моя доктор казва че 156см.височина трябва секцио????

  • 3 333
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 336
Според мен иска парички твоя лекар ... Но пък си помисли все пак - ако бебчето ти е голямо и си и с тесен таз може и да е прав.

# 16
  • Мнения: 1 372
Не е причина за назначаване на секцио. Свекърва ми е 1.50 м и е родила две деца по нормален начин. Според мен това е поредния опит на лекарите да назначат секцио, за да може да се плати.
Консултирай се и с други специалисти. Искай нормално раждане. Ако се наложи секцио така или иначе ще ти го направят и в процеса на раждането, така че нищо не губиш.

# 17
  • Мнения: 1 219
Ръста не е показание за секцио  Peace

И аз мисля така.
Peace 

# 18
  • Мнения: 700
Поредната глупост, която чувам. Какво ли още ще се измисли, за да се манипулират жените да раждат секцио.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 035
Като е казал, че си дребна да не е имал предвид като цяло, т.е. че и тазът ти е тесен, защото само ръста ми се струва малко несериозно newsm78

# 20
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Поредната пълна дивотия! Много са изобретателни в опитите си да си спестят по-продължителни асистирания при естественото раждане. Секциото е чиста работа - 40 минути труд и това е, защо да си губят времето по 12 часа да помагат за неоперативно.  #2gunfire   

И аз през какви ли не изнудвания минах за секцио.
Търси си правата! Ако не искаш операция, не се оставяй да те манипулират! Операция винаги може да се направи, ако наистина възникне нужда в хода на раждане.
Успех.

# 21
  • Мнения: 422
аз съм 158 и родих нормално,не мисля 4е трябва-зву4и налудни4ево

# 22
  • Мнения: 1 674
Според мен иска парички твоя лекар ...
Да си дойдем на думата. Wink

# 23
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 779
Според мен иска парички твоя лекар ...
Да си дойдем на думата. Wink
Wink

# 24
  • Мнения: 406
То и при нормално раждане пак искат пари  #2gunfire Аз съм 160 и съм с две нормални раждания  Peace

# 25
  • Мнения: 770
Не мисля, че височината е фактор за раждане със секцио. Защо не се консултираш с друг доктор?

# 26
  • Мнения: 1 080
Майка ми е 150, а аз съм се родила нормално - 4,300 кг. без никакви шевове даже - споко!!!

# 27
  • Мнения: 298
Поредната глупост, която чувам. Какво ли още ще се измисли, за да се манипулират жените да раждат секцио.

И да изкарат някой лев горница.Като че ли иначе не си ги вземат. newsm78
Консултирай се и с друг АГ.

# 28
  • Мнения: 544
А бабите ни едно време все нормално са си раждали, и през ум не им е минавало, че са ниски.
Това поведение на лекарите не е нито професионално, нито хуманно. За мен си е изнудване.

# 29
  • Мнения: 236
Поредната глупост, която чувам. Какво ли още ще се измисли, за да се манипулират жените да раждат секцио.

И да изкарат някой лев горница.Като че ли иначе не си ги вземат. newsm78
Консултирай се и с друг АГ.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт