Приготовления за родилният дом?!??

  • 4 904
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 267
Определено многото движение помага(както и секса smile3521) така 4е дерзай  Grinning.А за багажа вече имаше няколко теми използвай търсачката hahaha

# 16
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Ако наистина питаш за себе си - бих те посъветвала да посетиш козметичка, (ако не си го направила де) която да те обезкосми хубаво отдолу и подготви за раждането. За багажа и другите неща, са ти ги писали вече.

Успех  bouquet

# 17
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Освен да си приготвиш багажа не зная какво друго може да направиш, за да се подготвиш за родилния дом.

# 18
  • Мнения: 81
За обезкосмяването момичетата са ти казали  Wink . Друго което мога да те посъветвам ако си решила да кърмиш е да си масажираш зърната с Ласинох който е чудесен за овлажняването им. Успех

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Приготви си багажа,обезкосми се и се настрой с положителна енергия Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 137
   Сега ще се отклоня малко от темата, но искам да направя едно важно уточнение, за което никой не си направи труда да ме уведоми в родилния дом и което научих съвсем случайно. На втория етаж в родилното отделение има една стаичка, в която се стерилизира кърма. Това е в случай, че по една или друга причина бебето не засуче от гърдата ти, а имаш кърма. Процедурата е следната-молиш да ти дадат шишенце, в което преливаш изцедената от теб кърма и го даваш да я стерилизират в тази стаичка, при което на следващото хранене детето ти ще получи кърма вместо АМ. Сега може да не ти се струва важно, но го имай предвид за всеки случай. Леко раждане!
[/quote]Много полезна информация! За което, благодаря! Peace Скоро ми предстои да родя именно в Тина Киркова.

# 21
  • Мнения: 6 365
Малко в кръга на шегата- като човек, никога не си и помислял за бразилска кола маска, си мисля дали няма да е удачно да направя една преди раждането...така де, да се свиква на болка:) Честно казано не знам от кое повече би ме било страх:)

# 22
  • Мнения: 135
Приготви си багажа,обезкосми се и се настрой с положителна енергия Peace

# 23
  • Мнения: 1 219
най добре е да се посъветваш с родилния дом или болница в която ще раждаш PeaceЗащото навсякъде е различно.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Малко в кръга на шегата- като човек, никога не си и помислял за бразилска кола маска, си мисля дали няма да е удачно да направя една преди раждането...така де, да се свиква на болка:) Честно казано не знам от кое повече би ме било страх:)

Да, ама моята козметичка я е страх да ми я направи след 2 седмици, та сега съм в търсене на друга!

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Здравейте, остава ми по малко от месец, до раждането. Кажете ми какво е необходимо като подготовка да направя със себе си? Някакви съвети ако може, ще съм Ви благодарна.  Thinking

Всяка болница май си има различни изисквания! Аз лично бях в родилното, където смятам да раждам и там ми дадоха списъче с необходимото за мен, и за бебето!

# 26
  • Мнения: 696
зо кола маската защо твоята козметичка я е страх да я направи!???

# 27
  • Мнения: 790
зо кола маската защо твоята козметичка я е страх да я направи!???

И аз това се чудя

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
зо кола маската защо твоята козметичка я е страх да я направи!???

И аз това се чудя

Ами, казва, че до сега на бременна, и то в напреднала бременност не е правила, че я е страх и ми препоръча да отида другаде Shocked

# 29
  • Мнения: 114
nai dobre popitai v bolnicata kadeto 6te rajda6 az rajdah v pardjik v higiata i za bebeto ni6to ne nosih vsi4ko be6e ottam daje dokato rodia mi dadoha no6tnica ot tam moita ia obliakoh sled tova no si saberi bagaja otsega za6toto kato doide momenta niama da ima6 vreme uspeh i leko rajdane

Общи условия

Активация на акаунт