прекъснат полов акт

  • 40 554
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 5 713
Ние по този на4ин се пазихме и забременях, така 4е не е 100% гаранция. Е, не съжалявам за слу4илото се Simple Smile. Сега сме с презервативи първо, защото съм секцио и второ, защото не сме готови за друго дете. И пак не е сигурно де.

# 17
  • Мнения: 1 312
Хич не е малка вероятността да забременееш от прекъснат полов контакт.
И не само Naughty!Няма 100% сигурна защита,LADY MARMALADE го е обяснила!Имам приятелка,която забременя с презерватив,а майката на моя приятелка със спирала,когато тя е била на 13 години!

# 18
  • Мнения: 456
Хе хе , ние пък винаги така сме се пазели, уж де.. А бебето си го поръчахме направо - съвсем предвидено си беше.. Дори сега продължаваме по този начин - знам, че не е никак сигурно, но и да стане нещо няма да съм недоволна  Grinning newsm03 preggo

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 383
За 10-те години заедно само така сме се "пазили" - на два пъти решихме, че искаме бебче и то пък взе че стана веднага /вижда се от лентичките резултата/. Занапред обаче се замислям по въпроса  Thinking

# 20
  • Мнения: 1 680
И ние така се пазим от 5-6 години.  Непланувани забременявания не сме имали. Дъщеря ми и бъдещото бебе са планирани.
Не сме се притеснявали особено от забременяване и затова не ползвахме по-сигурен метод. Сега обаче ще мислим за по-сериозна контрацепция.

# 21
да моми4ета, забременях и направих аборт, но сега нещата сякаш се повтарят. знаете ли дали със сигугност при зачеване се полу4ава зацапване или при всеки е индивидуално, защото ваобще не сам го полу4авала.

# 22
  • Мнения: 1 181
и ние така се пазихме 5 години, ама явно не сме се опазили достатъчно - резултата е налице   ylinfant

# 23
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Малка е вероятността да забременееш след прекъснат полов акт, но от друга страна е напълно възможно, защото по време на самият акт понякога се отделя т. нар. предеякулационна течност, която съдържа сперматозоиди и не се усеща от мъжа, отделя се малко преди самата еякулация. Така че, дори и да е сигурен, че е свършил навън не е гаранция.
Пък и сигурно знаеш, че никой метод не е със 100 %- това гаранция.
Затова му налей малко акъл на твоя приятел, да знае, а не да те обвинява в изневяра.  Simple Smile
newsm10 И аз съм напълно съгласна.

# 24
  • София
  • Мнения: 6 259
Е, и ние след подобно "пазене" сега си имаме едно сладко бебче в къщи. Не беше планувано, но пък много желано, но сега вече не разчитаме на този метод, много ни е рано още за второ.

# 25
  • Мнения: 50
Благодарение на прекъснатия полов акт сега съм бременна с близнация в 22 седмица:)
И ние се пазехме с таткото, и съвсем случайно забременях. Не сме разбрали как е станало, въпреки че не е свършвал в мен.
Но един ден ми закъсня и ....ето ти сега корем:))
Така че за мен това не е изобщо сигурен начин за предпазване.

# 26
  • Мнения: 1 722
Леле, мале  Embarassed и ние така се "пазехме" до сватбата - 3 години, после целенасочено правихме бебе около месец и половина ... сега като се роди бебо първо с презерватив, но сега нещо го позарязахме и използваме прекъснатия полов акт, но като гледам колко бебенца така са се появили  ooooh!. А много ми е рано за второ. Но пък татито все: Е, досега толко време така и нищо! Трябва да му налея малко мозък в главата  #2gunfire!

# 27
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
И ние се пазехме с таткото, и съвсем случайно забременях. Не сме разбрали как е станало, въпреки че не е свършвал в мен.
Но един ден ми закъсня и ....ето ти сега корем:))
Така че за мен това не е изобщо сигурен начин за предпазване.
И ний така Blush

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 903
При нас се получи абсолютно същата ситуация, татито каза че не можело да бъде. Да ама може и то точно когато бяхме си взели няколко дни отпуск. На следващия месец не ми дойде. Теста беше с две чертички. Даже нещо дните си пресмяташе  #Crazy Shocked
таткото и накрая се увери, че си е наше. Беше много гадно. Ама всичко имаше много хубав край. Сега не може да се отлепи от детето.

Надявам се и привас нещата да се развият в добрата посока и да    married 1stroller
Понякога и една капка стига. Сега твърдо съм на хапчета. Не вярвам в този начин на пазене.

# 29
  • Мнения: 355
Ние с моя приятел сме също от 6г. заедно и през цялото време се пазехме така. Нямали сме никакви проблеми, а миналия месец решихме, че искаме бебе и то взе, че стана веднага.
Онзи ден си говорихме и той каза, че се усещало и можело да се дръпне доста преди да свърши. И не вярва, че има такова нещо като стана без да искам. Но това си е само негово мнение. Аз му казах да не говори много, защото не се знае как ще се появи второто ни дете. Има много време до тогава, дори не сме го обсъждали, но го казах във връзка с това, че след раждане се забременява много лесно. Поне така съм чувала.
Обобщено казано, аз вярвам, че такива неща се случват, но не разбирам какъв ви е проблема щом сте от толкова време заедно. Просто приемете, че е дошло за добро и ще скрепи връзката ви още по-силно, ще внесе съвсем нови и непознати емоции.
Успех каквото и да решиш.

Общи условия

Активация на акаунт