Мy Toys - В света на играчките !

  • 33 978
  • 773
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 898
Кимба,май се прави нова поръчка с мами от София.Виж последните страници в старата тема ако бързаш за Коледа.

# 16
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Поздрави на Танче за темичката, на ДесиХ2 за разясненията   bouquet
Днес пратих нещата на Мама Еличка и на Черито  Hug
Останаха няколко неща за майчета от Варна
Пускам днес втората поръчка  Peace

Хайде който ,каквото е получил да се похвалва ,само Марулка до сега се отчете  Hug

# 17
  • Варна
  • Мнения: 616
а какъв пощенски код пишете на регистрацията - като напиша 9000 и не ми го приема  newsm78

# 18
  • Мнения: 7 605
Деси, ве4е са ти превели   bouquet , но да си кажа и аz  Mr. Green  На дъската не може да се рисува, но има нарисувани цифри и др., които се появяват, когато драскаШ неЩо на мястото йм с маркера (дано ме раzбра   Crazy ) ...поне аz така го раzбирам, то и на несмки не е съвсем ясно обяснението  Crazy

# 19
  • Мнения: 2 122
Аз искам да помоля Мини като получи потвърждение на поръчката, в която съм включена, да каже, защото играчката, която най-много искаме, я пишат като изчерпана и ще бъде много жалко ако не я получим. Моля се да са ни пратили последната  Mr. Green

Марина, още сутринта писах, че в профила ми е потвърдено изпращането на поръчката без липси по нея
и двете поръчки, които направих са изпратени в пълния си вид
Поли също имаше притеснение за тяхната кухня, но и тя е изпратена, сега остава да чакаме да пристигнат  Grinning

/между другото и мейла с потвърждение пристигна  Peace/

# 20
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Тук съм, няма изпускане!
Танче, постарала си се!  bouquet

И за да не съм само с голия му запис, пускам снимка на кафеварката, която получих благодарения на Марианик  Hug


Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 16:41 от marulka_s

# 21
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 796
Коя кухня е изчерпана? Аз докаго реша кое да взема всичко ще се изчерпи Laughing

kalinikol ще се свържа на лични.

# 22
  • Мнения: 1 251
А без мен на къде! Hug Аз имам също днес потвърждение, че ми е пратена поръчката, която направих сама с дебитна карта Виза! Дано всичко ми хареса като дойде! И към получилите вече поръчките-айде момичета, ИСКАМЕ СНИМКИИИИ! newsm08

# 23
  • насън...
  • Мнения: 234
поздрави за темата момичета....страхотни сте...

леле, голям смях пада с този преводач...такива бисери има...Simple Smile

# 24
  • Мнения: 239

Търся някой от Бургас, с който да се комбинираме и да направим поръчка


Аз съм ЗА   Peaceсамо незнам как става хватката  Embarassed и не съм прочела всичко  Tired ,ако искаш ми пиши на лични.
 


И аз съм от Бургас, но още се кумя Rolling Eyes, дали да се присъединя към вас, или да пускам сама поръчка, че съм решила да изкупя първата 1/3 от сайта Joy! Ще ви следя, пък ще му мисля newsm78!


Поздравления и благодарности за темата - възхищавам  ви се на отзивчивостта и готовността винаги да помогнете newsm51!
Успех newsm10!

# 25
  • Мнения: 3 211
Може да се добави в първия пост кои карти Виза Електрон (на кои банки) стават.
Аз имам въпрос към Биба Спароу и Татяна: правят ли в този сайт такива големи намаления като всички европ.магазини и кога? Януари има ли?

# 26
  • Мнения: 4 155
Хайде и аз в новата тема. Но си слагам бан за пазаруване. Докато не пуснат големите намаления след Коледа и януари.
А за преводача - превежда хъркам на бебешките залъгалки. Сигурно се има предвид дрънкам. Не знам.

# 27
  • Мнения: 1 196
И аз при вас. За Танчето   bouquet

# 28
  • Мнения: 678
marulka_s - кафемашинката изглежда много сладка
ще има да пиете кефенце....... Grinning
да ви е вкусно

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 443
То и аз за следновогодишни намаления си мислех дали има,по-точно има ли намаление на вече намалени стоки  newsm78 Ще видим.А иначе преводача е жесток-една гаща плява  Mr. Green ама пак е по-добре от "моя немски".
Само не разбрах тези шаблони намират ли се у нас и на каква цена-в смисъл,заслужава ли си да поръчвам оттук?

Общи условия

Активация на акаунт