Австрия 25 - Пунш и коледни сладки за всички патенца и патки :D

  • 19 996
  • 279
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 580
Аз се учудвам, че в България така са избързали с птичия грип и не се придържат към интернационалният стандарт - да пускат такива новини, като започне да се задава пролетта и да ми броят умрели лебеди из блатата...  Rolling Eyes

Специална рецепта за пуйчо нямам, всяка година е по нова рецепта, но основните неща са едни и същи. Утре съм си в къщи, ще се поразтърся и ще ви я напиша.

Клементина, мерси за линка, тъкмо детенце искаше да му направя утре Братапфел  Wink много хубави неща има на страницата, ти доволна ли си общо взето от това как стават рецептите?

Аз тази вечер нещо не съм на кеф, май ми втръсна всяка събота и неделя да вися на пуншщанда в това забутано село - за нищо друго не остава време  wait

# 241
  • Мнения: 39
Sorry 4e pi6a tama ama lubimiq preinstalira P.C. i ne mi e go e donapravil o6e  Crossing Arms
I pri nas podarucite satanaha neprebroimi.No toi ve4e si polu4i pove4eto. :peace:Ostavih 4 za pod elfata i edin za partito.(ot nas,ot baba i dqdo,ot prababa i pradqdo,ot priqteli na sem.) A za partito sum mu vzela pak samolet  ooooh! Imame ve4e 3 samoleto i 4 hilikoptera.Tova sa mu lubimite igra4ki  Rolling Eyes i knigi na tazi tema.
Usmivke ma6inata mi e marka lervia
Mene tova vreme ne me depresira.smile3533 4akam snega s neturpenie,4e 6te hodq s golemiq na ski. Za purvi put za nega  Peace Podarih mu ve4e kaska i obuvki.
aide dotlitam  afwitch

# 242
  • Мнения: 957
При нас е поредната хорор-неделя.  Винаги в неделя се мрънка и се реве най-много. На Даниел май започнаха да му излизат и долните кучешки зъби. Снощи беше нещо като балон, спа 2 часа, после ревна, последва entlüften ( мощно изпускане на газове), после 30тина минути сън и пак същата история, и пак, и пак... Не ми го побира мозъка от къде успя да събере толкова много въздух в себе си. Започвам да свързвам газовете със зъби. Освен газове имаше и още има температура и кашлица. Снощи по едно време, вече не зная колко часа е било се задави и като го вдигнах ме оповръща. Страшен кошмар. Пърдя до сутринта горе долу през половин час. Имам чувството, че кашлицата не беше от гърло, а от това , че имаше страшно много газове, които притискат стомаха и го давят. Като легне кашли , като го изправя спира. Като се изпръцка пак спира за известно време, докато се събере следващата порция газове. Сутринта като се събуди дръпна около час и половина отчаян рев. Май венците го боляха, защото ръцете му бяха все в устата. Да низникнат и тия двата зъба, че да има малко спокойствие!!!

# 243
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Добро утро!

Ако има желаещи, моля заповядайте   food010  food010  food010
И не се бутайте  Naughty, има за всички  Laughing

Уомбатче    action032
Не знам какво да ти кажа, за да те успокоя, но много съжалявам, че отново сте прекарали тежка и безсънна нощ  Cry
Пожелавам ви скоро да се отървете от всички болести и гадории и най-накрая да имате спокойствие! Цункай Бомбю от мен!

За подаръците ви питах, не защото ме интересува кой какво точно  е купил, а ми беше интересно специално за партито какви подаръци сте предвидили.  Лично аз съм решила на събирането Тали да получи нещо по-дребно, пък останалите подаръци да си ги намери на Коледа под елхата.

Желая ви лек и спокоен ден!   bouquet

# 244
  • Мнения: 343
добро утро,

жени
моите 2ма ще получат това на партито
http://www.playmobil.de/on/demandware.store/Sites-DE-Site/de_DE/ … mp;cgid=1%2e2%2e3
http://www.playmobil.de/on/demandware.store/Sites-DE-Site/de_DE/ … &cgid=Polizei

съни
и ние ще пробваме големия на ски за първи път, заминаваме за една седмица на 29 дек. ски му купихме, ама обувки и каска ще вземем под наем, те ще ни трябват края на март пак и не съм сигурна обувките дотогава дали ще стават, а за една седмица са ми малко скъпи.


да се похваля ИМАМ НОВА КУХНЯ!
липсват някои части още, но от вчера ядем пак домашно готвено, а не консерви.
като всичко е готово ще пусна снимки.

# 245
  • Мнения: 81
Болни,болни и пак болни.Температура 40,кашлица,сополи.В къщи ми се зададе въпроса какво ги прави тази тагесмутерка та все се разболяват,ми като се разболее малката и дъщеря и като не иде на детска градина и си остане в къщи,то ясно,че и останалите ще се поизнатръшкат.

Мрънкане,мрънкане и пак мрънкане ,мамуууу,мамооо.,мамиии,всякакви вариации се дочуват без и със причина,понякога ми иде да се скрия някъде и да не бъда открита поне 3 дена.

Шанс добре дошла!
Аз обичам руския с него съм израснала,английския ми беше следващ любим,докато не почнах да уча немски,после почна да ме бърка английския и любовта ми мина към немския,кефи ме и испанския,та си мисля,любовта ми се заражда докато уча езика.Примерно гръцкият,не ми е сред любимите по звучене езици,но то така и с немския беше, сега  си ме кефи обаче.

Аз още не съм купила за Мими подарък,в понеделник мисля една кухня да закупя и нещо малко за партито само дето не съм го решила какво да е.

http://www.aba.government.bg/IGRA/index.htm ,ето една страничка за по големите дечица

# 246
  • Мнения: 214
 newsm50 Имаме проблем, днес търси майка паспорта си, не го намира, а искаШе да си пътува zа БГ с автобус. Но нали се минава пре3 Сърбия и доколкото zнам искат zадграни4ни паспорти по границите.
Не съм й купила самолетен билет, сега гледам, естествено по праzниците няма никакви билети.
Някой zнае ли, как се вади пасаван (май така се ка3ва) набърzо, zа да може майка да си бъде по пра3ниците в БГ ?
направо се е побъркала жената, търси ве4е цяла сутрин и е пред побъркване... ooooh!

# 247
# 248
  • Мнения: 214
леден облак, мерси zа инфото. Междувременно майка си намери паспорта, купихме билет и сега майка е на 7 небе от Щастие, 4е Ще си ходи по пра3ниците в БГ

# 249
  • Мнения: 153
Малко по късни доби да се раЗпи6а
Деяна, 4естита кухня. С удоволствие да се вихри6 в нея   food002
Свити, представям си какво и е било на майка ти, браво 4е го намери. ПоЗдрави и весело иЗкарване в Бг
Подаръците и на Вико са доста, майка донесе от Бг, За партито 6е вЗема малък по обем. Другото вкъ6ти под елхата, на коледа, на н.година  People Santa
Сара и Джиджи, да оЗдравяват бърЗо де4ицата  Hug
И на Дани да му олекне най после Hug
За партито,  клю4а мога да го вЗема и да отида по рано с украсява6тите, За връ6тането можем да се раЗберем на място кой 6те остава до края.
Лека но6

# 250
  • Мнения: 413
Свити - представям си за паспорта какво е изживяла, ...аз даже проверих моя къде е.
Ани - Puedes darme la adresa correcta de la fiesta al domingo?
Съни - благодаря    bouquet

# 251
  • Мнения: 580
Ау! Тъкмо щях да кажа Гутен Морген и гледам - иЗпански  Mr. Green - за малко да помисля, че съм объркала темата.

Имам един въпрос аз. Рени, Облак, Коленцова, Сюзън и всички други, които се чувстват ангешпрохен... вие защо нещо сте се умълчали напоследък?  Thinking Такива да ги нямаме, хайде хоп-троп в темата с мнения, настроения и т.н. (Гледам, че и аз взех да римувам... Заразно е значи)

Отивам на работа, докато се върна на обяд - поне една от вас да се е разписала в районното тук

# 252
  • Мнения: 153
Добро утро
4ета и не вярвам на У4ите си, Дол4е направила правописна гре6ка  hahaha Това с у4ите го видях наскоро някъде, та ре6их да го споделя по повод З-то на Дол4е  Hug
:- )), мъжът ти у4ил ли е испански или самоинициативно като българския? Адресът на партито е 1020 Wien, Praterstr. 14/8 цък
Да попитам Съни, Елица и Уомбат, към колко 4аса мислите да сме там, аЗ 6е дойда с клю4а и 6е помагам Peace
До после, лек ден

# 253
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Добро утро и от мен!  Coffee Coffee Coffee


Долче, както винаги ми повдигаш настроението с твойте писания!   bouquet

Подчинявам се на заповедта  ти и веднага се разписвам, без много да се съпротивлявам!  Mr. Green

За езиците, песен за ухото за мен е италианския, особенно ако го говори мъж  Wink
Обичам Италия, нищо че все още не съм я посетила, но и това ще стане в близко бъдеще.
Зарекла съм се, че като отидем първата ми работа ще е да се наплюскам със всички видове пици, спагети, лазаня, сладоледи, салами и други подобни италиански  вкусотии. Докато не падна по очи на земята от преяждане, няма да спра да се тъпча  Joy
Спирам, че олигавих клавиатурата  Joy

Хайде стига простотии  Naughty

Сара и Джиджи, бързо да се оправят малките кукли!

На всички болни, малки и големи, пожелавам скорошно оздравяване!

Свити, радвам се, че сте разрешили проблема успешно! Поздрави и весело изкарване на майка ти и от мен!

deiana, честита ти кухня! Със здраве да си я ползвате!
Очакваме и снимков материал!

Лек ден и успешна седмица на всички!

# 254
  • Мнения: 28
Здравейте,
Защо никой не говори за френски?Знам 5 думи,но ми звучи толкова еротично.... Wink
Аз сьм си направила една класификация на езиците,но не ангажирам никого с нея.само я споделям:
италианският е за пеене.английският за дипломация.руският за детски филми,френския -любовен, немският за военни дела,бг не мога да определя, понеже то трябва да се откьснеш от него за да го вьзприемеш.
Ние пак почваме май да се разболяваме...уморих се. Sad

Общи условия

Активация на акаунт