Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте,
Предстои ми да запиша шофьорски курсове в София и се чудя къде да ги запиша. Четох в предишните теми, но тъй като те са по-стари, пиша тук. Момиче съм и нямам кола, на която да се упражнявам, затова ми е важно инструкторът да е добър и да обяснява SmileYum

# 1
Школа Тони Петров Гео Милев!!!! Мъж и жена са,жената води теорията а инструктор ...много добър и търпелив,щом аз успях признавам ги,идеята им е действително да изкарват добри курсисти:))

# 2
  • Young and beautiful.
Спийд 7, в южните райони и центъра, Краси се казва инструкторът и е страхотен човек ❤️ препоръчвам с 2 ръце

# 3
  • софия
Владимир Йорданов той е най добрият инструктор в София.Изключително спокоен и точен човек.https://avtokurs.alle.bg/

# 4
Все още не съм решила, трябва да звънна на тези школи и да реша Simple Smile

# 5
Все още не съм решила, трябва да звънна на тези школи и да реша Simple Smile

Ясно.
Наистина никак не е лесен избора.

За ж.к. Хаджи Димитър някой да препоръча инструктор?

Последна редакция: чт, 13 юни 2019, 09:37 от AnMary

# 6
Мисля дя запиша курса при Владимир Йорданов.

# 7
Здравейте!
Синът ми има навършени 17 години и 9 месеца и сега зор да запише книжка.
Шофира автоматик, разбира се не в населено място.
Интересуват ме мнения за добри автошколи в София!
Благодаря предварително , очаквам вашите предложения и мнения!

# 8
  • Young and beautiful.
Спийд 7, имат и автоматик.
И за да бъдете истински отговорна майка, не му разрешавайте да шофира без книжка. За негово добро е.

# 9
Само не го записвайте на евтините шофьорски курсове,че са голямо прецакване.Евтини цени ,но късат поне 5 пъти и като платиш по 180 лв за всяко късане  и ти излиза към 1500 лв.Като искаш да си сигурна на какъв инструктор ще попаднеш  изискай лична среща и виж какъв човек ще обучава детето ти.Добри инструктори почти няма ,повечето са изкуфели невротизирани старци.Звъниш и още по телефона може да ги познаеш,ако вдигне секретарка значи голяма фирма инструкторите не стават , бягай далече.Когато ти вдигне инструктро задължително питаш вие ли ще ме обучавате и искаш среща.Виждаш човека и си преценяваш.Добрите инструктори графика им е запълнен месеци напред и не е лесно да започнеш веднага,но поне получаваш добри шофьорски умения и не те стресират по време на обучението.

# 10
  • София
Здравейте!
 Аз искам да препоръчам с две ръце моя инструктор. И да подкрепя предния пост, че не трябва да се вярва на ниските цени за курсове. Имайте предвид, че тук важи с пълна сила - "евтиното, излиза скъпо".

Моят инсттруктор е един зключително мил и добър човек и невероятен професионалист със страшно много опит зад гърба си.

Нямаше въпрос на който да не ми е отговорил, винаги се е съобразявал с мен. В началото го помолих да караме на полигон или по-скоро на безлюдни и удобни места, докато свикна с предавки, скорост. И така излезнахме сред другите коли когато се почувствах готова и малко по-уверена. Допусках грешки - понякога малоумни, но един път не ми е повишил тон и не ми се е скарал, изключително благ човек. Отношението е много важно!
 Изкарах курсовете при него точно преди година.
Казва се Добрин Добрев. Ето тук можете да видите повече информация: http://www.dobrev-instruktor.free.bg/

Пожелавам късмет на всеки, на когото му предстоят.

# 11
Само не го записвайте на евтините шофьорски курсове,че са голямо прецакване.Евтини цени ,но късат поне 5 пъти и като платиш по 180 лв за всяко късане  и ти излиза към 1500 лв.Като искаш да си сигурна на какъв инструктор ще попаднеш  изискай лична среща и виж какъв човек ще обучава детето ти.Добри инструктори почти няма ,повечето са изкуфели невротизирани старци.Звъниш и още по телефона може да ги познаеш,ако вдигне секретарка значи голяма фирма инструкторите не стават , бягай далече.Когато ти вдигне инструктро задължително питаш вие ли ще ме обучавате и искаш среща.Виждаш човека и си преценяваш.Добрите инструктори графика им е запълнен месеци напред и не е лесно да започнеш веднага,но поне получаваш добри шофьорски умения и не те стресират по време на обучението.
Хубави съвети, ама с някои неща не мога да се съглася. Да, евтиното излиза скъпо. Чак да няма добри инструктори не мога да се съглася, пък и са притиснати от времето, имат само 30ч да покажат нещо, а курсиста трябва и да се научи за това време. А това с големите школи и секретарката не е реално направо. Явно тук нещата са различни спрямо другите бизнеси, и инструктора трябва да е счетоводител, секретар, санитар, фокусник. И е лошо да има различни хора, които се занимават с 1 основна задача.
Не знам, човек с добри шофьорски умения след 30 часа леко каране в контролирана среда и там едни 100-200 страници леко четиво под формата на правилник. Но да, основни и важни неща могат да се научат за това време.

# 12
Владимир Йорданов той е най добрият инструктор в София.Изключително спокоен и точен човек.https://avtokurs.alle.bg/

Как преподава? Тъй като не съм шофира никога се надявам че е спокоен и предразполага.

# 13

Цена на обучението?

Общи условия

Активация на акаунт