AVON- обсъждане на продукти за 17-та и 01-ва кампания

  • 14 891
  • 204
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 2 430
Значи търсиш керемидено-червен цвят?
ДА Peace

# 91
  • София
  • Мнения: 2 430
TheBlackWidow ,ако успееш да го намериш по-някакъв начин или поне да ми препоръчаш подобен цвят пак от AVON ще съм ти изключително благодарна  bouquet

# 92
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
По принцип, най-точния избор на цвят става с мостричка.Имаш ли от кого да си купуваш продуктите на Ейвън?Ако-не,погледни първата страница на темата.Там са изброени всички представители които пишат,избери си някого и му пиши точно какъв цвят търсиш и дали има възможност да ти предостави мостри за да си избереш.

Обръщам се и към колежките-Предложете някакъв цвят на съфорумката.Все си мисля,че от серията Ултра Колор Рич имаше подобен...Ама мострите като не са при мен и нямам книжна версия на каталога ми е трудно да преценя.

# 93
  • София
  • Мнения: 2 430
Не нямам ,поръчвам си чрез 2-ро лице.Благодаря ти,сега ще се поразровя и ще видя кой представител е в моя район.Иначе по ирония сградата на AVON е срещу нас Mr. Green
Благодаря ти пак  bouquet

# 94
  • София
  • Мнения: 4 052
Сега се сещам, че керемидено-червен цвят имаше в серията дълготрайни червила "Perfect wear". От няколко каталога, обаче не съм ги мяркала Thinking Майка ми имаше и беше много доволна, въпреки че е без блясък...

А, някой питаше и за малиново. B серията Pro-To-Go, Cherry Glisten е доста малинов според мен, поне на тестера. И горе споменатите "Perfect wear", мисля че имаха малинов цвят newsm78 Дано ги пуснат пак.

Искрено се надявам, да съм помогнала, поне малко Peace

# 95
  • Мнения: 270
Привет, искам да се консултирам с вас...относно качеството на продуктите на Ейвън- мислите ли, лабораториите им са на ниво. В чужбина никой не пазарува от Ейвън-има хора които дори не са чували марката,а в БГ ...може да се каже,че е масова козметика

# 96
  • Мнения: 3 413
Привет, искам да се консултирам с вас...относно качеството на продуктите на Ейвън- мислите ли, лабораториите им са на ниво. В чужбина никой не пазарува от Ейвън-има хора които дори не са чували марката,а в БГ ...може да се каже,че е масова козметика
Въпрос на финанси.Аз като нямам 80 лв за крем за лице си взимам за 5 на ейвън и ефекта ме удовлетворява.И си мисля,че не сте писали тук,за да се консултирате,а по-скоро да покажете мнението си.

# 97
  • Мнения: 270
Всъщност писах, защото напоследък използвам основно козметика на Ейвън и си поръчвам продукти за по 80-100 лв и в един момент се замислих...и исках да разбера вие дали сте доволни...  Hug

# 98
  • Мнения: 3 413
Всъщност писах, защото напоследък използвам основно козметика на Ейвън и си поръчвам продукти за по 80-100 лв и в един момент се замислих...и исках да разбера вие дали сте доволни...  Hug
Предполагам,заради финансите!?Ина мене ми се ще да използвам качествена козметика,но кесията все е празна Laughing

# 99
  • Мнения: 0
Здравейте,искам да ви попитам нещо понеже аз си нямам и на представа,ако вие знаете-кога са датите за порачка в К01,защото вече нямам да събирам поръчки от К17 и клиентите искаха вече другия каталог.Нямам такъв кампаниен календар и немога да им кажа със сигурност кога да очакват продуктите.Ако някой знае  Embarassed Предварително ви благодаря   bouquet

# 100
  • Някъде тук
  • Мнения: 168
Здравейте,искам да ви попитам нещо понеже аз си нямам и на представа,ако вие знаете-кога са датите за порачка в К01,защото вече нямам да събирам поръчки от К17 и клиентите искаха вече другия каталог.Нямам такъв кампаниен календар и немога да им кажа със сигурност кога да очакват продуктите.Ако някой знае  Embarassed Предварително ви благодаря   bouquet
Това зависи от това коя зона си, за всяка зона има различни дати за поръчки и доставки, най - добре се обърни към координаторката си! Peace

# 101
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
И това е тема за клиенти,а не за представители.Има отделна такава.  Naughty

# 102
  • Sofia
  • Мнения: 302
Здравейте момичета!

Извинявам се предварително че пиша не точно по темата но мисля че някой може да прояви интерес тъй като се касае за Avon. Купих си много сладурски обувки от американския Avon но за съжаление не ми станаха - 10 номер са (41 по нашите стандарти). Ако някой проявява интерес моля да ми пише на лични за повече инфо. Благодаря за вниманието!   Hug

# 103
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Здравейте,искам да ви попитам нещо понеже аз си нямам и на представа,ако вие знаете-кога са датите за порачка в К01,защото вече нямам да събирам поръчки от К17 и клиентите искаха вече другия каталог.Нямам такъв кампаниен календар и немога да им кажа със сигурност кога да очакват продуктите.Ако някой знае  Embarassed Предварително ви благодаря   bouquet
Попитай в другата тема, в която пишеш. Мисля, че без да искаш си объркала темата.  Hug

И това е тема за клиенти,а не за представители.Има отделна такава.  Naughty
А бе и за представители е темата, но не с подобни въпроси. И ти май в бързината си се объркала нещо.   Hug

# 104
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Няма как да объркам,аз я правя  Blush
Исках да кажа, че такива подробности се обсъждат в другата тема.

Общи условия

Активация на акаунт