Във февруарските редици бебе КРИСТИЯН роди се!

  • 24 352
  • 296
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 649
Аз против нямам, даже го бях предложила млако преди да се зароди идеята със списъка. Ама явно всеки сметна, че е прекалено рано още и не отделихме достатъчно време на тази идея.

Иначе напълно те подкрепям  Hug

# 226
  • София
  • Мнения: 2 508
Няма отговор. Sad

# 227
  • Мнения: 233
Еми, честит рожден ден! бъди здрава, бъди обичана, стани най-добричката мама през февруари!


боровинке, стискам палци всичко да мине благополучно и скоро да се върнеш при нас в добра кондиция! Hug Praynig

Фокс, Зитка, бързо да оздравявате! пийвайте чайчета и хапвайте мнооооого цитрусови плодове - карайте милото да ви купува, няма как да ви откаже! Heart Eyes Hug

за вестителките - ами аз си записах няколко телефона на момичета от София, на които мисля да пращам съобщения или да се обаждам при случай! предлагам всяка да си избере някоя друга от съответния град и така...нали всички имаме общия файл с координатите?

браво на Гея!  bouquetчакам с нетърпение да си дойде пак тук, здрава и с бебок в корема!
Даримка, какви са тия болници и при теб??? добре, че всичко е наред!  Hug
ей, момичета, давайте го вече мноооого спокойно - и къщата има кой да почисти, и ядовете има кой да разрешава, само да не сте вие! наистина дойде времето, в което няма шега - трябва да се пазим!

# 228
  • Мнения: 95
autumnsphere а можеш ли да звъннеш??
Десика,сигурно ще караме на принципа на бульовче,всеки да си запише телефон на няколко мамита..и  така да се информираме.Аз лично моят мъж съм го инструктирала,като му дойде времето да напише във форума,че мен в Германия скъпичко ще ви излезе да ме намерете.
А с Тони какво става?

# 229
  • Мнения: 152
Ихаааа, влизам в темата и бебе. Така се учудих, направо изплаших...все си казвам, че има време. Дано Кристиян е добре и Тони също.

# 230
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Днес бях на док-с госпожицата всичко е наред.Води и плацента в норма.Тежи 1153 грама.Много добре й видяхме личицето-много миличко ми стана Heart Eyes.

Като излезнахме от кабинета мъжът ми вика-ама тя наща много хилава.Според него трябвало да бъде поне 1500 грама.Е да ама не.Ние и двамата сме едри.Ще видим до края какво ще излезе.

Сега ме кара да се тъпча,защото съм държала гладно детето  Shocked

# 231
  • Мнения: 1
EMYM, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА! ПОЖЕЛАВАМ НА ТЕБ И ЦЯЛОТО ТИ СЕМЕЙСТВО МНОГО ОБИЧ, ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ!  newsm59   bigdance2   party023
blueberrygirl, дано всичко е наред и имаме новини от нея!  Praynig  Praynig  Praynig
Много се радвам за Гея и ще чакаме лично да се включи!  Hug
Аз също си записах няколко телефона, избирах мамите да в БГ, да пишат по-често и термините им да са далече от моя, та като се обадя да са си или в къщи с бебенце или да чакат още да родят! Незнам дали логиката ми е правилна!
Връщам се да чета и пак ще пиша!  Hug

# 232
  • Мнения: 242
Здравейте,маминки хубави Hug
След целодневно пазене на леглото реших малко да седна на рс-то,защото вече пришки ще ми излезнат на гърба Mr. Green
Гледам,че сте писали за евентуалното свързване с някоя мама ако се случи нещо непредвидено...Аз също си записах някои номера на няколко мами,особено на тези,с които си кореспондирам по-често...Но пък при мен нещата са такива,че аз винаги влизам във форума,дори досега бях целодневно тук.От тук нататък едва ли ще мога да седя по цял ден на рс-то,но поне 3-4 включвания ще има и от мен.Така че ако случайно забележите липсата ми,значи Гошко и Наско са тръгнали да излизат Joy
При мен положението от сутринта е същото...сополивко и замаяно,но и по-зле съм била...не е болка за умиране Rolling Eyes Пък и какво да направя като не мога без вас  Hug  bouquet

# 233
  • Мнения: 60
Еmym, честит рожден ден!
Ами и аз мисля, като Dideroncho да си запиша няколко телефона на мами с далечен от моя термин, макар че не се знае - току виж съм се обадила на мама, която също ражда Simple Smile
Гледам, че броите с нетърпение дните доболничен - е, аз няма смисъл да ги броя - по принцип трябва да изляза болничен на 08.01, но ще си поработя до 30.01 (живот и здраве)! Имам да довършвам много неща, които не искам да оставям на друг, а и вкъщи ще ми бъде скучно сам самичка! Така че ако съм в прилично състояние ще си търкалям тумбачето до офиса до началото на деветия месец!

# 234
  • Мнения: 1 797
Еми, ЧРД, много здраве, късмет и здрав февруарски подарък ти пожелавам Hug

Много се радвам, че Гея е добре Simple Smile
 Дарима, blueberrygirl, налага се отвреме навреме да полежаваме в болница, но важното е все пак бебетата да са добре Hug
Фокси и Зитка, стягайте се Wink
Аз да се оплача, днес в един автобус видях някакво дете с пъпки по личицето и като се шашнах, че е шаркаво и днес само карах да ме проверяват дали нямам температура или дали не са ми избили пъпки, голяма параноя ме гони #Crazy

# 235
  • Мнения: 592
Здравейте бремелинки сладки Simple Smile
Болничките много бързо да оздравяват - трябва да сме здравички момичета, пийте чайче и папайте лимончета многооооооооооо.
Гея пожелавам ти само хубави неща от тук нататък - никакви проблеми повече.
Честит рожден ден на Еми - бъди жива и здрава, много щастие, успех и много усмивки ти пожелавам.
blueberrygirl - надявам се и при теб всичко да е наред - очакваме хубави новини при първа възможност.
Ей сега ще взема и аз да си вкарам няколко номера на мамчета, но и ще инструктирам тати да пише задължително когато се случи голямото събитие Simple Smile
daya9 и аз бях в подобна ситуация - в съседната група на Марина има варицела и цялата детска градина е в карантина която удължиха до средата на Декември. На мен ми излязаха пъпки по краката и под едната мишница и се ушашавих понеже съм карала Варицела и до колкото знам не повтаря. Днес ходих при личния лекар той ме погледна и за по-сигурно ме прати и при кожен лекар, но Слава Богу се установи че е от нещо полазено. Сега като пиша и настръхвам и пак започва да ме сърби само при мисълта Simple Smile Много трябва да се пазим. Аз се притеснявам и за тати понеже той не я е карал, а при възрастните се карало доста по-тежко.

# 236
  • София
  • Мнения: 83
Мамчета я вижте това http://www.standartnews.com/news/details/id/17714/%D0%A6%D1%8F%D … D1%82%D0%B2%D0%BE
Не мога да повярвам.Има ли го в Държавен вестник.Някой чул ли е нещо.Аз още не вярвам.

# 237
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
момичета,май ще ни огрее една година по-високо майчинство  Laughing

http://dnes.dir.bg/2008/12/05/news3701014.html

 

# 238
# 239
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
larakroft1 ,днес са го решили.Няма как да го има в държавен вестник още сега.

Добре че идват избори,само това наклони везните.

Линка от Дира е от днес и той е прясната новина

Общи условия

Активация на акаунт