относно един оби4ай на сватбата

  • 6 366
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 122
За слагане на цветя в менчето не съм чувала. Зная , че като се ритне и застане с дъното на горе ще имате момче. Не знам колко е вярно това , но ние имаме момче. Grinning

# 16
  • Мнения: 301
Аз пък изритах и двата карамфила заедно  Crazy обаче за протокола си имам само едно момченце. Засега.
Но пък с настъпването съм по склонна да вярвам - мъжа ми подло ме издебна  Laughing обаче на него и без това му се отдаваше да командва  newsm78

# 17
  • Мнения: 77
 Grinning да,що се отнася до настъпването-аз го настъпих,опитвам се да командвам,но като 4е ли на него по-му се отдава  Rolling Eyes

# 18
  • Berlin
  • Мнения: 11 260
мислех, че жороикстриймър е мъж. Shocked карай!

# 19
  • Мнения: 77
 newsm62 жена съм  newsm03

# 20
  • Мнения: 159
В Русе, в ресторнта, където беше сватбата ми бяха сложили в менчето само малко вода и здравец. Три пъти го ритах и не се обърна. Тогава не знаех с каква цел и колко пъти да го ритна. Хич не съм наясно с обичаите, дори и чашата я метнах преди да е станало време за това. Добре че нямаше хора зад мен по това време.
След време разбрах, че ако не се обърне менчето означава, че ще имаш момче и обратното. Първото ми дете е момче, а второто е момиче, но всеки който го види казва, че е правено за момче. Sick Естествено такива изказвания не са ми приятни, но разни хора, разни идеали...

# 21
  • Мнения: 408
Хубаво и забавно,но не вярно.Аз не можах да го обърна,просто бях с много остри обувки и само го бутна по-напред и излях водата,но не го обърнах.DJ каза-"близнаци" Mr. Green.Имам си страхотен син Heart Eyes.

# 22
  • Мнения: 830
Като забременееш отиди на триизмерен видеозон Mr. Green Не залагай на разни менчета с вода Hug

# 23
  • Мнения: 384
Като забременееш отиди на триизмерен видеозон Mr. Green Не залагай на разни менчета с вода Hug
newsm10

# 24
  • Мнения: 77
Знам къде да отида и да ми кажат пола на бебето когато му доиде времето.Не съм казала,4е вярвам безрезервно на този оби4ай.Беше ми интересно да разбера зна4ението му

# 25
  • София
  • Мнения: 6 077
Мисля, че значи, че ще е момче  Wink Макар че по-често съм виждала варианта с бяло и червено цвете... А пък на нашата сватба трябваше просто да ритам за здраве, не помня какво трябваше да се гледа  Thinking

# 26
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
За бяло и червено цвете за първи път чувам. Интересно, не сме голяма страна, а обичаите са ни толкова различни...

При нас се рита менче пълно с вода. Ако е с дъното нагоре, първото дете ще е момче, ако е с дъното надолу - момиче. Не съм го спазила този обичай, по принцип не обичам такива неща.

# 27
  • Лондон
  • Мнения: 403
Лелее.... #Crazy #Crazy #Crazy и да не забравите да наложите бебето в морска сол.

# 28
  • Мнения: 1 517
Това за менчето го чувам за пръв път. На мен обаче, шампанското ми гръмна "на момченце"...и тайова се роди  Grinning
А ти акои скаш да знаеш пола на бъдещото си бебе (когато е на път) ела да те посоля  Mr. Green Гаранция ти давам колкото Франция   bouquet Ама се случва и да познавам.

# 29
  • Свищов
  • Мнения: 874
В нашия край (Свищов) от значение е и колко пъти ще се преобърне менчето. Толкова деца ще имаш. Слагаме в него вода, здрамец, жито и монетки...

Общи условия

Активация на акаунт