Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 5 079
Момичета, днес сме пропуснали, че си имаме още една рожденичка. Embarassed

Атлантика, Ч.Р.Д и на теб! Нека всички твои мечти се сбъднат, много усмивки и настроение на днешния празничен ден!

# 91
ЗДРАВЕЙТЕ БЪДЕЩИ АПРИЛСКИ МАМИ И АЗ ЧАКАМ МОЕТО МОМИЧЕНЦЕ НА 09.04.2008Г.

# 92
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
Ихааа колко стрелци  Laughing
Честит рожден ден атлантика, бъди здрава и щастлива и на пролет едно хубаво и здраво бебе  Grinning
ето предложение за заглавие и от мен " Коледата наближава , нашето Априле шава"
После ще се постарая повече  Grinning

# 93
  • Мнения: 123
sunny_777, atlantica,  bdbaloni  Пожелавам ви много щастие и сладурски бебоци през април Grinning
Didka_132, честити госпожици newsm06. Нашият татко като разбра, че чакаме 2 моми реши, че в новата ни къща ще си построи една баня само за него, че иначе няма да може да се дорежда от толкова мадами Laughing
wazse, явно цялата случка е останала без лоши последствия Praynig. Сега почивай повече и най-важното не се притеснявай Hug
Жабче, да се похвалиш след прегледа колко са пораснали госпожичките.....по техните размери се ориентирам горе-долу колко са наште бухти Wink
ol4eto , нормално е да се чувстваш така като гледаш колежките си как се гласят за парти. Но все пак ти имаш по-големи удоволствия- да галиш коремчето, да получаваш ритничета, да избираш сладки бебешки дрешки... Ако имаше няколко бременни колежки, с които да обсъждате тези теми съм сигурна, че останалите щяха да са тъжни, че не са  preggo като теб. Hug

Иначе аз и моите 2 дами засега сме добре. Утре сме на ЖК- и дано всичко е наред Praynig. Прегледа при Дяволов мина добре. Ще ме наглежда от време на време. Каза, че вероятно ще ме приемат в болница, но по-натам. По неговите думи важното е да стигнем до 28-ма седмица, което за мен е 20-ти януари Praynig. А след това ще се молим за 34-та Praynig.
Лек ден на всички  newsm51

# 94
  • Мнения: 343
Благодаря за пожеланията. Невероятни сте момичета, при вас се зареждам с положителни емоции, е как иначе, та всички вие сте настроени положително, което веднага се отразява и на мен. Hug.

sunny_777 Честито и на теб, много здраве, щастие и прекрасно бебче на пролет.  bouquet

Дано тази положителна настройка ми помогне и днес при доктора, че от сутринт съм със кафяво зацапване и продължава. Отивам на преглед. Стискайте палци, че по телефона доки беше разтревожен.

# 95
  • Мнения: 494
Sunny,Атлантика, Честит да ви е рождения ден! newsm59Пожелавам ви само усмивки,щастие и много много здраве  bouquet

Wazse,недей така пада бе жена Hug Аз веднъж съм падала като малка по дупе на мокрите плочки в кухнята и болката още е помня. Нали сега всичко е наред при тебе?

Тази година ще изпусна нашето коледно парти,че нали сме в Бг, а пък то се провежда винаги след Нова година. Много ме е яд,защото винаги е ставал супер купон. На последния,колежката ми бразилка такъв лапденс направи на колегата. Той горкият си беше глътнал граматиката. И изобщо е голяма веселба.  

Момичета,аз вече питах,но никой не ми отговори  Crossing Arms,ама аз пак да питам: Можете ли да препоръчате лекар с 3 или 4 видеозон(Пловдив или София) при когото да имам шанс да си запазя час за януари?

Кенга,радвам се,че при вас всичко е добре,а мъжа ти ме изкефи. Знаи си човекът,какво го чака и взима мерки,супер!

# 96
  • София
  • Мнения: 5 079
Момичета,аз вече питах,но никой не ми отговори  Crossing Arms,ама аз пак да питам: Можете ли да препоръчате лекар с 3 или 4 видеозон(Пловдив или София) при когото да имам шанс да си запазя час за януари?

Мила, аз бих ти препоръчала д - р Врагалева в МЦ Фемина. Имат 3Д, прегледът е много приличен, фм със запис на диск е 70 лв. И предната бременност и сега останах много доволна от нея. И понеже не е "светило" като Димитров/а, за нея не се чака с месеци. Peace
http://www.mcfemina.com/

Атлантика, стискам палци да не е нещо тревожно...  Praynig Пиши после.

# 97
МАМИ КАК ДА РЕГИСТИРАМ И МОЕТО БЕБЧЕ КОЕТО ЧАКАМ ПРЕЗ АПРИЛ? newsm78

# 98
  • Мнения: 285
 Момичета благодаря за подкрепата Hug
Обадих се на доки и не беше много очарована като и казах ,довечера ще ходя до болницата да ме види стискайте палци , ще пиша като се прибера

# 99
  • Мнения: 494
Oлче,благодаря ти за бързия отговор  bouquet Най- вероятно ще се обърна към тях.

Wazse,ще стискаме палци,дано всичко е наред!

# 100
  • Мнения: 182
Зднавейте момичета!
Аз също да се пооплача,вече 2 вечери не мога да спя че моита мома е болна и се съдира да кашля през ноща,днес уж кашля по малко дано довечера да спи по спокоино!
Честито на рожденничките   newsm59 ,много здраве,щастие и и подаръка през април!
дими2002 трябва да пишеш лс на жабче за да те включи в списъка!
Kenga_ ще стигнеш 28 седмица и ще я подминеш, даже няма да усетиш как ще доиде и 36та  smile3521
Little-Big Girl я кажи какъв е този празник варвара  newsm12 че аз малко съм невежаАз забравих да пиша за коластрата-първия път имах още от 3-я месец,а сега от 5-я ама много рядко има капчица.

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 15:41 от desi054224

# 101
  • Мнения: 7 130
Атлантика,  smile3525 Съни,  newsm51. Бъдете живи, здрави и много щастливи!  nbirthday
 wazse,   fingerscrossed
Жабче, ще чакам отчет и от теб и твоите моми.  Hug
Little-Big Girl е писнала линк към подписката за едногодишното платено майчинство. Аз искам да отправя молба към вас да видите една различна тема. В първото мнение има препратка към петиция. Моля, нека се усмихнем заедно с дечицата със специални нужди и техните родители. Дано някой успее да ги чуе и види.

# 102
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 260
За двете ни рожденнички  Hug newsm59
Букет от нежни пожелания, дарила бих Ви с две ръце,
щастие и радост желая Ви от все сърце!
Живот и здраве, любов и дълги дни
и нека с рози е окичен живота Ви до старини!   bouquet Heart Eyes

# 103
  • София
  • Мнения: 231
Здравейте  мили бремелинки!  Hug И аз  ще  раждам през април и  ви чета с удоволствие. Смути ме само това,че доста  от вас  имат коластра.Аз не съм  имала досега.А и доки не ми е споменал,че може или трябва да имам.Болки имах в началото доста,но  в края на четвъртия месец  доки ми изписа магнезий и  поутихнаха.Имам болки само когато се претоварвам физически.Още не съм започнала  с покупките ,но съм набелязала  по-едрите неща.Пожелавам на всички Вас  много хубави моменти и   лека бременност!  Hug

# 104
  • Мнения: 110
Честит Рожден ден на двете ни рожденнички!!! Желая им лека бременост, много любов и най-големите подаръци на пролет!!!
Ние с бебчо сме добре, ходих на ФМ потвърдихме пола и всичко ни е наред Grinning.
Мара Подробната - аз ходих при доктор Янкова, техниката е много добра , като цяло съм доволна от прегледа - това е телефона 0895770717 преглежда в 14 поликлиника.
ol4e- горе главата радвай се на ритницити, които получаваш и на усмивката на Велизаркин и ние ще ходим на Коледно парти с рокли без гръб ,е не на това ,но на следващото -Коледи много, прегръщам те.  bouquet
Добре дошли на новите мами   bouquet
На тези които отиват на среща с малчовците , пожелавам сълзи от радост в очите им Grinning

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 15:59 от ola

Общи условия

Активация на акаунт