детето ми е болно или неразположено. По въпросите за захранването разчитам на информацията във форума и на собствената си преценка кое е най-доброто за дъщеря ми.
Напълно подкрепям написаното Peace

# 27
  • Мнения: 31 191
Винаги се съветвам с педиатърката и след това вземам адекватно решение.

# 28
  • Мнения: 4 784
За всяка храна не. Сама си преценях кога и какво да въведа, като в огромна степен се "съветвах" с форума.

# 29
  • Мнения: 1 155
Да съветвам се с нея, дори й звъння по телефона ако трябва да я питам нещо важно.

Общи условия

Активация на акаунт