Жена ми се влюби отново в голямата си любов

  • 14 963
  • 226
  •   1
Отговори
# 180
  • Варна
  • Мнения: 3 953
[Да и аз мисля така.   Не изключвам  и разговор с него.  Както и с нейните родители.
Изкажи я на техните, ха така, нека те да и берат срама  Wink

# 181
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3

Не прави скандал, говори с нея по нормален начин, не сърдито, не обвиняващо, говори с нея нормално, не и се моли, не плачи, не падай на колене, не показвай слабост.
Просто и обясни как виждаш нещата, без излишни емоции, които могат да имат обратен ефект.


Точно така мисля да направя след един месец.  Дотогава ще опитам други варианти.
Ти как мислиш защо вече два дена никой не дава отговор на въпроса ми : Поради какви причини тя би трябвало да спре да го обича след като разбере че аз знам. Не виждам логика в това :
аз незнам - тя го обича. 
аз знам - спира да го обича или почва да охладнява.
Не ми се вярва че като е таила 12 години чувства  за половин час разговор
тия чувсва ще изчезнат или намалеят.  Защо?  Защото ще разбере че знам??? Струва ми се наивно да се надявам на токова развитие на нещата.

Това е една от причините които ме спира да говоря с нея сега.
 

След 12 години чувства както казваш, какво ще се промени за eдин месец ?!
С какво ще е различно положението след един месец ?!
Не отлагай, колкото и да е тривиално - по-добре ужасен край, отколкото ужас без край.
И не намесвай в никаъв случай родители, деца, любовници или каквито и да е други хора във вашите отношения, ще станеш смешен ако постъпиш така, вярвай ми.

# 182
  • Мнения: 1 455
А ти сигурен ли си ,че обичаш тази жена?
Имам чувството,че Егото в теб надделява и просто те е страх да загубиш,затова е и това унижение....Аз тук в цялата история не усетих тази любов за която говориш....

# 183
  • Мнения: 681
Конкурирай се с този мъж по всякакъв начин.
Измисли го сам,след като познаваш жена си.
Ако има някакъв начин тя да се върне при теб,това може да стане  от само себе си,без насилие,но и дай
 да разбере,че Ти си по-добрият! Naughty
 Не очаквай резултата да е мигновен....прави го заради себе си.
Не бързай,за да не се изнервиш и да допуснеш грешки!

Успех!

# 184
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Няма и да видиш логика. Нищо няма да се промени, ако тя разбере че знаеш! Не се трови излишно. Продължавам да твърдя, че има нещо, което ти не и даваш- отношение, изразяване, споделяне...щом се виждат толкова рядко, връзката им не е сексуална и аз лично много бих се притеснила от това.

# 185
  • Мнения: 1 942
Не ми се вярва че като е таила 12 години чувства  за половин час разговор
тия чувсва ще изчезнат или намалеят.  Защо?  Защото ще разбере че знам???

Ние/Вие сме големи хора. Налага се често да правим неща които не са ни присърце. Това е цената да пораснеш - да вземаш мъдри решения съобразени и с хората, които обичаш. Говори с нея, не виждам какво чакаш! Да се задълбочат нещата? И как разбра, че и е голямата любов и винаги ще го обича. Тия неща само по филмите май ги има .... 

# 186
  • Мнения: 90
Може да звучи глупаво, но се опитай и ти да се развличаш, да излизаш с някой вечер.Ако  тя изпита страх или ревност значи не иска и не е готова да загуби семейството си. Тогава тя сама ще те попита и ти ще и поставиш твойте условия. Не ставай жертва. За нея така е супер мъж вързан и любовник за задоволяване на самочувствието. Като види че съпруга и не е вързан ще изтрезнее, най-малкото защото на любовника едва ли му се гледат чужди деца и тя това го знае.      

# 187
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Има и друг вариант - като го няма него, тя само да се радва, че ще има повече време да чати с другия и никой няма да я прекъсва...

# 188
  • Пловдив
  • Мнения: 3 746
Авторе, четох, четох, някъде прескачах, но все си мисля че съпругата ти обича теб, а ползва конкуренцията за разтуха...почивка...
Противно на повечето съветващи аз бих писала да си в изчаквателна позиция, но през това време да си безупречен съпруг. Болката вече си я поел. Наясно си. В подобен момент и да има раздяла, ще си оценен след време, но няма да си досадния, мрънкащ къщовник.

P.S Конкуренция. Не се знае кой е по-добрия в нейните незадоволени от емоция, вероятно, очи.

# 189
  • Мнения: 1 942
А и още нещо - нагледала съм се на патологични ревнивци и съпрузи виждащи "любовници" във всеки храст, че и твърдящи че имат доказателства. Трънки! Мисли си с главата и не се вкарвай сам в някакъв филм ... това хормоните и на мъжете могат да въртят кофти номера.

# 190
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
Има и друг вариант - като го няма него, тя само да се радва, че ще има повече време да чати с другия и никой няма да я прекъсва...

       Прав си, първите няколко пъти ще е доволна, че е на спокойствие. Ама ако той се прибира спокоен и усмихнат, не разказва къде и как е минала вечерта, а само се усмихва доволно... Едва ли има жена, която да е супер щастлива, когато съпруга и се забавлява без нея. А пък ако се усъмни, че има съперница...  Twisted Evil

# 191
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Мляко с нес, да - вероятно е така, права си.
А и с този подпис, смея ли да напиша друго ?!  Rolling Eyes Sunglasses Laughing

# 192
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 709
И аз така си мисля.
И ако и тогава й е шапка на тояга, значи няма смисъл.

# 193
  • Мнения: 2 723
Aз съм поразена  Shocked
Ако темата беше пусната от жена, щяхте една през друга да и давате акъл как да му събере багажа на нещастника и да го изхвърли на секундата...
Ама нали е мъж... нещата стоят по-иначе, или се правите на интересни и разбиращи???
Аман от лицемерие Tired

Мъжете не могат да изневеряват, но жените трябва да бъдат изчакани търпеливо да им мине  Sick

# 194
  • Мнения: 378
Цитат
Не изключвам  и разговор с него.  Както и с нейните родители.

 Shocked Съвземи се, бе човек!!!
С това изречение започвам да се съмнявам че темата е истина. Мъж ,който се занимава с бойни изкуства, абсурд, освен, ако с този спорт не си искал да се справиш с огромни комплекси. Или ударите в главата са ти дошли в повече. newsm78
Извинявай за грубия тон, ама в момента наистина имаш нужда да те цапардоса някой и то здраво!
Има има такива мъже аз познавам един такъв с автора са като две капки вода.

Общи условия

Активация на акаунт