майки на деца в 4-ти клас в 138 или 31 СУЧЕМ в София

  • 7 020
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 958
говоря за 31 сучем .много добро училиште е .
Ами радвам се Laughing
От първи до четвърти-да, после от пети клас-някъде другаде, мое мнение Peace

# 16
  • Мнения: 349
Може би си права, но къде другаде?Къде ситуацията е различна(освен в СМГ)?

# 17
  • Мнения: 2
ной-добрата учителка на начлния курс е г-жа Милена Карагрошева .Моето дете учи при нея и аз съм много доволна .

Не бих казала така. Зависи от много неща. Не е добър учител, който търси само грешките на децата и всичко което прави е, за да се "докара" пред директорката. Добър учител е този, при когото децата се  чувстват добре, не само когато им се преподава, но и когато разговарят, играят, хранят се, пътуват и т.н.
Не тръгвайте с "голяма кошница на прехвалени ягоди" , може и да се разочаровате.
Горенаписаното важи за всички начални учители в 31, без излкючение. !!!!! Sunglasses

# 18
  • София
  • Мнения: 360
Цитат
От първи до четвърти-да, после от пети клас-някъде другаде, мое мнение

Гимназията е много зле! Казвам го от опит!

# 19
  • Мнения: 976
     Това, че търсите добър учител за първолак е чудесно, но в 31 СУЧЕМ нямат практика /или поне когато ние кандидатствахме преди 4 години за 1 клас/ да приемат желания или предпочитения за учител, определят ги те - уж с идеята деца от една детска градина да са заедно в един клас, но при нас нямаше такова нещо. Във всеки случай в заявлението не приемаха изразяване на предпочитания. Като цяло до 4 клас 31-во е като всички останали - ако случите на добър учител, добре, ако не... След това много се престарават в изискванията и претенциите за базово и елитно училище, затова аз лично премествам човечето в по-спокойно училище, защото програмата за прогимназията и учебниците са подготвени сякаш от Кириак Стефчов, ако си спомняте Вазовите Радини вълнения...

# 20
  • Мнения: 2
Добрите учители в 31 СУЧЕМ са само, подчертавам САМО в начален курс. Там наистина се работи къртовски с децата, има отношение- специално към всяко дете, професионално се подхожда към проблемите, твори се..... След 4 клас е пълен погром, с извинение. Симулация и маркиране на дейност. Да не коментираме г-жа Карагрошева като ,,професионалист", защото имам лични впечатления и твърдя, че умее отлично да се презентира, но работата и съвсем не е на ниво, даже бих казала- посредствена подготовка, посредствена дисциплина. Но че може да представя нещата в отлична светлина за себе си в това спор няма! Успех! Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 537
Ако имате лични впечатления, моля дайте малко информация за началните учители, които през септември 2014 поемат 1 клас в 31 СУЧЕМ. Според сайта на училището сега 4 клас водят Диана Манчева, Милена Карагрошева, Тодор Пенев и Паола Върбанчовска. Г-н Пенев мисля, че е пред пенсия, така че вероятно ще определят друг класен за първолаците.

# 22
  • Мнения: 2
Две близки имат деца при М. Карагрошева в 31 СУЧЕМ. Чакат с нетърпение да завършат и да се махнат. Нищо няма да казвам. Като видите лицето и- всичко ще ви стане ясно: ЗЛОБА, ПРИТВОРСТВО И НЕИСКРЕНОСТ! ТОВА Е! Само големи думи, думи и думи ......+ студена усмивка и ледено изражение!

Общи условия

Активация на акаунт