Моето мнение за Шейново...

  • 1 702
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 647
Казвайте, казвайте, че тъкмо се навих този път там да раждам. А, пък сега един от най-големите ми кошмари- хлебарките. #2gunfire #Cussing out Embarassed

Спокойно! За мен Шейново е най-добрата болница. А и не виждам как ще е мизерия, при положение, че болницата е ремонтирана,персоналът е страхотен. Да не си мислите, че в частните болници е по-добре?Всичките ми приятелки родиха там и една няма, която да се е оплакала. Но както някой е писал по-горе крайни мнения винаги ще има.

Последна редакция: чт, 21 юли 2005, 13:14 от Hot Chic

# 16
  • Мнения: 5 647
Такива теми във форума както се казва "с кош да ги ринеш"  Laughing

Дали е хубаво в Шейново или не, факт е (погледнете всички официални статистики), че това е болницата в България с най-много раждания от 5 години насам. Какво повече да кажа, фактите сами говорят и като имате предвид, че от 2-3 години всичко се ремонтира, обновява, вкарват се нови апаратури и т.н.... Hug

  202uu  202uu  202uu  202uu  202uu  202uu
След написаното от теб няма какво да добавя!

# 17
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
И аз нямам лоши спомени от там. Раждах без уговорка, стаята беше чиста и хлебарки не съм видяла.

# 18
  • Мнения: X
Съжалявам за преживяното, но аз също раждах там преди 10 месеца и съм много доволна. Никакви хлебарки, за които така се пише не съм видяла, но и да съм - хлебарки се появяват и вкъщи понякога, камо ли в болница с толкова много персонал, подземия и храна. Отношението на лекари и акушерки беше добро, стаите бяха чисти, чаршафите също, при това бяха в много приятни десени.

Нищо лично нямам към теб, но има много майки, които очакват супер отношение и лукс, все пак не сме си вкъщи, а и раждането си е малко или много трудна работа, много често си изнервен и чувствителен повече от обикновено. Така, че колкото майки, толкова мнения, но безспорният факт е, че Шейново е родилен дом номер едно в  продължение на дълги години, коео говори достатъчно.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 958
......................................... Така, че колкото майки, толкова мнения, но безспорният факт е, че Шейново е родилен дом номер едно в  продължение на дълги години, коео говори достатъчно.

И аз нямам лоши спомени от там. Раждах без уговорка, стаята беше чиста и хлебарки не съм видяла.

Подкрепям напълно!

Съжалявам за неприятните  изживявания и лоши спомени ,които е оставило Шейново при някои майки.Но повечето са доволни,сред които съм и аз Grinning

Последна редакция: чт, 21 юли 2005, 14:05 от StaM

# 20
  • Мнения: 1 520
аз родих там но преди ремонта
бях на 3тия етаж навсякъде беше идеално чисто
мойта стая я миеха по 3пъти на ден,една буболечка не съм видяла нито по коридорите нито никъде
а акушерките бяха повече от мили,ставаше ми неудобно даже
абе мнения колкото искаш
важното е че вие с бебо сте добре:)

Същото. Бих подкрепила това мнение. Но в крайна сметка истории много, всеки може да разкаже нещо различно. Добре, че всичко по раждането е минало ОК.

# 21
  • Мнения: 5 228
Аз лежах три пъти в Шейново, докато бях бременна, там родих, и пак там бих раждала - лекарите са едни от най-добрите, бях във ВИП-а, където обстановката е повече от прилична. Бебка също не е имала стафилококова инфекция, слава Богу. Благодарение на лекарите там успях да си износя бебето, така че винаги ще съм им благодарна.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
  И аз съм много доволна от Шейново. Беба се роди 2050 кг и постояхме 9 дена там. С изключение на тоалетната+баня нямам други забележки. Имаше и добри, и не толкова добри акушерки, но аз очаквах да е много по-зле. Иначе бягах да се къпя в нас/в двата часа между кърменето/. Особено съм благодарна на неонатолозите/може би най-добрите в БГ/ и на две акушерки, които ми помогнаха да започнем успешното кърмене...Не бих се замисляла ако трябва да раждам пак...

Общи условия

Активация на акаунт