Споделете 87

  • 21 855
  • 768
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 7 002
Да пуснем ли ново Споделете или е рано?
Пуска ми се  Mr. Green
От кръста нагоре може. Склонна съм дори с лице към камерата.
Харесвам се нагоре  Mr. Green
С пусната коса и без очила обаче!

# 736
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Джули, вождът на два пъти миналата зима ми направи тежък ларингит. По ужасяваща лаеща кашлица не съм чувала през живота си. Свистеше като пале и ме гледаше ужасен, че не може да си поеме въздух. Прималяваше ми от това. Първият път педиатърката се уплаши много и му лепна убразон инжекция. Сега имам една вкъщи, ако стане нещо.
Вторият пристъп го овладяхме с хомеопатия - комбинация от две лекарства по схема.
Дано се стабилизирате бързо, страшно е мъчително и за теб, и за детето.   bouquet

# 737
  • Мнения: 2 891
Не четох хич. Разбрах, че ще се снимаме. Аз съм навита  Twisted Evil

# 738
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 855
Споделям, че вече няма хрип, но пък има ларингит.
Споделям, че трета поредна нощ спя с малката гад. Не е хубаво. Привързаното родителство не струва.
Боже, а на нас ако не ни беше съвестно, че веднъж като свикна да си спи в стаята, не е възпитателно да спи с нас, само ни дай повод да я прикоткаме в леглото... всеки я дърпа към него си, трябва да родя още 1-2, да има за всички.
Страхотно е. Обожавам да спя с детето.

# 739
  • Варна
  • Мнения: 2 171
И аз обожавам да спя с Мишо! Той и си спи при мен като го няма баща му де. Когато си е тук, идва към 3-4 при нас. Вече не го и усещаме кога си намества възглавницата посредата.

# 740
  • Мнения: 516
Объркана съм. От една страна съм интелектуалка- неудачничка, от друга простачка, от трета мис пуритан. Имам чувството, че съм изпаднала в шизоидно разтроение  и сега се чудя, коя самоличност ми е истинската. Laughing
А, да. Освен това съм и привързан родител. Обичам да се гушкам.

# 741
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 855
И аз обожавам да спя с Мишо! Той и си спи при мен като го няма баща му де. Когато си е тук, идва към 3-4 при нас. Вече не го и усещаме кога си намества възглавницата посредата.
И тук така Grinning Само че идва рано сутрин, като се събуди. Нощем много рядко се буди. И като го няма баща й, спи при мен. И тя обича да спи при нас, и ние.

# 742
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Ъъъ, кхъ, кхъ. Да попитам две неща, нямащи връзка помежду си.
1. Каква е тая мода с хиксчетата пред ника? Мярнах вече два такива. Ник като ник, обаче с Х отпред.
2. Донесоха ни една сланина. Обаче не е осолявана, нищо не е правена. Какво да я правя?

# 743
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 855
Хикса не е ли за Коледа? Christmas. X-mas.
Аз не ща хикс отпред. Екс Бу, как не.

# 744
  • Мнения: 7 002
Едно време, когато все още влизах в МИрк, се правеше, когато някой почине.
Уж за кръст. Ужасна ми беше тая мода. И сега ми е гадна.

# 745
  • Варна
  • Мнения: 1 795
 #Crazy ооо, между X-mas и това в МИРК-а има голяма разлика. Брррр.

# 746
  • Мнения: 604
Споделям че отивам до аeрогарата, за да изпращам за Бг човек който много обичам·Добре че е само за месец уж·

Да бе, това с хиксовете ми е много странно·Гледам че на скайпа ми половината от абонатите с хиксчета пред името #Crazy·
Та се чудех какво значат·

За трети път редзактирам за да не пускам друг пост·
Eta сега разбрах·

Последна редакция: пт, 12 дек 2008, 15:01 от Ичони

# 747
  • Мнения: 2 768
Саня,
"Сложи си Х пред името като жест на траур към семейството на момчето, което беше пребито до смърт в София!"
Това е написала една потребителка в подписа си.

# 748
  • Мнения: 7 002
Ох, Саня, върнах се да прочета втория въпрос за втори път, защото първия път помислих, че питаш за осоляване на бебе.
 Joy
Лошо, лошо, много форуми чета.

# 749
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Ясно. Значи все пак е знак за траур.

Ео, не бой се, засега само сланината е застрашена. Нито знам как се осолява сланина, нито пък имам идея какво ще я правя след това. А ми е жал да я изхвърля...

Общи условия

Активация на акаунт