На АГ преглед с мъжа

  • 5 337
  • 118
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 948
Може, разбира се! Hug
През цялата си бременност ходих на прегледи с мъжа ми.

# 106
  • Мнения: 961
И секс само през дупката в юргана! Naughty Аааа!  Mr. Green

# 107
  • Мнения: 3 818
И секс само през дупката в юргана! Naughty Аааа!  Mr. Green

 Joy

Подигравайте се вие, но мои приятелки наистина бяха сериозно шокирани от факта, че мъжът ми присъства на подобни прегледи.  Което винаги ме е изпълвало с изумление - защо подчертано медицински неща, свързани с половата система, се приемат по такъв начин. Ако отидете заедно да ти бръкнат в носа примерно, едва ли ще има нещо притеснително. Вагиналният ехограф обаче се приема за нещо строго интимно. Все едно мъжът не е бил на същото място преди това hahaha

На авторката на темата й пожелавам да бъдете на всички прегледи заедно, това ще бъде едно незабравимо преживяване за вас, за което ще си спомняте с голяма радост по-късно Simple Smile.

# 108
  • Мнения: 961
Аз това жената или пък и двамата с мъжа да не се чувстват комфортно на подобен преглед, го приемам! Виж, хич не мога да приема АГ доктор да каже нещо от рода "Влизането на съпрузи строго забранено  Crossing Arms !"

# 109
  • Мнения: 165
Няма проблем, стига на мъжа ти да не му е неприятно. Първият преглед е възможно да е с вагинален ехограф, при което си си на магарето.

Моят първи преглед беше със вагинален ехограф, мъжа ми беше с мен но не бях на магарето а на кушетка(или както се казва мястото на което се прави видеозона).Ама все пак не се видя нищо по различно от това което е виждал и в къщи.Но мога да ти кажа че той мен изобщо не ме и погледна а си гледаше към монитора с интерес.Така че грабвай го за ушите и отивайте да гледате бебето.Това са само хубави моменти.

# 110
  • Мнения: 3 376
Мъжа ми идваше на всеки преглед и се вълнуваше повече от мен Laughing

После обсъждахме заедно това което сме видели,какво е казал доктора и т.н.
Държах да е част от всичко това,а и той много настояваше да идва.

Смятам,че не трябва да им спестяваме тези удоволствия на мъжете.
Най-вече след като се роди бебето-пелени,дундуркане,ставане през ноща и т.н.
Все пак детето има двама родители.

# 111
  • Мнения: 165
Мъжа ми идваше на всеки преглед и се вълнуваше повече от мен Laughing

И това е вярно.

# 112
  • Мнения: 16
Зависи двамата как го приемат. Моя мъж е влизал с мен 2-3 пъти (единия беше преглед на магарето с ввагинален ехограф). Няколко пъти е чакал отпред, а понкога не идва. Но това не означава, че не се вълнува, че не се радва на корема ми и т.н.
Предложиха му да присъства на раждането, но и двамата сме категорично против. Но това не означава, че не подкрепям тези които искат да присъстват.
Според мен трябва Вие да си прецените как ви е комфортно. Иначе доктора не би трябвало да има нищо против.
Лека бременност...

# 113
  • Мнения: 2 013
И секс само през дупката в юргана! Naughty Аааа!  Mr. Green

 Joy

Подигравайте се вие, но мои приятелки наистина бяха сериозно шокирани от факта, че мъжът ми присъства на подобни прегледи.  Което винаги ме е изпълвало с изумление - защо подчертано медицински неща, свързани с половата система, се приемат по такъв начин. Ако отидете заедно да ти бръкнат в носа примерно, едва ли ще има нещо притеснително. Вагиналният ехограф обаче се приема за нещо строго интимно. Все едно мъжът не е бил на същото място преди това hahaha

На авторката на темата й пожелавам да бъдете на всички прегледи заедно, това ще бъде едно незабравимо преживяване за вас, за което ще си спомняте с голяма радост по-късно Simple Smile.

Подкрепям изказването!

# 114
  • Мнения: 3 092
Moже , разбира се .
И моят присъстваше  Simple Smile

# 115
  • Мнения: 80
Естествено, че може.
Моят идва когато е свободен и много се вълнува.

# 116
  • Мнения: 711
Абсолютно на всички прегледи сме ходили заедно. Той не отделяше поглед от видеозона.  Peace

# 117
  • Мнения: 961
Разбира се, че може.  Peace

# 118
  • Мнения: 155
Моят понеже работи до ранния следобяд винаги идва с мен, чак доки ме попита веднъж защо го мъкна всеки път. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт