Във февруарските редици бебе КРИСТИЯН роди се!

  • 24 303
  • 296
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 216
Добро утро, мами:))) Първо да ви отговоря за склада на Комес, че гледам има доста желаещи, а после ще се връщам да чета новата темичка, хехе, само 4 странички съм пропуснала за сега:)))) А снимки ще гледам довечера да направя и да кача, че нали съм си малко мързелче, ама какво да ви правя, да видите дали си заслужава поне да ходите до там:

Та, аз го обяснявах на krasikoko на лични преди малко, ама не знам как съм се справила, ще пробвам пак: Тръгвате по Щросмайер и стигате на завоя на Кукуш след бариерата, там не продължавате по Кукуш а вървите все направо към сградите на Мтел, Антим Тауър ви остава в ляво, а сградата на Сименс, зелената, ви остава в дясно, стигате до края на уличката (срещу вас се пада главната сграда на Мтел) и завивате в дясно, вървите по тази уличка до края, в края има бариера точно пред вас, в дясно е паркинг, а от дясно на бариерата има и къщичка, в която стои пазач, минавате покрай къщичката, т.е. между бариерата и къщичката, може и през паркинга, важното е да стигнете до сградата, която се намира точно срещу вас на 30тина метра, ако ви питат къде отивате, която най-вероятно няма да стане, казвате в склада на Комес и толкова, ако минете покрай къщичката тръгвате по пътечката, тя ви извежда до входа на сградата, влизате вътре и се качвате по стълбите, които ви се падат леко в ляво, съвсем в ляво има и магазин за чанти, ама в него не влизахме, че бързахме, та тръгвате по стълбите и се качвате до последния етаж, 3ти се пада, там тръгвате по коридора от стълбите на дясно, първата метална врата в дясно е вратата за склада, ама може и да питате някой, ако се заблудите, много е замотано, но все пак е склад, обаче си заслужава и дрешките са много хубави, струват ми се качествени и са много сладки и симпатични, а и цените са доста добри, има и много хубави дебели одеалца, доста големи, за 3-4 годишно детенце стават по 23-24 лв, според мен си заслужава да разгледате:)

Ами това е за сега от мен, пак ще пиша като измисля за какво, лек ден за сега и много цунки:))))

# 61
  • Мнения: 242
Иве,според мен е най-добре да купуваш всичко в неутрални цветове...зеленичко,оранжевко,жълтичко...на нас повечето ни дрехи са такива,дори и да ми е казано ,че бебешоците са 100% мъжкари Mr. Green

# 62
  • Мнения: 179
 Добър ден мамчета....

Аз да надникна какви са новините за Гея и Тони, че имам толкова работа,като за последни дни са решили да ме уморят... #Cussing out
 Но остават още 9 работни дни   Laughing

foxy81   благодаря за паролката за личните данни, ама аз незнам и потребителското име  Embarassed.Вчера реших да вляза и да се опитам да си напиша и моите данни....ама нъцки.Та , ако не те затруднявам много да ми го изпратиш...предварително благодаря  Hug

А сега пак на работа, по-късно ще видя как сте....а и да попрочета написаното от вчера ....  bouquet

# 63
  • Мнения: 806
Виновна съм изядох едно парче шоколадова торта преди малко  Embarassed и сега ще се пръсна....  fight

# 64
  • Мнения: 242
Не се чувствай изобщо виновна Албенче Naughty Бъди сигурна,че на малкия Jordan му е харесала тортата Mr. Green Нали щеше да бъде Jordan бебока? Гледай какъв красавец сте го заформили,а пък сега се притесняваш за едно парче торта....

# 65
  • Мнения: 806
Да Фокси Jordan е  newsm53 Само, че той не дебелее, а аз трупан на д-то си.  Cry

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 2 497
Албенче, стига, бе, жена! Ще се умориш с тия угризения! Я си хапни още едно и да не ти пука!!! smile3534 И ти си хора!

# 67
  • Мнения: 806
Албенче, стига, бе, жена! Ще се умориш с тия угризения! Я си хапни още едно и да не ти пука!!! smile3534 И ти си хора!

 smile3532 Ами хора съм я.  И аз души и дупенца нося.  Заслужила съм.

Ох момичета започна гърба да ме боли много.  И това захапаното на д-то ми още повече ме боли.  За сметка на това пък не съм се подула още и не бе болят ставите, но гърба ми - УЖАС.  Как се чувствате вие?

# 68
  • Мнения: 242
Албенче,като те захапе пак, започни да си повтаряш: Мене ме хапе,ама Фоксито я хапе два пъти повече... smile3508   newsm62  Повтаряй си,че винаги може и да е по-лошо  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 24
Здравейте любими, мои дундички   bouquet

 newsm59 на мама Гери- жела я и всичко най- най хубаво и едно живо и здраво бебче февруари

Искам  и аз да ви почерпя, че моята мама днес има ЧРД да ми е жива и здрава и  да помага за бебка

Албенче я не си го слагай на сърце.. аз ако бях  на теб не едно- две щях да омъндам  Crazy

# 70
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Здравейте и от мен! Нещо в последно време изоставам с четенето и все не успявам да се включа, та накрая просто зарязах старите темички и скочих директно в най-новата...  Grinning

Албенче, не изчетох предишната, за да знам за какво точно се притесняваш от тортичката, ама на мен пък въобще ми я забраниха, така че напълно те разбирам. И аз бих си хапнала, ако имаше вкъщи, но мъжът ми благоразумно вече не носи нищо сладко вкъщи  Twisted Evil

Мартеничке, да ти кажа - твоят "любим доцент" не е никакво изключение. В Свищов в Академията сигурно 90% от преподавателите до този момент са ми искали купен нов и подписан учебник само за да ми позволят да се явя на изпит. Така че явно това е повсеместна практика.

Да пожелая на всички леко бременеене и леко раждане, ако не успея да се вклиня по-нататък!   bouquet

# 71
  • Мнения: 1 796
Рися, вклинявай се по-често Wink
Албенче, я забрави, че си го изяла това парче, имам една приятелка, която ми казва, че като ми се яде нещо по-добре да си хапна, естествено в разумни количества, иначе ако го мисля, можело само от мисълта за желаното нещо да трупам Mr. Green
ЧРД и на майката на Виви, да е жива и здрава и много да се радва на внучета Grinning
Преди малко гледах новините на БТВ и като гледам май няма да ни огрее за едната година високоплатено майчинство #Cussing out. Ама доводът да не сме се откъсвали дълго време от пазара на труда е пълна глупост, че като няма кой да ми гледа детето след деветте месеца аз така или иначе пак ще съм откъсната от пазара на труда #2gunfire #2gunfire #2gunfire само дето не  замерих телевизора като ги слушах тия.

# 72
  • Мнения: 649
Албенче, аз вече изядох половин шоколад. И сега незнам бебо какво ще направи. Той от сутринта лудува от на майка си вълненията, ами сега и с шоколад  Rolling Eyes

Толкова съм превъзбудена, че имам чувстовто, че аз ще родя още малко. Ние сме израстнали заедно с братовчедка ми и ми е като сестра.
А милата от 5 часа е на системи и е едва с 4 см разкритие и ужасни болки. Трудно ще бъде раждането, но се моля само тя и бебка да са добре, когато всичко приключи.

daya9 и аз много им се изнервих на тия. и постоянно суфлирах нещо, даже мъжът ми каза да млъкна поне да разберем какво говорят  Joy

vivi да ти е жива и здрава майчето. Много да те слуша и да помага  Hug

Foxy най-накрая тоя Ларедут пристигна  Simple Smile

# 73
  • Мнения: 0
Мамички има ли новини за Гея и Тони???????????????? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 15
Здравейте маминки!

Стискам палци всичко да е наред при Гея и Тони. Нека най-лошата новина за тях е, че са родили по- раничко едни хубави здрави бебоци.  Hug Praynig Hug

Албенче, то на мен така ми се прияде тортичка сега, че май ще ми се наложи да врътна дупето до някоя сладкарничка. Недей така, едно парченце не е греховно. Аз на обед сега лапнах 3 кебапчета със салатка. Мислиш ли че се чувствам по- малко преяла от теБ.

ЧЕстит Рожден ден на мама ГЕРИ!! ЗДРАВА, ЩАСТЛИВА, УСМИХНАТА МАМА на НЕЙНИЯ БЕБО ДА Е!!

Аз пак съм на работа. Остават ми точно още 13 работни дни до заветния почивен ден, когато няма повече да работя.

Маминки, нещо като че ли наближава ни времето и почва да ме тресе една треска. Най -интересното е, че най- се притеснявам за това, какво точно да взема като багаж за мен и бебко за в болницата. Абе изтрещявам тотално.  #2gunfire

Фокси, Зитка - ДРЪЖТЕ СЕ! Никакво предаване на вирусите!

Щях да ви питам, някоя чувала ли е в Пловдив да има частна детска ясла? Щото в Софето знам, че има и имам приятелка, която детенце е там и е страшно доволна. По - добре от домашна помощничка примерно. Щото  на мен и 2-те баби са ми млади и още фльорци  и работят, а аз сигурно след 9-я месец, максимум след 1-та годинка ще трябва да си почна пак работа. та от сега съм го замислила. Ако имате инфо, моля помагайте.

Общи условия

Активация на акаунт