Дават ли частните фирми нещо подобно като 13 заплата?

  • 3 000
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 919
Аз не работя,но на мъжът ми дават коледни + едно кашонче с разни шунки,филета и такива неща.

Аз такъв бонус не бих приел, защото най-вероятно ще са с изтекъл срок на годност.
Не са.Гаранция. Peace

# 16
  • Мнения: 919
Аз не работя,но на мъжът ми дават коледни + едно кашонче с разни шунки,филета и такива неща.
На една приятелка вместо пари за коледа им даваха по едно такова кашонче.
Ааааа,кашончето си е кашонче. Mr. GreenНяма нищо общо с парите Laughing

# 17
  • Мнения: 1 447
Аз не работя,но на мъжът ми дават коледни + едно кашонче с разни шунки,филета и такива неща.
На една приятелка вместо пари за коледа им даваха по едно такова кашонче.
Ааааа,кашончето си е кашонче. Mr. GreenНяма нищо общо с парите Laughing
Така е,но явно тези шефове мислят да минат доста тънко. Whistling

# 18
  • Мнения: 274
А дали не им намекват нещо с тези кашончета? Приемрно - вземи сега тези кремвирши и си запази кашончето да си събереш партакешите като тръгнем да те уволняваме  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 919
А дали не им намекват нещо с тези кашончета? Приемрно - вземи сега тези кремвирши и си запази кашончето да си събереш партакешите като тръгнем да те уволняваме  Mr. Green
16 години вече работи там Wink И още не е ползвал кашончето за събиране на партакешите. Mr. Green
Стига завижда сега! Whistling WhistlingАз що гласувах за тебе! Mr. Green Joy Joy Joy

# 20
  • Berlin
  • Мнения: 11 261
на 1вата ми работа даваха 13та заплата, преди коледните празници. на 2рата нямаше такива неща.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Каква 13та? Аз едва успях 10та да взема преди седмица ooooh!
На мъжа ми му дадоха, но е на държавна работа.

# 22
  • Мнения: 4 733
Шефът на регионалния офис винаги ни дава по Коледа нещо допълнително. Имам сериозни съмнения, че ги вади от собствения си джбо което му прави чест.

# 23
  • Мнения: 4 892
В някои компании коледната се пада 14-та заплата, т.нар. 13 се дава юни месец, като бонус за лятната почивка и въобще средата на годината. Някои получават допълнителни бонуси, но обикновено това са тези, на по-високи позиции. Дилинг, файнейшъл дипартменти, главен счетов. и т.н., и т.н.

# 24
  • Мнения: 852
В нашата фирма,а и във фирмата на мъжа ми дават нещо като 13-та заплата. Peace

# 25
  • Мнения: 3 211
За 12 години съм работила в 3 фирми и навсякъде са давали 13 заплата, даже в първата си беше толкова стабилна премия във валута на ръка Money
Само тази година нещо се ослушват  Tired точно сега ли трябваше да е финансовата криза, не можа ли да дойде след разпределяне на годишната печалба и премията Twisted Evil

# 26
  • София
  • Мнения: 8 932
На мъжа ми в договора му е записана 13 заплатата, така че няма мърдане. Пък и кашончета им дават, но с алкохол и бонбони, да няма проблем с трайността. И на нас ни дават, не цяла заплата, но не е като да е без хич.

# 27
  • Мнения: 274
В нашата фирма,а и във фирмата на мъжа ми дават нещо като 13-та заплата. Peace

А кво по-точно означава "нещо като 13та заплата"? Стотина лева за Бог да прости ли? Щото на мене така ми звучи.

# 28
  • Мнения: 712
В последните две години даваха. Надявам се и тази да има, въпреки кризата. За заинтересованите от цифрата - точно една заплата  Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 900
Дават, даваааат
ама не са длъжни  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт