Отговори
# 75
  • Мнения: 285
Добро утро  Hug
Момиче ако знаете вчера какво изживях  Shocked както си лежах изведнъж се задавих не можех дъх да си поема и после  Sick тичам в банята и като се хлъзнах бам на пода   #Crazy добре че не се ударих много паднах на дупето и не стига че банята е метър на метър всички решиха да влязат да ме вдигнат ужас . Както и да е ама бебетата се събудиха и като се почна едно въртене и дърпане не можах да заспя до 1 часа посред нощ . Сега се чудя да звъня ли на доки, малко съм притеснена за срамежливковците  Thinking
Жабче успех днес при доки и да пишеш колко са пораснали момите  Heart Eyes Hug
Приятен ден на всички  Hug, аз отивам да си легна че дупето още ме боли от вчера

# 76
  • Мнения: 0
Здравейте мамчета Grinning
Жабче темата е страхотна!Зарежда ни с много настроение,браво Hug Нямам търпение  да идва Коледа вече Wink
Бързам и да се похваля,вчера ходихме на преглед при Калчева. Страхотна жена, внимателна, много съм доволна от прегледа.Всичко ни е наред,много са пораснали мъниците (по половин кило) и няма аномалии и гръбначни изкривявания. Абе успокоих се че всичко се развива добре. Но ми измести термина за 20.03- така било при близнаците, с 2 седмици по-рано.Като това било максимума,т.е. до 20.03 най-късно трбва да съм родила. Simple Smile Но здраве да е,само да са добре малките. Praynig И да кажа вече,че ще си имаме две момиченца. Heart Eyes Много искахме да са момче и момиче,но нищо аз пак много се радвам.Да му мисли таткото Laughing Супер,че ще правим прически,ще избираме роклички, много се кефя наистина SunglassesИ той е щастлив,и бабите,днес ще се похваля и на приятелите, че всички нямат търпение вече.
Сега отивам на поработя, но после ще видя и вие как ч карате. Дано всичко е наред и при вас,ако пък не,бързо да се оправяте Wink Praynig
Лек и ххубав ден, изпълнен с много положителни емоции! Hug Hug

# 77
  • Мнения: 3 211
sunny_777newsm59
Много здраве и любов Heart Eyes
Свекърва ми имаше вчера, мъжът ми има утре, аз имам на 14. Отвсякъде се стреляме Crazy

Аз днес трябва да реша дали да ходя на фирменото ни Коледно парти в София.
Ама пусто като нямам какво да облека Thinking Софиянки, р-т "Скай Плаза" в НДК много ли е официален? Че са ни писали в поканата облекло: официално. Аз им казах първо да раздават коледните премии и тогава ще има рокли с гол гръб Mr. Green
И ме притеснява и пътуването, че шефът ми кара доста бързо, а на мен хич не ми понася пътуване с кола. Знам, че заради мен ще кара по-спокойно, но дали ще издържа?
Но от друга страна искам да се видя с колегите си от всички офиси в страната и София, а пък някой от тях са готини. Уф, не знам и мъжът ми как ще се оправя 2 дни с Габи  Outta Joint

# 78
  • Мнения: 481
Добро утро мами!

УСпех желая на мамите, дето днес са на преглед - хубави новинки да донесете Peace

wazse - милата, сигурно много си се притеснила...ама сега се успокой, погали малчовците и те да се успокоят,и  ако ще ти е по-добре - звънни на доки. Всичко ще е наред Hug

Всички имате фирмено  коледно парти - аз честно да ви кажа от 10 годишния си трудов стаж досега никоя фирма, дето съм работила, не е имала такова нещо. Досега не съм била на нито едно - та чак ми се прищява и на мен да ида, ама на - и тая година никой нищо няма да прави...откъде ги намирам тия фирми незнам  Rolling Eyes

dream-wish - пожелавам ти бързо да се оправяш Praynig Hug

# 79
  • Мнения: 194

 Добро утро  Heart Eyes
 Първо честит рожден ден на sunny_777  nbirthday newsm67 Бъди здрава и безкрайно щастлива с обичащите те хора и най-сладкото и здраво бебче през април!

 wazse, съжалявам за падането, разбирам те напълно, защото ми се случи в началото на бременността. Според мен звънни на док за твое успокоение, все пак бебчовците са две. Аз много съм се вманиачила на тема мокри подове и стълби и ако видя такива не стъпвам докато не се хвана някъде преди това  Flushed

 Жабче пожелавам ти приятна среща с бебчовците и да не се тревожиш излишно! И аз имам дни с много контракции. Вчера беше един от тези дни, доста се притесних вечерта, защото имах чувството, че станаха по-силни. С първата бременност не си спомням да съм се чувствала така до към 8месец. Поздравления за коледното настроение в новата ни темичка!   bouquet Heart Eyes Hug

 Роем, съжалявам за настроението ти и се надявам само добри новини да имаш при док и да се чувстваш по-уверена, че всико е наред с бебчо! Аз също имах дни в които не чувствах движенията на бебека, дори тази седмица го е дала доста спокойно. Само във вторник докато шофирах имах една ситуация с един идиот и се разкрещях, та после доста време бебка не можа да се успокои. Rage Гушкам те и се усмихвай и бъди позитивна заради бебока!  Hug  Heart Eyes
 Между другото количката, която си харесала и на мен много ми хареса, но си личи, че ще е трудна за качване по стъпала. Аз с Алекс се измъчих с един Hauck и въпреки, че беше много здрав и не мръдна въпреки жестоката експлоатация и товарене, сега съм се насочила към по-лека количка мах до 11кг.

  Nanny  Моя док до сега ме е гледал 4пъти на ехограф, другия вторник имам час при него и надявам се отново да ми погедне бебока. Всичко зависи от наблюдаващия те лекар. Предния път докато чаках часа си в  клиниката, едно бременно момиче в началото на 9 месец искаше консултация с наблюдаващия я лекар и той най-спокойно и обясни, че до сега и бил направил два ехографа, колкото и се полагали по ЗК и ако иска преглед трябва да си заплати!!!  Tired
 
 Аз вчера си взех такава възглавничка като на Жабче за кърмене. Снощи спах с нея, а аз доста се въртя и малко трудно се получава. Инъче мъжете в къщи много я харесаха и имаше надпревара кой да я ползва пред Тв-то.
 Купих си и помпа за кърмене, че бяха в прИмоция, харесах си и едно креватче и един скрин, но след Нова година ще се разпазаруваме.

Didka_132 честити ти две принцески! Ще настане женско царство у вас май  Crazy Heart Eyes

 Приятен и спокоен ден на всички!   bouquet

 

# 80
  • Мнения: 137
Добро утро на всички майчета Simple Smile Утре ще имаме среща с бебо. Heart Eyes надявам се че всичко ще е наред защото ще правим ФМ  Praynig и се надявам вече да разберем в какъв цвят дрешки да гледаме  Laughing

Лек и успешен ден на всички  Wink

# 81
  • София
  • Мнения: 243
Здравейте и от мене мили майчета.
tai;Chocki;Wazse,жабче успокоихте ме за пъпчето.Но все пак си е доста шоково особено както казва wazse че си играе бебто с него.Явно внимание иска да му се обръща Joy
wazse без повече  паданици и всичко да е наред Heart Eyes
Sunny 777 smile3525 nbirthday честит рожден ден да си жива и здрава и напролет само хубави емоции и едно сладко пухкаво newsm30
Жабче дано госпожиците те зарадват днеска с "манекенски размери" и те заредят с положителни мисли и енергия.
Браво на всички за покупките,аз още не се впускам в такива приключения,но съм си избралал почти всичко и като му дойде времето само ще се купят нещата. Party
Айде много целувки от мене  и лек ден
на мамите от София само ще кажа,че нямам търпение да ви видя вече на срещата в събота  bouquet

# 82
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Добро утро, мамчета! Hug

sunny_777, честит рожден ден! Бъди много щастлива, обичана и нека всичките ти желания се сбъднат!


Аз днес трябва да реша дали да ходя на фирменото ни Коледно парти в София.
Ама пусто като нямам какво да облека Thinking Софиянки, р-т "Скай Плаза" в НДК много ли е официален? Че са ни писали в поканата облекло: официално. Аз им казах първо да раздават коледните премии и тогава ще има рокли с гол гръб Mr. Green
И ме притеснява и пътуването, че шефът ми кара доста бързо, а на мен хич не ми понася пътуване с кола. Знам, че заради мен ще кара по-спокойно, но дали ще издържа?
Но от друга страна искам да се видя с колегите си от всички офиси в страната и София, а пък някой от тях са готини. Уф, не знам и мъжът ми как ще се оправя 2 дни с Габи  Outta Joint

Вие нали нямаше да имате парти - заради бонусите?! Thinking
И аз до вчера трябваше да реша. Нашето парти ще е в Слънчев бряг (както знаеш  Wink), та на мен също не ми се пътува особено, но много искам да се видя с колегите, особено с тези от Бургас. В края на краищата се записах, с идеята, че, ако се чувствам зле или времето не е особено добро, просто няма да отида. За облеклото - в неделя си купих един черен потник от "Зара", много фино изплетен, тип туника, долната част е на малки плисенца. Стои много добре, смятам да съм с него и с черен панталон, а за цвят да сложа някакво по-ярко бижу.

wazse, дано всичко да е наред с бебетата след падането! Praynig

Мария_, трябва да се поровя, но мисля, че имам снимка на твоето момченце и Симона заедно от онази лудата среща в "България" преди години. Party

Днес и аз съм на ЖК, още не съм решила дали да откажа цитонамазката. Tired very nice, ти имаше ли прокървяване след това и изобщо как беше гинекологицние преглед пир д-р Тодорова?

Лек ден на всички и стискам палци на тези, които са на преглед днес!

# 83
  • Мнения: 3 211
chockolina, всички се изненадахме на покана за фирмено парти, те даже май в последния момент са решили и ще сме само нашата фирма, няма да има като друга година 1000човека, а само 300-350. На теб Слънчев бряг ти е по-близо, ама с тези завои, не знам Thinking
За облеклото аз си мислех да си търся отнякъде черна рокля с висока талия, ама въобще не ми се ходи по магазини.
Много беше внимателна Тодорова, друг път ми е била по-неприятна манипулацията. Не съм имала кървене  Peace Аз най-вече заради секрета се съгласих, че доста течение имам, но се оказа, че няма гъби и всичко е наред.

Ох, с тези кг какво ще правя, не знам. Въобще не ям много, а се чувствам напомпана отвсякъде. Снощи така ми се подуха ръцете и краката, не можех да си помръдна халката и съм решила вече да я свалям. Но пък снощи се чух с приятелка с термин на 9-10.03 и е качила досега 26кг Shocked и тя уж не ядяла кой знае колко много Tired Аз се моля максимум толкова да е докрая, надявам се и на по-малко.

# 84
  • София
  • Мнения: 5 079
sunny_777, Ч.Р.Д! Лека бременност с много щастливи и незабравими моменти, любов и щастие, и най - хубавия подарък напролет!


На всички притеснени мами, с "инциденти", болки и предстоящи прегледи стискам палци... Praynig

Утре и аз съм на жк и ми е малко свито, защото ще си кажат решителната дума дали мога да ходя на фирменото парти на 13 и 14... С много смесени чувства съм, хем ми се ходи, хем не смея да пътувам и ми е адски сдухано...
Днес моята фирма има и Дилърско парти(за клиенти), то ще е в сф в голям клуб, но пак не се наемам да ходя в блъсканицата и пушека. Всички колежки обсъждат тоалети, ходят на фризьор, маникюр и т.н., аз се чувствам напълно изолирана от тази суетня, защото съм в "особено положение"... Голяма радост е да си  preggo, но в същото време животът ти се обръща на 180 градуса и незнайно защо, това на моменти ме натъжава. Sad
Съжалявам, че ви мрънкам и аз, но наистина не ми е ден днес.
Дано всички имате по - ведро настроение от моето, много усмивки и положителни новини ви желая. Heart Eyes

# 85
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
Много ви благодаря момичета за милите пожелания.
Да ви кажа от седмица вече нямам телефон така че никой няма да ми се обади така че освен семейството и колегите само от вас получавам поздрави  Hug
very nice - ние също сме много стрелци. свекито е на 14 и кръсниците двамата са стрелци , баба бог да я прости че почина преди 2 месеца беше на 12, а пък майка ми е на 23.12 но е козирог . Въобще декември голям купон настава  Grinning . Даже и мъжо е Николай че има и никулден а аз празнувам утре на св.Сава  newsm68
Момичета пазете се какви са тия падания  Confused . На мен вчера ми се наложи да се кача в автобус обаче точно по обяд когато всички ученици от кварталите отиват на училище, такъв ад няма единствено гледах да си пазя коремчето да не отнесе някой лакът или да не падна, че и място не ми отсъпиха даже  Close
Гледам че момиченцата пак станаха повече  Laughing е няма лошо да има повече избор за нашите юнаци  Laughing
И ние ще имаме фирмено парти на 29.12 и аз ще ходя ама ние сме 10-15 човека , но обикновенно е забавно ,че и малкият вземам че обожава "танци-танци "

# 86
  • Мнения: 2 090
sunny_777,честит празник!Много здраве,щастие и любов!

                         


Аз днес видях моята мъъъъничка принцеса(всъщност доста е порастнала от последната ни среща) Heart Eyes.Както винаги с огромно вълнение я гледах на монитора как мърда newsm32,и размахва ръчички и краченца.Здравичка ми е напълно,пу-пу Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed,и размерите и са в нормите за съответната седмица.Новото,което видях днес са двете камери на сърчицето Heart Eyes,преди не ми ги е показвала докторката.

На всички с болежки и неразположения,бързо отминаване на всичко Hug,а на мамите на които предстоят срещи с бебешорчетата-само хубави емоции  bouquet




# 87
  • Мнения: 36
Здравейте, мили априлски мамчета  Simple Smile!!!
sunny_777, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и от мен. Желая ти здраве, че е най-важно! Както и безброй красиви, усмихнати мигове  bouquet. Човек се усмихва, когато е щастлив Hug!!!
Най-важното, за което наминах е това http://www.bgpetition.com/miachinstvo/index.html!!! Peace Peace Peace
Аз мисля да се възползвам от почти пролетното време  Wink. Желая на всички слънчев ден!
П.П. Нали знаете, че днес е Варвара  Wink, умната!!!

# 88
  • София/Люлин
  • Мнения: 61
sunny_777 Честит Рожден Ден! Пожелавам ти предимно здраве и всички твои мечти да станат реалност.  bouquet
 Жабче   и мен ме притесняват тези контракции, а съм на преглед чак другата седмица. Всеки ден имам стягане на корема, макар че пия редовно магнезий. Пиши какво са ти казали на прегледа и как са бебчетата.
very nice аз макар че не съм качила много килограми пак се чувствам страшно подута, но явно така ще е до април.
ol4eto нормално е да се чувстваш така, но все пак най-важно сега е бебчето и на него какво му харесва. Ще наваксване догодина.
Лек ден на всички. Hug

# 89
  • Мнения: 8
sunny_777 , Честит рожден ден !
Бъди много усмихната,щаслива и много обичана.
Пожелавам ти един незабравим празник с много ритничета за поздрав!

Общи условия

Активация на акаунт