На АГ преглед с мъжа

  • 5 331
  • 118
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 713
Ходехме и двамата като бях бременна! На редовните прегледи както се случи ходим Peace

# 61
  • Мнения: 27 524
Изобщо не виждам каква работа има мъж при гинеколог, без значение, че прегледа е с коремен УЗ.
 Нито в родилна зала.

Въпрос на разбирания  Simple Smile

# 62
  • Мнения: 5 391
Моят мъж влиза винаги с мен, бременна, не бременна.

# 63
И ние при първата ми бременност винаги заедно ходихме на преглед. Искахме той да присъства и при раждането, но му се отърва, защото ми се случи секцио по спешност (бебето се оказа с лицево предлежание). Нямам по-голям приятел от мъжа ми.

# 64
  • София
  • Мнения: 3 064
На коремен УЗ винаги е идвал с мен. На магарето предпочитам да не ме гледа, от какъв зор. За раждането е друга тема, там би ми бил опора.

# 65
  • Мнения: 4 784
Винаги присъства, с изключение на прегледите на магарето.

# 66
  • Мнения: 207
Ама разбира се, че може  Hug Нали и той е взимал участие в правенето, та сега поне да види резултата  Mr. Green

# 67
  • София
  • Мнения: 5 079
Да, защо не? Винаги е влизал с мен, като изключим вагиналния уз, и другото "бъркане".

# 68
  • BG
  • Мнения: 2 217
Зависи от лекаря - би трябвало да попиташ, но по принцип не би трябвало да е проблем. Моя мъж ме чакаше навън когато прегледите бяха вагинални и до мен когато бях на ултразвук.  Peace

# 69
  • Временно
  • Мнения: 788
Моят мъж си влизаше с мен през цялата бременност,че и после на контролните прегледи. Peace

# 70
  • София
  • Мнения: 3 835
Моят мъж винаги и при всички прегледи докато бях бременна е влизал с мен  Simple Smile Според мен няма проблем  Peace

И аз така  Peace.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Разбира се,че може да влезе.Все пак ако си бременна и той се вълнува.Моят винаги беше с мен.

# 72
  • Мнения: 641
На мен какво ми се случи онзи ден да ви разправям:Бях на гинеколог за да види как е бебка,обаче му казах,че имам едно течение...и той поиска да вземе секрет за да го изследва.Мъжът ми както обикновено беше с мен и аз му викам да излезе,че ми е неудобно да се клеча там пред очите му,а той ми вика:"Ти пък...каква си такава точно от мен да те е срам дето съм те виждал във всички пози".Онемях,а доктора прихна да се смее.Така и ни излее от кабинета де,а после ми вика:"Абе болеше ли ти това дето ти го правиха".

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Исках да питам може ли да се влиза на АГ преглед с мъжа? Питам ,защото моят мъж иска да влезне с мен, тъй като се вълнуваме и очакваме да ни потвърди лекарят, че съм бременна Praynig
Ако ще те гледат само на видеозон да ама иначе кофти

А като си вдигаш краката пред мъжа ти не ти ли е кофти??? newsm78
Интересно разсъждение имаш. Колкото ще се вълнува тя - толкова и бъдещият татко. Аз също ходя с моят мъж - винаги когато той има възможност

# 74
  • Мнения: 5 026
Влизала съм с моя мъж, но само когато са гледали бебо на видеозон. Иначе съм против, пък и той не е навит  Wink

Общи условия

Активация на акаунт