За първа година в детската градина, Дядо Коледа с шейна ще мине! - 14 част

  • 13 276
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 929
Докато се усетя и нова тема, а аз си търся 13стата. Айде че при нас няма нищо ново.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 260
Аз още не знам нищо за коледното тържество - нито кога ще е, нито как ще протече: нали Ади беше болна миналата седмица, аз - тази.  ooooh!  Joy

# 17
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 829
Ние ще купуваме един подарък за детето си и един подарък за градината Wink

# 18
  • Мнения: 1 187
При нас всеки ще купува подарък за детето си.

# 19
  • Мнения: 352
Здравейте!
Надявам се да ме приемете във вашата тема!Моята дъщеря е в една група с дъщерята на Спящата красавица детето я позна на снимката и ми каза ,че си играели заедно!
При нас е изнесен списък с подаръците ,който децата са си пожелали ,но аз дори не знаех,че ще има тържесво за коледа.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 260
Здравей, Силваната и  welcome в темата!  Hug Утре аз ще водя Ади на градина, че таткото е командировка и ще потърся списъка.  Peace

# 21
  • Мнения: 5 370
Хоп-троп, другата болна мама се появи, да се поФФаля със слязла надолу инфекция и кашлица. Sick
Станислав тъкмо се беще разбудил, с голям зор става, а е заспал към 2. Засега съм излорана от него.

# 22
  • Мнения: 352
Спяща красавице на стената над шкафовете за обувки е списъка .Маги е болна за втори път за един месец и цяла седмица няма да я водя.
Виждам доста болни дечица има,пък и по майките тръгнало.

# 23
  • Мнения: 1 949
Оздравявайте бързо всички!  Hug

И в нашата ДГ подаръци ще купува всеки за детето си. Ние май ще купуваме кукла Барби, но още няма списъци.

Силваната, добре дошла!  Heart Eyes

Не се сещам какво друго да пиша  newsm78

# 24
  • Мнения: 2 957
Хайде и аз в новата тема:)
Нашето тържество ще е на 20-ти.
И малко извън темата, ама сега само това ми е в главата.Във вторник (9-ти) ми е секциото и Дени ще стане батко Simple SmileИзместиха ми датата от 12-ти на 9-ти защото на бебчо май му омръзна в корема ми:)

# 25
  • Мнения: 1 949
Амбър, стискаме палци Simple Smile Прати един смс да се похвалиш когато всичко мине Simple Smile Ако искаш ще ти пратя тел. на ЛС  Heart Eyes Разбирам те, че се вълнуваш, но вече знаеш, че всичко минава и заминава и остава малкото съкровище. И все пак желая ти успех!  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 6 260
simba21, като получиш смс-а да пишеш в темата!  Peace  Hug

# 27
  • Мнения: 1 949
simba21, като получиш смс-а да пишеш в темата!  Peace  Hug

Ти се съмняваш май  newsm53

# 28
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
здравейте и от мен.И в нашата детска градина дядо Коледа ще носи подаръци на децата,купени от родителите на всяко дете....Вече писахме писмото до дядо Коледа само остава да се изпълни желанието.Празникът ни ще бъде на 20,но без присъствието на родителите.
Хайде стига толкова болести,празници идват.Ха,бързо оздравявайте всички де.. Hug

# 29
  • Мнения: 702
Силваната , добре дошла!

amber , успех и бързо възстановяване !

За подаръците - ще пишат писмо до Дядо Коледа и всеки ще купува подарък според желанието на своето дете.

Тази вечер останах много изненадана в детската градина! Направили са страхотна украса във фоайето и коридорите на нашия етаж. Имат две елхи в двата коридора и една голяма и  много красива във фоайето. Там са направили и коледен битов кът. Много празнично изглежда всичко за което поздравявам директорката на градината Peace
Утре може да направя снимки  Wink

Общи условия

Активация на акаунт