има ли нещо вярно в това твърдение?

  • 4 096
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 123
Хубаво е да се движиш, но внимавай с качването на стълби.
Не е много добре да натоварваш прекалено сърцето си, да ходиш до задъхване, без друго в момента на организма ти не му е лесно.
Ако се чувстваш добре, само тогава го прави иначе не.

# 16
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
И аз съм го чувала от лекари - предполагам, че има нещо вярно. Най-малкото се раздвижваш...
Споделям  Peace

# 17
  • Мнения: 1 983
Вярно е! И моята лекарка ме кара да качвам стълби и аз се разхождах вечерта преди да родя от 1 до 6 етаж на "Тина Киркова" като луда и си "спечелих" доста странни погледи! Не знам дали ми помогна обаче, защото вече ми бяха дали хапче за предизвикване на раждането и на другия ден родих! Леко раждане!  bouquet

# 18
  • Мнения: 6 713
Аз в деня преди да родя, обиколих квартала! Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 950
Здравейте, мили мами.Другата седмица е термина ми.Знам,че колкото повече се движа ,толкова по добре. runningИ понеже навън е студено обикалям стаите у дома като някоя луда.Вчера доктора ми каза,че ако искам да ускоря раждането, трябвало да изкачвам стълби по няколко пъти на ден ,защото това спомагало за слизането на бебето newsm78.Някой чувал ли е подобно нещо?Знам че въпроса ми е глупав,  Embarassed Embarassedама аз да си питам...

Вярно е. Мен затова ме сложиха на легло, когато близнаците тръгнаха да излизат.   sleepuu

Желая ти бързо да се срещнеш с малкия човек.   bouquet

# 20
  • Мнения: 1 512
Разхождай се ако не помогне,няма и да навреди.Поне ще се разсейваш,но не се преуморявай и го прави само ако ти доставя удоволствие, а не от това че "така трябва".Леко раждане.

# 21
  • София
  • Мнения: 39 768
Предполагам, че твърдението за стълбите е вярно.
Аз имах тежка 2ра бременност, противопоказни ми бяха движенията, изкачване на стълби и всякакви такива силови мероприятия.

# 22
  • Мнения: 3 818
  Joy Ох,мила какво да ти кажа,аз самата имам 4 дена до термин а никакви такива не ми помогнаха да ускоря раждането.Ама НИЩО!!!   Hug
Пробвах всички възможни препоръки,които знаех,стълби,продължителни разходки на огромни разстояния,секс,спряхме и магнезия,похапвам си люто (уж от него се получават контракции... newsm78 )  и не та не...

Тия работи помагат, когато вече е започнал процеса, не е ли дошло времето за бебето, каквото и да правиш, не помага Simple Smile.

Иначе е вярно за ходенето. Моята лекарка и при двете ми раждания ми каза да се движа, за да получа по-бързо разкритие, уморява се мускулатурата, бебето тежи върху шийката и тя се отваря по-лесно така. И е истина, че така се понасят много по-добре болките, отколкото ако лежиш. Аз обикалях из болницата, докато вървеше разкритието и се чувствах много по-добре, отколкото в моментите, когато ме слагаха на леглого, за да ми записват тоновете.

# 23
  • София
  • Мнения: 537
ами май има вярно, поне в родилния дом другите мами ги караха да ходят до откат Simple Smile. аз и крачка не направих , не успях Simple Smile родих бързо.
ама инак през цялата ми бременност ходех постоянно и майка ми все се шегува, че детето щяло да бъде хаймана Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 220
Разхождай си колкото можеш.Ако не ти помогне за раждането поне няма да ти навреди.Успех и леко раждане. Hug

# 25
  • Мнения: 530
И аз съм го чувала от лекари - предполагам, че има нещо вярно. Най-малкото се раздвижваш...


Леко раждане newsm10

# 26
  • Мнения: 298
Движи се колкото може повече,ако не за лекото раждане то поне за тонус.И все пак леко раждане.  bouquet

# 27
  • Мнения: 207
Като цяло движението помага, включително и изкачването на стълби. Само не мога да разбера, защо трябва да се ускорява раждането.  newsm78 Когато му е писано бебето само ще си тръгне  Peace

# 28
  • Мнения: 1 685
И аз съм го чувала от лекари - предполагам, че има нещо вярно. Най-малкото се раздвижваш...
Споделям  Peace
Аз също PeaceМисля ,че има нещо вярно.

# 29
  • Мнения: 3 695
И според мен е вярно.
Денят преди да родя обиколих пеша цяла София и вечерта изпих 1 л сок от ананас, по случайност стана така, но знае ли човек от какво, на другата сутрин родих.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт