§§§§§(.)(.) Софийски кърмачески срещи-06.12, 11.00 часа (.)(.)§§§§§

  • 1 626
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 348
Шъ додъ  Simple Smile . Аз ателието ще го намеря по-лесно.

# 16
  • Мнения: 3 718
Такаааааааааа, да потвърдя за срещата
Заповядайте на Софийската кърмаческа срещичка на 13.12,събота, от 11.00 часа в ателието на Ди Ди Слинг. Адресът е Шипка 9, на втория етаж над ресторант "Вещиците"(входът е един и същ)
Всички бивши, бъдещи и настоящи кърмачета и прилежащите им родители са добре дошли.

 newsm19

# 17
  • Мнения: 247
Момичета, и аз ще се присъединя към срещата.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 348
А моят син започна да спи до късно(редовно става в 11 часа). Ще го събудя, за да дойдем, но много е вероятно и да закъснеем.

# 19
  • София
  • Мнения: 12 231
  За съжаление в събота си отспивах и станах в 12 часа. Следващия път ще се опитам да се класирам  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 3 718
Айла, ние бяхме четирите, Шоши, jeny_b, skrech  и аз. Мястото е страхотно, малко ателиенце в хубава стара къща и достатъчно играчки за малките.  Децата поиграха, а пък ние се видяхме. Следващия месец може да помислим за някаква тема, нещо, което да вълнува повече хора, но и без това срещичките са много приятни  Peace

# 21
  • Мнения: 1 328
На мен си ми хареса,  като за първи път не беше зле Simple Smile

Последна редакция: пн, 15 дек 2008, 11:17 от jenny_b

# 22
  • Мнения: 1 216
Компанията беше на ниво, пък и кавалерите бяха от класа. Приятни часове заедно в сладки приказки и цокане
Идеята за тема на следващата среща е много добра!  Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 2 348
И на мен ми се отрази добре срещата  Hug . Самият факт, че пия кафе с други живи същества, с които има какво да си бъбрим, ме накара да живна и да чакам с нетърпение другия месец  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 12 231
  Щях да попитам защо чак другия месец, но се досетих, че сега са празниците  Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 6 680
Тюх, бях на коледни партита в Банско този уикенд, но следващия път ще гледам да се класирам и аз.

Хайде весели празници, ако не се видим дотогава!

P.S. Shoshi, ти ли правиш слинговете, искам да купя за приятелка, която скоро ще ражда, ще се свържа на лични да разпитам.

# 26
  • Мнения: 4 967
Мда, добре звучи мястото. Може и ние с моето кърмаче да се опитаме да дойдем следващия път. Докато все още си имам кърмаче... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт