Във февруарските редици бебе КРИСТИЯН роди се!

  • 24 342
  • 296
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1
ЧРД НА ГЕРГАНА! Да си жива,здрава, много обичана, щастлива и през февруари прекрасно здраво бебче!  newsm59   bigdance2   party023
Виви, ЧРД и на твоята мама! Да ти е жива и здрава и най-добрата баба!   bouquet
Десика, ще чакаме подробен отчет от прегледа при Марков! Твоята братовчетка не иска ли епидурална упойка, тя се слага на 4-5 см разкритие? Така ще и свършат болките! Успех и леко раждане й пожелавам!  Hug
Фокси, Зитка, никакво разболяване! Чайчета с мед и лимон и в леглото! Naughty
Иве, много ти благодаря за обясненията на склада! Ще се възползвам другата седмица!   bouquet
Албенче, ама въобще не се коси! Аз всеки ден ям по един шоколад!
Коте, много неприятна случка! Не се ядосвай, до седмица вече ще си забравила за нея!
Продължавам да се моля за ТОНИ и ГЕЯ и бебчетата! Чакаме днес добри новини!  Praynig  Praynig  Praynig
Аз отивам малко на пазар и после пак ще се включа!

# 76
  • Мнения: 356
Леле,два дни няках достъп до интернет и сега нямам време да изчета всичко.А и толкова сълзи изплаках четейки за Гея и Тони - хем от притеснение и страх,хем от превъзбуда,че момента наближава!
за Гея и Тони!С вас сме!!!!! Hug Hug
Вчера цял ден бях навън и бях с постоянни контракции,но днес се чуствам по-добре.Явно съм се преуморила.
Честит рожден ден на Гери и на майката на Виви!!!!
Десика,чакаме новини и от теб и стискама палци!

# 77
  • София
  • Мнения: 117
gerganaj1 Честит Рожден Ден и февруари най-сладкото бебче! bdbaloni
Сутринта и аз гледах БТВ за майчинството. Как е възможно изобщо да се показват пред хората и да говорят такива глупости при положение, че искат за себе си пенсии от 3000 лв. Това прави годишно по 36000 лв на човек!

# 78
  • Мнения: 95
Честит рожден ден на Гери и на майката на Виви newsm59  bigdance2  party023
Момичета,говорих с Гея,тя и бебка са добре,каза че поне до краят на седмицата ще я държат в болница.Кървенето е спряло,но трябва да се наблюдава.Праща поздрави на всички и аз и казах че всички се молим за нея и бебка...както и  за Тони и нейното бебче Praynig Praynig Praynig
Сега се връщам да чета....

# 79
  • Мнения: 649
Имаме си бебче   newsm44 newsm44 newsm44,

преди малко ми звъннаха да кажат, че се е родила и двете с майка й са добре. Нищо повече не знам.
Олекна ми вече, че много се измъчиха и двечките.

Отивам на преглед, после ще ви пиша повече за малката ми сладка племеница  Simple Smile


Много съм щастлива и бебо също

# 80
  • Мнения: 356
^desika^,честито миличка!!!!

Да ти е жива и здрава малката племенничка!!!!!!!!
dessi06,благодаря ти че ни държиш в течение на новините.Радвам се че Гея се чуства добре,малката кукла също!Вярвам,че и докторите ще направят всичко необходимо,за да запазят здравето на мама и бебка и живот.

# 81
  • Мнения: 95
Фокси,Зитка дано бързо да сте пак във форма...здравички Hug
Албенче,ти днес ни подмамваш с тортички.... WinkАз вчера заради 4 Д снимките изядох един шоколад..и една кола изпих и резултата беше едно спящо бебе..доктора се видя в чудо как да го буди,накрая се размърда и успяхме да направим няколко снимки.Има и филмче но на доки му бяха свършили дисковете и го записа на компютър ..и след 2 или 3 дни ще ни го прати по пощата.
Има ли някой новини от Тони...???

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 2 503
Ееееее, така обичам! Да отворя форумчето и да видя хубави новини! Simple Smile

Деси, честита ти племеница!!! Да расте здрава и щастлива!!!

Много се радвам, че са добре и мама и бебка!!!

Десси, благодаря за хубавите новини! Радвам се, че Гея и бебка са наред и продължавам да стискам палци за нея и Тони!   bouquet

# 83
  • Мнения: 806
^desika^ Честита племенница!  Да е много здрава и послушна.

dessi06 Много е непоклатимо това бебе.  Свикнала си го на сладичко май  Flutter и не му пука хе хе.  Най важното е, че сте успели да направите такава красива снимка.  Пу пу....

Ето малко торта от мен, че може да ви се е дояло покрай моите оплаквания Hug

# 84
  • Мнения: 241
Най-накрая нещо хубаво тази седмица ..... честита племенница Деси!  
Браво и на добрите новини за Гея!  Hug Очакваме такива и от Тони  Hug Hug

Честит рожден ден на Гери - много здраве, усмивки и сладко и здраво бебче през февруари!

Честит рожден ден и на мамето на Виви!  smile3525

# 85
  • Мнения: 15
Честит Рожден ден наgerganaj1Много здраве,любов и късмет и здраво и сладко бебче февруари!Десика честито ви бебче а на теб стискам палци за ФМ.мартеничка нищо ново под слънцето.Това го имаше и при нас в ПУ и то ''в пакет'' още през'95год.Човечето е ръководител катедра доц.,дпн.Кой да ми се противопостави #2gunfireТака че нищо да не те учудва.Фокс да оздравяваш бързо.Повече чайчета с лимонки,мандаринки,стой си на топличко и си почивай Hug
Цитат
Виновна съм   изядох едно парче шоколадова торта преди малко  Embarassed и сега ще се пръсна
албенче недей миличка,хапни още едничко и ще видиш че ще се почустваш по-добре. Аз така правя и после никакви угризения;-)Чакаме добри новини за тони и гея Дано са добре милите и техните бебки.Радвам се че новините за гея са добри.Стискай миличка!
   

# 86
  • Мнения: 1 797
Десика да ти е честита племенничката Hug

Деси, мерси, че пак ни носиш новини от Гея!

Надявам се, че вече само добри новини ще има за февруарския отбор!




# 87
  • София
  • Мнения: 2 508
Еее, вие прекалихте! Албенче, дори моите здрави нерви могат да разклатят тези снимки!!!!

Аз вече не издържааааааааам на мойта диета! #Cussing out Т.е. не я спазвам и си ям всичко. Абе, ужас, дано не развия диабет последните 2 месеца!

# 88
  • Мнения: 806
autumnsphere Хапвай хапвай.  Аз съм вече квадратна.  Като се гледам  ooooh! ужас.  Не мога да се позная - свинче.  Никога не съм била толкова дебела през живота си.  Имам ръце на култорист (без мускулите  Tired)
Даже и не ям кой знае колко, но дебелея.  Но бебчо е щастлив, какво да правя ... нали и аз съм хора   Party

# 89
  • Мнения: 72
ООООХ и аз в момента ям дозата 1/2 или 1 шоколад на ден, ами не мога без сладко.
Честит рожден ден и на майката на Виви, да е здрава и най-добрата баба-помагаща и слушаща.   smile3525
Честито племенница Десика да расте здраво и усмихнато дете и бързо възстановяване на братовчедка ти  bouquet
Радвам се, че с Гея и бебка всичко е наред, дано е така и с Тони Praynig
Довечера сме на 2-ри рож.ден на приятелче на Ицето и отивам да се лакирам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт